Editör Seçimi Ücretsiz Programlar Web Tarayıcı

Google Chrome 51 Yayınlandı | Chrome İndir Türkçe

Google chrome 51 yenilikleriyle birlikte geldi. Chrome arama kutusunu kullanarak, artık çok daha duyarlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Chrome, açık olan sayfaları, şifreleri, yer imlerini, otomatik form doldurma bilgilerini, sohbet ve arama bilgilerini depolayarak, hangi platformdan veya cihazdan olursa olsun, fark etmez! Bu bir bilgisayar, tablet veya telefon olur, bir oturum açmakla birlikte tüm depolanan ayarlarınız hazır vaziyette yüklenmiş olarak karşınıza gelir. 

Google Chrome 51 Türkçe İndir

chrome indir türkçe, Chrome 51

 

Yine bir ilk olarak kullanıcılara sunulan “Sesli Arama” gibi çok dikkat çekici bir özelliği tüm arama sorgularını sesli olarak yapmanıza imkân tanır. Binlerce eklenti, çeşitli ara yüz temaları, uzantı ve uygulamalarıyla, kullanıcı odaklı bir yapıda olamaya devam ediyor. Google Chrome ile sık ziyaret ettiğiniz ve değer verdiğiniz internet sayfaları için yer imi yöneticisi üzerinden hazırlayacağınız klasörlere istediğiniz adı vererek düzenleyebilir ve bu sayfalara tek tıklamayla direk olarak ulaşabilirsiniz.

Google Chrome 51 ‘in yeni birçok geliştirilmiş özel seçeneği bulun maktadadır. “Otomatik Form Doldur” işlemiyle artık formları elle doldurmak zorunda kalmadan, hazır bir şekilde doldurulmuş olarak bulacaksınız. Siz ara çubuğuna yazmaya başlar başlamaz, aradığınız kelime yâda cümlenin benzer sonuçlarının alt kısmında listelendiğini göreceksiniz. Böylelikle aradıklarınıza en kestirme yoldan ulaşırsınız.

Ayrıca Chrome kullanmış olduğu yazım karakteri ve biçimleriyle de başkalarına göre daha önde diyebiliriz. Bu uygulamanın, yeni sürümünde birçok güvenlik açığı giderilmiştir. Chrome, en çok indirilip kurulan yazılımlar arasındadır.

 

chrome indir türkçe, Google Chrome 50

 

Android ve iOS Cihazları için Chrome

Konu hakkında geniş içerikli bilgiyi Chrome mobil cihazlar sayfasında bulabilirsiniz. Araç çubuğu üzerinden hem aramalar gerçekleştirin, hem de sörf yapıp gezinin. Ne zaman ki; Google Chrome 51 ‘in arama motoru kutusuna bir şeyler yazmaya başlasanız, Google bunları sizin için sıralar. Sunulan öneriler arasından seçiminizi sağlayarak istediğiniz içeriğe anında erişebilirsiniz. Mobil veri yönetimlerinin Web ortamında sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

 

Chrome Tarayıcı

 

Bant genişliği yönetimi ve Veri sıkıştırma işlemi ile Android ve iOS cihazlar için internete bakarken, veri kullanımında %50 oranında bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yine Chrome Web mağazalarında binlerce uygulamadan tutunda tema ve çeşitli uzantılara varıncaya kadar işleriniz için en uygun olanları bulup kullanabilirsiniz. Artık Google ve Chrome bir bütün gibi çalıştığından aramalarınızı daha basit ve sesli olaraktan gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Netice olarak diyebiliriz ki; Google Chrome, hızı, görünümü, kalitesi, güvenliği, eklentileri, Translate Çeviri Aracı ve kullanıcıların büyük çoğunluğu tarafından tercih edilmesi sebebiyle de, bizimde siz değerli kullanıcılara, kullanmanızı tavsiye ettiğimiz harika bir uygulamadır.

 

chrome indir türkçe

 

Google Chrome 51.0.2704.103 m Sürümü ile

o   Hızlı ve anında tarama

o   Otomatik form yazma ve doldurma

o   Sesli arama yapabilme özelliği

o   Önceki ayarlara devam edin

o   Chrome ’u kişiselleştirin

 

chrome 51.0.2704.103

Google Chrome 51 indir Türkçe;

[button color=”green” size=”big” link=”https://dl.google.com/tag/s/appguid%3D%7B8A69D345-D564-463C-AFF1-A69D9E530F96%7D%26iid%3D%7BCA8702FF-3B4A-B69F-02A1-596CF52172C7%7D%26lang%3Dtr%26browser%3D4%26usagestats%3D0%26appname%3DGoogle%2520Chrome%26needsadmin%3Dprefers%26installdataindex%3Ddefaultbrowser/update2/installers/ChromeSetup.exe” ]CHROME İNDİR[/button]

Veya Chrome kullanıyorsanız, tarayıcınız açıkken sağ üst menüden üç şerit şeklindeki ” Özelleştirme > Yardım > Chrome Hakkında > Güncelle ” diyoruz. Hepsi bu kadar.

 

 

Yorum Yap