CD Yazma Programları Kampanyalar & Giveaways

WinX DVD Copy Pro ile Kaliteli DVD Kopyalama (Kampanya)

WinX DVD Copy Pro, bilgisayarınızda güncel DVD yedekleme isteklerini karşılamak üzere tasarlanmış güçlü özelliklere sahip bir programdır. Kaliteden hiçbir ödün vermeden DVD’lerinizi kopyalayabilir, İçeriklerini diğer bir DVD diske aynen kopyalayarak aktarabilir, Güvenli bir şekilde verilerinizi saklamak için bunların ISO görüntülerini kopyalayabilir, görüntüleri başka DVD’lere yazdırabilir ve çalıştırabilirsiniz. DVD’lerden MPEG2 formatında verileri kopyalayarak kütüphaneler oluşturabilir ve dilediğiniz zaman oynatabilirsiniz. Aynı zamanda PS3, HTPC olarak medya merkezleri oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir kalite kaybı olmadan DVD’lerinizi kopyalayabilir. DVD içeriklerini başka bir DVD diske bire bir kopyalayarak aktarabilir. Güvenle DVD içeriklerini saklamak için DVD’lerin ISO görüntülerini bilgisayarınıza kopyalayabilir ve daha sonra bu görüntüleri başka DVD’lere yazdırabilir ve oynatabilirsiniz. DVD’lerden MPEG2 formatında içerikleri kopyalayarak DVD kütüphaneleri oluşturabilir ve dilediğiniz gibi DVD’leri çalıştırabilirsiniz. PS3, HTPC olarak medya merkezleri oluşturabilirsiniz. Bu DVD kopyalama yazılımı ISO mounter ve DVD yazma özellikleri ile donatılmıştır, bu sayede bir sanal sürücü yardımı ile ISO görüntülerini montaj yapabilir ve DVD disklere yakabilir.

WinX DVD Copy Pro kalite kaybı olmadan DVD Kopyala

Orjinalinden bir kayıp yaşamadan DVD kopyalama, DVD ISO imaj alma. WinX DVD Copy Pro tamamen yeni DVD yedekleme için tasarlanmıştır. Şifreleme, UOPs CSS DVD bölge kodu ve hatta en karmaşık Disney X – proje DRM şifrelerini kaldırır. Ayrıca, ciddi çizik DVD’leri kurtarmanıza yardımcı olur ve Sony ARccOS köklü sektör destek gücüne sahiptir.

DVD yedekleme konusunda yeniyseniz, WinX DVD Copy Pro ile kusursuz 1:1 DVD’den DVD’ye kopyalama yapabilir, DVD’den ISO’ya klonlama gerçekleştirebilirsiniz. Önceki sürümlerini kullanmış bir WinX DVD Copy Pro kullanıcısı iseniz, en güncel sürüme geçebilir ve geliştirilmiş yüksek performansın tadını çıkarabilirsiniz. Üçüncü bir taraf DVD Decryptera gerek olmadan, WinX DVD Copy Pro tüm korumalı DVD’lere sınırsız erişim sağlar,

WinX DVD Copy Pro

Herhangi bir üçüncü taraf DVD şifre çözücü yazılım olmadan WinX DVD Copy Pro, tüm bölge kodları ve kopya korumalı sistemlere sınırsız erişimi vardır. Piyasada mevcut olan şifre korumalı DVD’leri kopyalamak için destek sunar. Disney’in taklit ve sorunlu DVD’lerini, ciddi çizikleri olan bir DVD’yi ve Sony ARccOS bozuk bölümlü DVD’leri destekler.

WinX DVD Copy Pro kopyalama yazılımı ISO bağlayıcı ve DVD yazdırma seçenekleri ile hazırlanmıştır. Mesela sanal bir sürücü desteği ile ISO görüntülerini montaj yapabilir ve disklere direk yakabilir.

www.winxdvd.com/dvd-copy-pro/

Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 ve 64 bit), Windows 7 (32 ve 64 bit), Windows 8 / 8.1 (32 ve 64 bit), Windows 10 (32 ve 64 bit)

WinX DVD Copy indir

KAMPANYA

Yorum Yap