uTorrent | Torrent Nedir ? Uygulama Sürüm 3.4.5
Dosya İndirme Ücretsiz Programlar

uTorrent | Torrent Nedir ? Uygulama Sürüm 3.4.5

uTorrent nedir ? Öncelikle çok kişinin kafasına takılan neden Torrent ? Sorusuna bir cevap verelim.

torrent programı

uTorrent Dosyaları Hızlı Bir Şekilde Yükleyin

uTorrent programı çıkmazdan evvel download işlemleri, Rapidshare ve Hotfile gibi online sitelerden veya direk olarak yapılırdı. Şimdilerde ise bu uygulamadan binlerce kullanıcı istifade etmekte. Kısaca “Torrent nedir” sorusuna cevab vericek olursak, yüksek hızda bir dosya download protokolüdür. Ayrıca yarım kalan yükleme işlemlerini devam ettirebilme gibi bir özelliğinin olması programı popüler kılmaktadır.

Bilgisayar kullanıcılarının Torrent uzantılı dosyalarını yüklemek için kullabilecekleri ücretsiz, açık kaynak kodlu ve en popüler dosya indirme programlarındandır.

Rapidshare ve Hotfile gibi online işlemleri hem çok zahmetli, uzun ve hemde net bir sonuç dahi alıcağınız kesin olmayan uygulamalardır. Bu uygulamanın ise sonuçları net ve hızlıdır. Tek sorun uygulamayı doğru bir şekilde kullanabilmekte ve indirilecek olan dosyaların Torent uzantısına sahip olup olmadığıdır.

uTorrent programı

Dosya boyutu, oldukça küçük olan yazılımın, bant genişliği ayarlarma, hızlı kurulum, otomatik kapatma, basit arayüz gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Torrent 1000′ lerce kişinin kullandığı bir dosya indirme (Download) programıdır.

uTorrent Programı Nasıl Kurulur ve kullanılır:

Dosyalarınızı kaydederken bilgisayar belleğini en düşük seviyede kullanan araç, sisteminizde kasma ve takılma yapmaz. Program aynı anda birden fazla dosya yükmenize imkan tanır.

[button color=”green” size=”big” link=”http://download.ap.bittorrent.com/track/stable/endpoint/utorrent/os/windows” target=”blank” ]YÜKLEME SAYFASI[/button]

Yorum Yap