Anasayfa » Beğenilenler » Windows 10 Türkçe İşletim Sistemi Ücretsiz Yükseltme

Windows 10 Türkçe İşletim Sistemi Ücretsiz Yükseltme

Windows 10 Türkçe işletim sistemi tüm kullanıcılar için artık ücretsiz olarak yükseltilebilir. Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcılarının Win 10 İşletim sistemine yükseltmeye imkan tanıyan Microsoft, yazılım için oldukça yeni metro arayüzünü ve daha öncesinde Windows 7′ dekine benzer başlat menüsünü farklı şekillerde kullanıcılarına sunuyor.

Microsoft Windows 10 için ücretsiz yükseltmeyi 29 Temmuz 2016 tarihinde sona erdirdi. Ancak size vereceğimiz bu linkte bunun diğer kullanıcılar için hala devam ettiğini göreceksiniz. Herhangi bir lisans kısıtlaması olmadan ücretsiz olarak kullanıcılara yükseltme imkanı sunuyor.

Windows 10 Kullan Daha Hızlı Performans Yakala

Windows 7 ve Windows 8’e oranla, sistem açılma hızının ve işleyiş performansının daha etkili olması vede Microsoft’un artık daha çok kullanıcı bazlı olarak bu işletim sistemlerini geliştirmesi, Windows 10 Türkçe ‘yi oldukça cazip kılmaktadır. DirectX 12 destekli oyunlarda yüksek performans sergileyeceği için oyun severlerin daha çok tercih edeceği bir işletim sistemi olacağı görülmektedir.

 

Windows 10 İndir Türkçe,işletim sistemi indirme siteleri

 

Windows bu son versiyonunda performans ve güvenlik konusuna daha geniş çaplı olarak yer ayırmaktadır. Oyun ve uygulamaların kısa bir zaman sonra bütünüyle bu işletim sisteme uyumlu olarak sunulacak olması, kullanıcıları bu işletim sistemine geçişlerini gerekli kılmaktadır.
Yanlız Windows’un bu sürümünü kurarken eski Windows ürün anahtarına ihtiyacınız olacak. Eski Windows ürün anahtarını hazırlamanız veya temin etmeniz gerekecek.

 

 

İşletim sistemi indirme sitelerinden Win 10′ u edinebilirsiniz . Tavsiyem saatlerinizi harcamayın buradan deneyin. 32 bit veya 64 bit sürümlerini seçip, Win 10 yükle aracını çalıştırdıktan sonra gerekli yönergeleri takip ederek indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu işletim sistemini yüklemek için 4 GB’lık bir disk alanı gereklidir. Microsoft Windows’un bu sürümünde baya bir iddalı görünüyor, bakalım ilerleyen günlerde nasıl bir tablo ile karşılaşacağız.

 

Windows 10 İndir Türkçe

Windows 10 İndir

 

Bir yorum

  1. çok iyi ve kullanışlı bi program herkesede tafsiye ederim .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Wise Care 365 Pro Optimize Aracı (Kampanyası) 1 Yıllık

Wise Care 365 Pro, bilgisayardaki gereksiz dosyaları kaldırarak gizliliğinizi korur. Wise Care, işletim sistemlerini daha güvenli bir hale getirerek ...