Adobe Acrobat Reader DC tüm bilgisayarlarda olması gereken ve en az WinRAR kadar ihtiyaç duyulabilecek harika bir PDF okuyucu yazılımıdır. Adobe Acrobat Reader teknoloji ile ilk buluşan programlardan biridir. Onlarca rakibine karşı dünya sıralamasındaki yerini hala korumaktadır.
[toc]

Adobe Acrobat Reader DC ile Full PDF Okuma

adobe reader download, adobe reader türkçe, Adobe Acrobat Reader, PDF Okuyucu, Adobe Acrobat Reader DC, PDF Reader

Adobe Acrobat Reader PDF dokümanlarını okumak elektronik e-kitap okumak ve çeşitli araçlarından faydalanmak için bu mükemmel programı yüklemeniz gerekmektedir. Bir dünya markası olan Adobe firması tarafından ilk defa 1993 yılında, PDF formatının ismi duyulmaya başlanmıştır. İlk zamanlar her ne kadar bilinmese de kısa zaman içerisinde hızla büyüyerek yaygınlaşmıştır.

Adobe Reader Ne İşe Yarar?

Adobe Reader Türkçe; yazılarınızı, çeşitli dokümanlarınızı, e-kitapları PDF formatında, iri ve sade bir yazım stiliyle göze hoş gelen bir şekilde okumanıza imkân sağlayan tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bir yazılımdır.

Programın isteyenler için çok gelişmiş özelliklere sahip, son versiyonu Adobe Acrobat DC Pro sürümü satışa sunulmuştur. DC versiyonu, PDF’leri dilediğiniz aygıtta yüklemenize, paylaşmanıza ve imzalamanıza imkân tanıyan mobil bir uygulama içermektedir. Document Cloud hizmetleri ile PDF oluşturabilir, düzenleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz. 

Adobe Acrobat Reader DC, aynı zamanda “CAD” görüntüleme özelliğine de sahip. CAD yazılımlarıyla oluşturulmuş ve PDF formatına dönüştürülmüş tasarımları bu programla görüntüleyebilirsiniz.

adobe reader 9, acrobat adobe reader, adobe reader 11, adobe reader 11 indir, adobe reader acrobat

 

Çeşitli projeler, raporlar, e-kitap uygulamaları, çeşitli makaleler ve dersler gibi pek çok doküman için artık sıkça tercih edilen uygulamalardan biri haline geldi. Özellikle; Windows, Mac ve Linux gibi işletim sistemlerinde de kullanılmaktadır.

Farklı formatlardaki dosyalarınızı da varsayılan olarak PDF formatına ayarlayarak, açabilir veya uygun formattaki dosyalara dönüştürüp kullanabilirsiniz. Ayrıca Adobe Reader, şifre korumalı dokümanlar içinde uygundur. Adobe Acrobat Reader’ın bir diğer güzel tarafı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ortamlarda faydalanılması.

 

adobe reader full, adobe reader indir, adobe reader pdf, adobe reader indir, adobe reader ne işe yarar, adobe reader son sürüm indir

 

Adobe Reader ile artık video, resim, çizim ve multimedya gibi dosyaları da görüntüleme ve zoomlama imkânı yakalayabileceksiniz. Yazıcılarınız vasıtasıyla Reader ile PDF çıktılarınızı da alabilirsiniz. Siz değerli profesyonelindir takipçilerinin, profesyonel PDF uygulaması hakkındaki görüşleri nelerdir? Bu konudaki önerileriniz nelerdir?

Adobe Acrobat Reader Genel Özellikleri:

PDF görüntüleme sağlarsınız

Multimedya dosyalarını destekler

PDF olarak çıktı alabilirsiniz

Türkçe dil desteği mevcuttur

Lisans: Ücretsiz

Desteklediği işletim sistemleri: Windows XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Win 8.1

Adobe Reader son sürüm indir

[button color=”red” size=”big” link=”https://admdownload.adobe.com/bin/live/readerdc_tr_ka_install.exe” ]ADOBE READER İNDİR[/button]

 

Yorum Yap