MiniTool Power Data Recovery Mac ve Mobil Veri Kurtarma
Dosya Kurtarma Editör Tavsiye Kampanyalar

MiniTool Power Data Recovery Mac ve Mobil Veri Kurtarma

MiniTool Power Data Recovery, Mac Data Recovery ve Mobil Data Recovery ile silinen dosyaları kurtarma, geri yükleme içeriğinde barındırdığı çeşitli veri kurtarma araçları sayesinde sizin için artık çok kolay. Kıymetli ve değer verdiğiniz verileri kurtarmaya yarayan araç ile ev ve iş kullanıcıları için hepsi bir arada esnek, güçlü bir veri kurtarma yazılımıdır.

MiniTool Power Data Recovery,Mac Data Recovery,Mobil Data Recovery

MiniTool Power Data Recovery Güçlü Veri Kurtarma Aracı

Masaüstü, dizüstü gibi her türlü platformda kullanabileceğiniz ve maliyet açısından da cebinize faydası olan ve bir bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Biçimlendirilmiş Hard disk bölümleri, geri dönüşüm Kutusundan sildiğiniz dosyaları, arızalı sabit disk verileri, sistem arızaları ve beklenmedik sistem hataları sonucu kaybettiğiniz tüm verileri MiniTool Power ile kurtarabilirsiniz. SATA, USB, IDE,O IDE, SCST, ve iPod, hafıza kartı, USB flash sürücü, sabit disk, CD+DVD ve Blue-Ray Disk gibi..

MiniTool, silinmiş dosyaları geri getirme, hasarlı bölüm kurtarma, kayıp kurtarma, Dijital Medya ve CD & DVD Kurtarma gibi beş veri aracını içerisinde barındırmaktadır.

MiniTool Power Data Recovery 7,Mobil veri kurtarma

Sonuç olarak MiniTool Power Data Recovery 7, kayıp, silinmiş, bozuk, hatalı, hasarlı olan resim, fotoğraf, çeşitli dosya ve klasörler ile her türden verileri, profesyonel bir şekilde kurtarabileceğimiz ve tavsiye ettiğimiz bir veri kurtarma aracıdır.

MiniTool Power,MiniTool Mac Data Recovery, MiniTool Mac Data Recovery,silinen dosyaları geri getirme, silinen dosyaları geri yükleme, silinen dosyaları kurtarma

MiniTool Mac Data Recovery ile Mac işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz en iyi veri kurtarma programıdır. Mac veri kurtarma diğer masaüstü bilgisayar ve mobil sürümlerinde olduğu gibi dosya resim, video, fotoğraf gibi verilerinizi kurtarabileceğimiz ve silinen dosyaları profesyonel bir şekilde geri getirebileceğimiz yardımcı bir programıdır.

MiniTool Power,silinen dosyaları geri getirme, silinen dosyaları geri yükleme, silinen dosyaları kurtarma

MiniTool Mac Veri Kurtarma aracı Mac işletim sistemini tarayarak silinen dosyaları geri almanıza imkân sağlıyor. Ayrıca Mac Data Recovery ile kurtarmak istediğiniz resimleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

MiniTool Power Data Recovery 7 İndirme Sayfası

HEMEN İNDİR

Mini Tool Mobil Recovery

HEMEN İNDİR

Mini Tool Mac Recovery

HEMEN İNDİR

4 Yorumlar

  • siteniz çok güzel.Takip ediyorum.Ücretsiz programlarda tanıtın lütfen.

  • Teşekkür ederiz. Ücretsiz programlar kategorimiz aktif zaman zaman yayınlıyoruz.

  • Bu temaya yeni geçtiğimiz için henüz ayarlanmadı. Kısa zamanda düzeltilecek. İçerisindeki linki kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırırsanız indirme işlemi gerçekleşecektir.

Yorum Yap