Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Amigabit PowerBooster Pro Kampanyası (1 Yıllık)

Amigabit PowerBooster, başarım durumunu arttırmak ve optimize etmek için lazım olan tüm araçları bünyesinde barındıran bir optimizsayon ve bakım uygulamasıdır. Diğer tüm tanınmış sistem temizleme araçları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınız yavaşladı mı? Eğer bilgisayarınızı aldığınız ilk günkü kadar hızlı çalıştırmak istiyorsanız size harika bir tavsiyemiz var. Amigabit PowerBooster, bilgisayar kullanıcılarına sistem performansını optimize etmek için ihtiyaç duydukları tüm araçları sunarak bilgisayarlarının eski hızına ve gücüne kavuşmasını sağlayan harika bir programdır. Bu güçlü bilgisayar düzenleme yazılımı, içerisinde barındırdığı birçok araç ile sistemi tarayarak analiz eder ve bilgisayarınızdaki tüm bulduğu sorunları optimize ederek bilgisayarınızı hızlandırır.  Sabit diskinize yığılan, gereksiz, geçersiz veya bozuk dosyaları ve verileri kaldırabilir. Sistem hatalarını düzeltmek ve önlemek için kayıt defterini temizler. Windows’un daha hızlı başlaması sağlar ​​ve daha birçok özelliği ile sistem sorunları çözer. Yavaş bilgisayarınızı artık kolayca hızlandırın.

Programı çalıştırıp tarattığınızda bilgisayarı yoran ve sorunlara neden olan dosyaları bularak onarır ve aynı zamanda bilgisayarınızda yer işgal eden gereksiz kayıt girdilerini temizleyerek yüksek performans sunar. Yazılım, Windows açılış ve kapanış hızını farkedilir derecede arttırır. Ağır ve hantal bilgisayarlara artık veda vakti geldi diyorsanız, Türkçe dil destekli olan Amigabit PowerBooster kullanın.

Amigabit PowerBooster

Amigabit PowerBooster ve Güçlü Temizlik

  • Bilgisayarı optimize ederek, eski hızına kavuşturur.
  • Gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi internet dolandırıcılarına karşı koruyun.
  • Tek tıklama ve otomatik optimize.
  • Düzelmeyen hata, çökme ve kasmaları giderin.
  • Bilgisayar açılış süresini minumuma indirir.
  • Yüksek performans için internet bağlantı hızını arttırır.

Amigabit

Desteklediği İşletim sistemleri: Windows 10, 8, 7, Vista ve Windows XP

Boyutu: 8.46MB

Sürüm: 4.0.2

Fiyatı: $29.97

Süre: Az 

[button color=”green” size=”big” link=”http://www.amigabit.com/giveaway/” target=”blank” ]AMİGABİT POWERBOOSTER[/button]

[button color=”green” size=”big” link=”http://www.topsoftbargains.com/w/amigabit-powerbooster-2014-gift-pack-bundle-discount-coupon-code/” target=”blank” ]AMİGABİT 3 GÜNLÜK[/button]

Yorum Yap