IObit Malware Fighter Pro 5.0.2 ile ilgili görsel sonucu

IObit malware fighter Pro 5 ile bilgisayarınızı her türlü malware tehdidinden ve casus yazılımlardan koruyun. İşini en iyi yapan ve kategorisinde önder uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama Anti-Malware Kötü Amaçlı Yazılım Motoru sayesinde Keylogger, malware, trojan, adware ve bot  gibi zararlı olan tüm yazılımlara karşı işletim sisteminizi korur.

Genel

Sual: Anti-Malware Nedir ?

Cevab: Malware, trojan, solucan gibi sistemde çeşitli zararlara yol açabilecek birçok dış tehdite ve uygulamaya karşı geliştirilmiş güçlü bir güvenlik aracıdır.

IObit Malware Fighter 5 gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz ÇiftÇekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

IObit malware fighter 5 Pro Aracını Profesyonel Sürüm İndir

Bilgisayara kurduğumuz programlar ile birlikte gelen kötü amaçlı uygulamaların, sisteme kurulmasına karşı bir çözüm olarak üretilmiş olan Malware Fighter, kişisel veri hırsızlığının önüne geçerek bu konuda da kendini kanıtlar.
Gerçek zamanlı koruma “Bulut Teknolojisi” sayesinde, bilgisayarınızın her zaman güvenli olmasını sağlar. IObit Malware Fighter tüm antivirüs ürünleri ile tam uyumludur ve en üst seviyede güvenlik sağlamak için diğer virüsten koruma ürünlerine yardımcı olabilir.
IObit Malware Fighter 4 Pro, işletim sisteminizdeki tüm zararlı yazılımları bularak temizler ve sürekli koruma sağlar. Artık IObit ile içiniz rahat olsun. Casus yazılımlara karşı geçit vermeyen program, sistemde derinlemesine temizlik işlemi gerçekleştirir. Yazılımın Türkçe dil seçeneği mevcut.

Gerçek zamanlı koruması ve bulut koruması sayesinde bilgisayarınız artık güvende. IObit Malware Fighter 5 diğer antivirüs yazılımlarıyla uyumlu olarak çalıştığından herhangi bir sorun teşkil etmez. Hatta sizlere tavsiyemiz bir antivirüs programı yanında IObitMalwarebytes Anti-Malware, Emsisoft Anti-Malware gibi bir yazılım kullanmanız.

IObit Malware Fighter 5 PC & Internetinizi korumak için etkili bir Anti-malware yazılımıdır.

 • Enfeksiyonlar ve yeni gizli tehditleri algılar ve kaldırır.
 • Kötü amaçlı davranışlara karşı gerçek-zamanlı koruma
 • Tüm Antivirüs Ürünleri ile tam uyumlu
 • Hafif, Hızlı, Kolay ve ücretsiz Kullanım

IObit Malware Fighter 5 PRO Seçenekleri:

 • Otomatik olarak Son sürüme güncelleme
 • Yeni donanım “Dual-Core” Engine ile Anti-Malware Motoru
 • Kötü amaçlı saldırıları analiz ederek algılar
 • En üst düzey sistem güvenliği ve gerçek zamanlı koruma
 • Taşınabilen USB sürücülerini dahi tarar
 • RAM hareketlerinden otomatik algılama
 • Arka planda sessizce çalışır
 • Kötü amaçlı davranış analizi gerçekleştirir
 • Temel Anti-Malware seçeneği

Firma Hakkında

Buradan indirebilirsiniz.

Program Detayları

www.iobit.com/malware-fighter

Sistem Gereksinimleri: Windows 7 ve üzeri

Yayıncı: iObit

Web sayfası: http://www.iobit.com/en/malware-fighter-pro.php

Dosya boyutu: 39.7 MB

Fiyat: $39.95

Resimler

IObit Malware Fighter 5 ile ilgili görsel sonucu

IObit Malware Fighter 5 ile ilgili görsel sonucu

Yorum Yap