WinX DVD Copy Pro ile Kaliteli DVD Kopyalama
CD DVD Aracları Kampanyalar

WinX DVD Copy Pro ile Kaliteli DVD Kopyalama

WinX DVD Copy Pro, bilgisayarınızda güncel DVD yedekleme isteklerini karşılamak üzere tasarlanmış güçlü özelliklere sahip bir programdır. Kaliteden hiçbir ödün vermeden DVD’lerinizi kopyalayabilir, İçeriklerini diğer bir DVD diske aynen kopyalayarak aktarabilir, Güvenlli bir şekilde verilerinizi saklamak için bunların ISO görüntülerini kopyalayabilir, görüntüleri başka DVD’lere yazdırabilir ve çalıştırabilirsiniz. DVD’lerden MPEG2 formatında verileri kopyalayarak kütüphaneler oluşturabilir ve dilediğiniz zaman oynatabilirsiniz. Aynı zamanda PS3, HTPC olarak medya merkezleri oluşturabilirsiniz.

WinX DVD Copy Pro

WinX DVD Copy Pro kalite kaybı olmadan DVD Kopyala

WinX DVD Copy Pro kopyalama yazılımı ISO bağlayıcı ve DVD yazma özellikleri ile donatılmıştır, bu sayede bir sanal sürücü yardımı ile ISO görüntülerini montaj yapabilir ve disklere direk yakabilir.

Herhangi bir üçüncü taraf DVD şifre çözücü yazılımı olmadan WinX DVD Copy Pro, tüm bölge kodları ve kopya korumalı sistemlere sınırsız erişimi vardır. Piyasada mevcut olan şifreli DVD’leri kopyalamak için sizlere destek sunar. Disney’in taklit ve sorunlu DVD’lerini, ciddi çizikleri olan bir DVD’yi ve Sony ARccOS bozuk bölümlü DVD’leri çözer.

www.winxdvd.com/dvd-copy-pro/

Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit), Windows 8/8.1 (32 & 64 bit), Windows 10 (32 & 64 bit)

WinX DVD Copy indir

HEMEN İNDİR

Yorum Yap