Antivirus Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways

Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 Çoklu Cihaz (3 Aylık)

Bitdefender Total Security Multi-Device 2017, sizlere tek bir yazılım ile tüm cihazlarınızı tam kapsamlı olarak koruma imkanı sağlar. Bir koruma yazılımı düşünün, 5 yıldır üst üste “En İyi Virüs Algılama Oranı” ödülünü almaya hak kazanmış. Üstelik bunu cihazlarınızın performansını düşürmeden, en iyi korumayı sunarak başarmış desek; aklınıza hangi anti-virüs yazılımı gelirdi? Elbette bu yazılım yeni Bitdefender Total Security 2017 Çoklu Cihaz‘dan başkası olamaz.

Bitdefender total security 2017 türkçe, bitdefender total security multi-device 2017

Bitdefender Total Security 2017 (90 Günlük) Kampanya

Bitdefender Total Security 2017 hepsi bir arada koruma modülleri sayesinde artık farklı güvenlik yazılımları kullanmanız gerekmiyor. Çoklu cihaz korumasına sahip olduğu için Windows, Mac ve Android gibi farklı işletim sistemlerine sahip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Tüm zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar ve tüm cihazlarınızda ki önemli verilerinizi sistem performansını düşürmeden koruma altına alır.  Sadece bir cihazınıza değil, PC, Mac, Android gibi sistemleri kullanan birden çok akıllı telefon, tablet gibi cihazınıza tek bir hesap oluşturarak yükleyebilir, tüm cihazlarınızın veri güvenliğini sağlayabilirsiniz. Basit ve anlaşılır kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ister tüm koruma modüllerine istediğiniz gibi müdahale edebilir, isterseniz de otomatik her koruma işlemini kendisinin yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bitdefender Total Security 2017 Başlıca Güvenlik Özellikleri: 

  1. Windows, Mac ve Android işletim sistemlerini destekler ve hepsi için tam koruma sunar.
  2. Tüm farklı cihazlarınızı tek bir merkezden ve tek bir hesaptan kolayca yönetin.  
  3. Kablosuz Wi-Fi ağından gelebilecek tüm tehlikeleri önleyin.
  4. Tam koruma sağlarken asla sistem yavaşlaması yaşamayın.
  5. Bırakın tüm koruma işlemlerini otomatik olarak kendi yapsın.
  6. Ebeveyn Koruması sayesinde çocuklarınız her zaman güvende.  
  7. Hırsızlık Koruması Anti-theft özelliği sayesinde cihazlarınız çalınmaya karşıda güvende olsun.

En Yeni ve Etkili Koruma Özellikleri İle Karşınızda

Wi-Fi Koruma Özelliği

Dışarıda veya evde hangi kablosuz Wi-Fi ağına bağlı olduğunuz artık mühim değil, her kablosuz bağlantıda her zaman tam koruma alın. BitDefender Total Security çoklu cihaz 2017 Wi-Fi Koruma Özelliği sayesinde, evde, dışarıda online olarak yapacağınız her işlemde korkmadan çalışın. Çevrim içi alışveriş veya bankacılık işlemlerinizi yaparken aklınız sistem güvenliğinde kalmasın. Wi-Fi Koruma Özelliği sayesinde kablosuz güvenlik açıklarına karşı Wi-Fi ağını kontrol eder ve sizi zararlı yazılımlara, siber saldırılara karşı her zaman korur.

Gelişmiş Fidye Yazılımı (Ransomware) Koruması

Günümüzde en büyük tehditlerden ve tehlikelerden biride Fidye yazılımlarıdır. Bu zararlı yazılımlar önemli verilerinizi şifreleyerek kullanılmaz bir hale getirir ve sizden para talep ederler. Tüm önemli verilerinizin güvenliği bu zararlı yazılımdan korumak için güvenli bir klasör oluşturun ve gerisini Bitdefender Total Security 2017′ ye bırakın. Yazılım, oluşturduğunuz ve içinde önemli verilerinizin olduğu klasörü her türlü fidye yazılımına karşı koruyacaktır ve tüm bu tür fidye yazılım saldırılarına karşı korunacak ve sizi bu tür her saldırı hakkında bilgilendirecektir.

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemleri:

Windows, Mac, Android

Bitdefender Total Security 2018 için kampanya sayfası

KAMPANYA

Bitdefender Total Security 2017 $89.99 $19.99 (77% off)

KAMPANYA

Programın bir önceki Bitdefender Total Security 2016 sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz.

3 Yorumlar

  • Admin bu Bitdefender’in boyutu çok yüksek : 300-400 mb falan.Bu kadar yüksek boyutu olan bir ürün PC’yi kasmaz mı ?

  • Sistem gereksinimleriniz yüksek ise kullanabilirsiniz. Düşük ise Bitdefender Internet Security veya Bitdefender Antivirus Plus ta kurabilirsiniz.

  • Antivirüs denince ilk aklıma gelen pc performansı, kaynak tüketimi olur. Şimdiki koruma yazılımlarının tamamı iyi kötü koruma yapıyor. Önce performans diyenlerdenim bu yüzdende, cloud veritabanı olmayan antivirüslerle ilgilenmiyorum. Bilgisayarımda 1.5 GB’ ı bulan antivirüs veritabanı istemiyorum. Sizde benim gibi düşünüyorsanız, Webroot SecureAnywhere diskinizde sadece 965 kb yer kaplar ve her an günceldir. Koruması da mükemmeldir.

Yorum Yap