Editör Seçimi Ücretsiz Programlar

Adobe Flash Player Flash Dosya Açma Yardımcısı

Adobe Flash Player, Adobe şirketi tarafından hazırlanmış, web sayfalarında bulunan flash yani hareketli görsel içerikleri ve videoları çalıştırmaya imkan tanıyan, tarayıcınız ile internet üzerinden video, oyun ve animasyon gibi çeşitli flash içerikleri oynatmak için kullanabileceğiniz ve her bilgisayarda kesinlikle yüklü olması gereken bir dosya açma yazılımıdır.

 

adobe flash player

 

Adobe Flash Player’ı sürekli güncelleyerek en yeni özellikleri ve otomatik ayarları elde edebilirsiniz. Hemen hemen tüm internet sitelerinde ve sayfalarında bu uygulama kullanılmaktadır. SWF ve FLV dosyaları internet sitelerinin çeşitli içeriklerinde bulunur ve bu içeriklerin açılıp oynatılabilmesi için bir flash player uygulaması gerekir, işte tam bu noktada Adobe Flash Player ‘ın gereksinimi önem arz eder. Programın masaüstü bilgisayarların %98 ‘inde yüklü olduğu yazılıdır.

Flash Player ‘da yapılan bu güncellemeler, yazılımın daha doğru bir şekilde çalışmasını sağlar ve güvenlik ayarlarında yapılan birçok değişiklikleri kapsar. Uygulama için yeni bir sürüm kullanılabilir olduğunda ve bir güvenlik güncellemesinin yapılacağı bildirildiğinde, programın en son sürümüne yükseltmenizi önerir.

 

flash player

 

Adobe Flash Player, Flash kullanılarak hazırlanmış olan uygulamaların bilgisayarlarda düzgün bir biçimde oynatılabilmesi için kullanılan bir web uygulamasıdır. Flash Player olmaksızın hiçbir animasyon video ve içeriği açamaz ve oynatamazsınız. Bu yüzden mutlaka indirip kurmanız gerekmektedir.

Sizlere, güvenlik açıklarının giderilmesi ve performansın her seferinde arttırlması nedeniyle her zaman için en güncel sürümünü yüklemenizi tavsiye ederiz. Bazı Adobe Flash içerik türleri, Videolar, oyunlar, Müzikler, Görsel efektler, Eğitimsel ve bilimsel bazı çalışamalar gibidir.

 

flash player

 

Adobe Flash Player Bazı özellikleri:

Adobe Flash Player’ın yeni sürümlerinde, kristal berraklığında ses HE-AAC ses kodeki desteği ve yüksek çözünürlüklü görüntü H.264 video kodeki destegi sunuyor. Artık teknolojininde hızla gelişmesiyle birlikte 4K ve HD filimler ve videoları Adobe’ nin bu son güncellemeleriyle sorunsuz izlemek mümkün ‘ Ancak bunun için sadece Flash Player yeterli değil, aynı zamanda internet hızınız ve PC özelikleriniz ile alakalı bir durum olduğundan, karşılaştığınız her sorunu Adobe ‘den bilmeyin.

Kısaca söylemek gerekirse ekmek ve su bizler için ne ise bilgisayar ve çeşitli cihazlar içinde Flash Player odur.

Diğer bir inceleme konumuz  Adobe Acrobat Reader DC uygulamasını buradan indirin

Adobe Flash Player Yükle

[button color=”red” size=”big” link=”https://admdownload.adobe.com/bin/live/flashplayer21_ha_install.exe” target=”blank” ]FLASH PLAYER İNDİRİN[/button]

Yorum Yap