Hakkımızda

Hakkımızda bir şeyler söyleyecek olursak, bir profesyonel program indirme ve Teknoloji sitesi olan sayfamız ihtiyaçlarınızı karşılayacak yazılımları sizlere sağlamakta ve çeşitli yazılımlar hakkında bilgiler vermektedir. Bugün pek çok yeni internet sitesinin açılmış olması kullanıcılara dilediği siteden yazılım, uygulama, eklenti, işletim sistemi ve cihazları için gerekli olan tüm programları elde etme şansı sunmaktadır.

hakkımızda

Hakkımızda Kötü Düşünmeyin Sakın Ha 🙂

Tabi bu konu ile alakalı olarak ince püf noktalar ve dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Site hakkında, öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Web ortamında pek çok zararlı, casus yazılım ve hatta yüklediğiniz programlarla birlikte gelen yapışkan eklentiler ve içlerinde barındırdıkları virüs, malware, trojen gibi. Sisteminize zarar veren kötü amaçlı yazılımlar bulunmaktadır. Bazense bu zararlı yazılımlar ziyaret ettiğiniz web sayfalarından bulaşmaktadır. Bu noktada, güvenlik hususunda Profesyonelindir olarak sizlere daha çok güvenlik ve anti virüs programlarını yayınlamaktayız. Her şeyden önemlisi sisteminizin ve bilgilerinizin güvenliğidir. Diğer işleriniz daha sonra gelir.

kaliteli site

Forum siteleri çeşitli program ve uygulamalardan mustarip olmuş, bunun için yana yakıla çözüm arayanlarla doludur. Çok program edinmekten ziyade, sisteminiz ve cihazlarınız için en gerekli programları yüklemelisiniz. Bir bilgisayarda olması gereken ve olamazsa olmaz dediğimiz yazılımlar mevcuttur. Bu yazılımlar eğer sisteminizde kurulu değilse, mutlaka yüklemeyi düşünün. Örneğin bu programlardan bazıları şöyledir; İlk önce iyi ve kaliteli bir anti virüs yazılımı Kaspersky, Norton, Bitdefender gibi sonra Adobe Reader PDF okuyucu, Winrar, sistem temizleme ve optizasyon yazılımları, uygulama kaldırıcı, internet tarayıcısı “Chrome, Opera, Firefox, Safari” ve Media Player gibi.

Siz değerli kullanıcılara kaliteli, orijinal, lisanlı ve yasal program kullanmayı tavsiye eder ve bu doğrultuda çaba gösteririz. İndirdiğiniz yazılımların ücretsiz yani “free” sürümleri olduğu gibi, ücretli yani “PRO” profesyonel sürümlerinde bulunmaktadır. Şunu hiç bir zaman unutmamak gerekir ki, hiçbir yazılımın bedelsiz sürümü, ücretli sürümünde olduğu gibi kaliteli, kapsamlı ve tam donanım özelliklerine sahip bir biçimde çalışmaz. Bu nedenle eğer imkânınız varsa ücretli ve lisanslı programlar alıp kullanmanızı öneririz. Yok, eğer benim imkânlarım kısıtlı diyorsanız, sizlere sitemiz üzerinden sunduğumuz Kampanyalar kategorisindeki programları, gerekli yönergeleri takip ederek kullanmayı tavsiye ederiz.

yasal program,hakkımızda

Herkesin tarayıcısındaki yer imleri menüsünde bir program sitesinin olması gerektiği kanaatindeyiz. Kaliteli download sitelerinden bir veya birkaçını sık kullanılanlar menünüze ekleyin. Gerekli gördüğünüz ve işletim sisteminizde ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları, eklediğiniz bu sayfaları ziyaret ederek edinebilirsiniz.

Program yükleme ve kurma ile ilgili sorunlarınızı çekinmeden Bize Ulaşın linkini tıklayarak yazabilir veya sorularınızı profesyonelindir@gmail.com adresine de mail atabilirsiniz.

Yorum Yap