Panda Internet Security 2016 Lisans Kodu 180 Gün
Antivirus Kampanyalar

Panda Internet Security 2016 Lisans Kodu 180 Gün

Panda Internet Security 2016, antivirüs dünyasının en çok zikredilen programları arasında yer almakla birlikte, mobil dahil tüm cihazlarınızı (Anroid, Mac, İpad, İpod, iphone) gibi en etkin düzeyde korur.

Panda isminin bir sembol ve marka olarak neden bu kadar çok kullanıldığını doğrusu pek anlamış değilim. Örnek vermek gerekirse; Mesela dünya devi Google‘ın çıkardığı “Panda” algoritması meşhurdur.

 

Panda Internet Security 2016,Panda lisans numarası,

Panda Internet Security 2016′ nın Yeni Sürümüyle Güçlü Koruma

Programın Wi-fi koruması, aynı zamanda güvenlik duvarı ile çevrimiçi ve çevrimdışı, her türlü tehlikelerden ve dolandırıcılık girişimlerinden kötü amaçlı yazılım, virüs, trojan gibi pekçok tehditten korunun. Dolandırıcıların sisteminizdeki bilinmesini istemediğiniz verilere erişmelerini engellemek için Web Kalkanı devrededir. Ayrıca Aile koruması, veri yedekleme ve geri yükleme gibi özelliklerde mevcuttur.

Yazılım, Windows XP başta olmak üzere Vista, Windows 7, Windows 8 ve 8.1 vede 10 ( 32-bit ve 64-bit ) tüm işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

 

Panda Internet Security 2016,Panda Internet Security lisans kodu

 

Panda Internet Security lisans kodu 180 gün için bağlantı metnine tıkla

Başka bir kampanya sayfası

[button color=”white” size=”big” link=”http://www.topsoftbargains.com/w/panda-internet-security-2015-discount-coupon-code/” target=”blank” ]PANDA İNDİR[/button]

Bir başka antivirus kampanyamız olan Kaspersky Internet Security yazılımından istifade edebilirsiniz.

Yorum Yap