Hard Disk Kampanyalar

IObit Smart Defrag 5 Profesyonel Disk Birleştirme Programı

IObit Smart Defrag 5 Pro disklerinizi birleştirerek performansı maksimum düzeyde arttırmaktadır. Smart Defrag 5 en iyi disk birleştirme seçeneklerine sahip olarak gelişmiş profesyonel bir çözümdür.

Bilgisayarın arka planında sessizce çalışarak tüm işlemlerini gerçekleştirir. En gelişmiş son teknoloji diskler ve sabit diskler dahil tüm disk tiplerini destekler. Smart Defrag 5 indirin ve arkanıza yaslanıp bir kahve için. Uygulama Türkçe dahil birçok dili destekler.

IObit Smart Defrag 5 Pro Disk Birleştirme (Windows 7,8,10)

IObit Smart Defrag 5 Pro, IObit Smart Defrag 5,Smart Defrag, disk birleştirme

IObit Smart Defrag pro, parçalanmış disklerinizin tümünü tek disk üzerinden birleştirip PC performansınızı stabil hale getirir.
Bilgisayar açılış ve kapanış hızına mükemmel bir şekilde etki ederek performansı arttırır. Smart Defrag Windows tüm işletim sistemlerini destekler.

Disk birleştirme windows 7

Disk birleştirme windows 8

Disk birleştirme windows 10

Smart Defrag 5  Dünyanın en hızlı disk birleştirme aracı olmakla birlikte, birçok gelişmiş birleştirme yeteneğine sahiptir. Modern ve büyük sabit diskler için tasarlanmış olan yazılım, hızlı veri erişimi ve üstün disk gücü sağlar. Eğer ki; Bilgisayar donanımlarınız “İşlemci, RAM, Sabit disk” gibi çok düşük değilse siz değerli kullanıcılara kesinlikle kullanmanızı tavsiye edebileceğim bir uygulamadır.

IObit Smart Defrag 5 Pro,Smart Defrag, disk birleştirme

Disk parçalanmaları bilgisayar performansı zamanla yavaşlatır. Bunun için bir bilgisayarda olması gereken programlardan biri de IObit Smart Defrag gibi bir disk birleştirme programıdır.

Bir sonraki yazımız olan Advanced SystemCare 9 Pro buradan inceleyebilirsiniz.

Smart Defrag 5 indir

HEMEN İNDİR

 

Yorum Yap

 

Translate »