CCleaner Türkçe Bakım ve PC Temizleme 5.15.5513
Beğenilenler Editör Tavsiye Sistem Temizleme Ücretsiz Programlar

CCleaner Türkçe Bakım ve PC Temizleme 5.15.5513

CCleaner Türkçe programı, ücretsiz olmakla birlikte bilgisayara maximum performans katarakilk günkü esnekliğine ve hızına kavuşturur. Bir optimizasyon ve bakım uygulaması olan CCleaner en iyi programlar arasında yer alır. Bilgisayarınızda bulunan fazla ve gereksiz dosyaları silerek, yükü hafifletir.

CCleaner Ücretsiz Bakım Programı ile Kapsamlı Optimizasyon 

 

CCleaner Türkçe,PC temizleme

 

CCleaner Türkçe dil destekli olmakla birlikte 35’den ziyade dili desteklemektedir. Programın kurulumu esnasında Türkçe dil seçeneğini işaretleyin. Optimizasyon konusunda global olarak en çok indirilen programlar arasında yer alan yazılım, bir PC için gereken tüm işlevsel bakım araçlarını bünyesinde barındırmaktadır. Sade ve basit bir arayüze sahip olan yazılımın kullanımı, yeni başlayan kullanıcılar için de oldukça basittir. Yeni bir bilgisayar aldınız diyelim, veya ben bu PC temizleme, optimizasyon işleriden pek anlamam diyorsanız, hiç dert etmeyin. Aşağıdaki indir butonuna tıklayarak programı indirip kurduktan sonra, temizliğe başla butonuna tıklamanız yeterli, hepsi bu..

Kayıt Defteri kısmı altında bulunan ve performansınızı engelleyen hatalar taranarak uygulama tarafından bilgisayardan kaldırılır. Düzenlenecek dosyalar arasında DLL, ActiveX ve Class Sorunları,Dosya Uzantıları, ve birçok hatalara çözüm bulur. Yaptığınız yedekleme sonrasında oluşan hatalı girişleri de onarır. CCleaner’in Drive Wiper “Sürücü Silici” özelliğine araçlar bölümünden ulaşıp, boş alanları mı, yoksa sürücünün tamamını mı silmek istediğinizi seçebilirsiniz.

Kaldırma işlemleri sonrasında oluşan kayıt defteri artıklarını ve gereksiz dosyaları silerek sizi bu dosyalardan kurtarır. İnternet tarayıcınızdaki biriken ve sayfa açılış hızlarını olumsuz yönde etkileyen çerezleri ve kayıtları silerek maximum performans sağlar. cihazlarınızın daha hızlı açılması ve kapanması için gerekli özellikleri içerisinde barındırır. Uygulama ile gizliliğinizi yönetebilir ve Harddisk’te boşluklar oluşturabilirsiniz.

Kısacası “tek tıkla optimizasyon tek tıkla temizlik” Chrome, Safari, Firefox ve Opera gibi birçok tarayıcıdaki gezinti izlerini siler. Lisanslı bir araca sahip değilseniz, ücretsiz olan CCleaner’ı deneyebilirsiniz.

 

pc temizleme

 

Cleaner bölümü altında Windows ve Uygulamalar seçeneği bulunmaktadır. Windows sekmesinde tarama yaparsanız bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalar kaldırılacaktır. Uygulamalar seçeneğini tıklarsanız web tarayıcılarınız ve PC’niz üzerinde kurulu olan programlar sebebiyle depolanan boş ve kullanılmayan dosyalar temizlenir. Kaldırıcısının Windows’un kendi kaldırma aracından daha etkili olduğuda söyleniyor.

CCleaner‘ in yine araçlar bölümü altında sürücü temizleme, program ekle/kaldır, dosya bulucu, başlangıç uygulamaları ve sistem geri yükleme gibi özellikleri bulunmaktadır. Buradaki geri yükleme özelliği sayesinde tıpkı Windows işletim sistemindeki gibi bilgisayarı daha önceden belirlenmiş olan bir tarihe geri yükleme yapabilirsiniz. Uygulamanın yeni kullanıcılar içinde, usta kullanıcılar içinde uygun ve kullanışlı bir araçtır. Ayrıca programın birde ücretli pro sürümü mevcuttur. İsteyenler ilgili sayfadan satın alabilirler.

 

CCleaner’ı aşağıdaki butona tıklayarak yükleyin

[button color=”red” size=”big” link=”http://filehippo.com/download_ccleaner/download/9cac38c631425d0b4bca3768db9e469d/” target=”blank” ]CCleaner İndir[/button]

Profesyonel deneme sürümü

[button color=”blue” size=”big” link=”http://download.piriform.com/ccsetup508pro.exe” ]Pro Deneme[/button]

 

2 Yorumlar

  • Bu tür programların etkiside popülerliğide bitti bence. Kullandığım ve tavsiye ettiğim glary utilities var belki kullanılabilir. Adw cleaner haftada bir kullanılması iş görür aynı zamanda

  • Sırası geldiğinde Glary Utilities ve diğer sistem optimizasyon programlarınıda yayınlayacağız. Yorumunuz için teşekkür ederiz 🙂

Yorum Yap