MiniTool Power Data Recovery, Mobil ve Mac Data Recovery ile silinen verileri kurtarıp geri yükleme işlemi, içeriğinde barındırdığı veri kurtarma araçları sayesinde artık çok basit. Sizin için kıymetli olan ve değer verdiğiniz verileri kurtarmaya yarayan araç, ev ve iş kullanıcıları için hepsi bir arada esnek, güçlü bir veri kurtarma çözümü sunmaktadır.

MiniTool Power Data Recovery Güçlü Veri Kurtarma Aracı

Masaüstü, dizüstü gibi her türlü platformda rahatlıkla kullanabileceğiniz ceb ve maliyet açısından da size faydası dokunacak, gayet esnek ve her bilgisayarda veya sistemde olması gereken yazılımlardan biridir. SATA, USB, IDE,O IDE, SCST, ve iPod, hafıza kartı, USB flash sürücü, sabit disk, CD+DVD ve Blue-Ray Disk gibi biçimlendirilmiş geri dönüşüm Kutusundan sildiğiniz dosyaları, hard disk bölümlerini, arızalı sabit disk verilerini, sistem arızalarını ve ayrıca beklenmedik sistem hataları sonucu kaybettiğiniz tüm verileri MiniTool Power yardımıyla kurtarabilirsiniz. 

MiniTool Power Data Recovery

MiniTool, kaybolmuş dosyaları geri getirme, kayıp kurtarma, hasarlı bölüm kurtarma ve Dijital Medya ve CD & DVD kurtarma gibi beş veri aracını içeriğinde barındırmaktadır.

Sonuç olarak deriz ki; MiniTool Power Data Recovery 7 silinmiş, bozuk, kayıp, fotoğraf, hatalı ve hasarlı olan resimler, çeşitli dosya ve klasörler ile her nevi veriyi, profesyonel bir şekilde kurtarabileceğiniz tavsiye bir veri kurtarma aracıdır.

MiniTool Mac Data Recovery, Mac işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz en iyi veri kurtarma aracıdır. Mac veri kurtarma diğer masaüstü bilgisayar ve mobil sürümlerinde olduğu gibi fotoğraf, dosya, resim, video, gibi verilerinizi kurtarabileceğimiz ve silinen dosyaları profesyonel bir şekilde geri dönüşümünü sağlayabileceğiniz yardımcı bir programıdır.

MiniTool Mac Data Recovery

Mini Tool Mobil Recovery

MiniTool Mac Veri Kurtarma, Mac işletim sistemini tarayarak kaybolan dosyaları geri çağırmanıza imkân tanırken kurtarmak istediğiniz resimleri de rahatlıkla seçebilirsiniz.

MiniTool Power Data Recovery 7 Kampanya Sayfası

HEMEN İNDİR

Mini Tool Mobil Recovery

HEMEN İNDİR

Mini Tool Mac Recovery

HEMEN İNDİR

4 Yorumlar

  • siteniz çok güzel.Takip ediyorum.Ücretsiz programlarda tanıtın lütfen.

  • Teşekkür ederiz. Ücretsiz programlar kategorimiz aktif zaman zaman yayınlıyoruz.

  • Bu temaya yeni geçtiğimiz için henüz ayarlanmadı. Kısa zamanda düzeltilecek. İçerisindeki linki kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırırsanız indirme işlemi gerçekleşecektir.

Yorum Yap