Wise Care 365 Pro, bilgisayardaki gereksiz dosyaları kaldırarak gizliliğinizi korur. Wise Care, işletim sistemlerini daha güvenli bir hale getirerek PC’yi Optimize eder ve hızlandırarak son derece yüksek bir performans sağlar. Wise Care 365 dünya çapında 15.000.000 fazla indirme oranıyla bir rekora doğru koşmaktadır.

KAMPANYA SONA ERDİ

Kazanlara kısa zamanda lisansları gönderilecektir.

Çekilişi Kazananlar:

1-) mehmet
2-) Aydın
3-) çağan semih uğurlu
4-) hakah
5-) seyfullah
6-) YURY
7-) osman
😎 Emre
9-) Cem
10-) İsmail Y. Dvn

Kullanıcılarımıza wisecleaner.com sponsorluğu ve desteğiyle $39.95 değerinde olan (10 ADET HEDİYE) Wise Care 365 Profesyonel lisansı veriyoruz. Çekilişe katılmak için yazı altına kısa olmayan bir yorum bırakmanız yeterlidir. Kampanya bitiş tarihi ve saati: 17 Mart 2017  Saat: 00:00

Wise Care 365 Pro Kapsamlı PC Temizleme Aracı

Wise Care 365 Pro istediğiniz ve özlediğiniz Windows performansını en üst düzeyde sizlere sunar. Windows gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırır ve gereksiz dosyaları, download ve tarama geçmişini siler bozuk kısa yolları düzeltir. İnternet izleri, önbelleği, çerezleri, kayıtlı parolaları, Windows bileşenlerini temizler ve sabit disk alanındaki kullanılmayan gereksiz dosya girdilerini saniyeler içinde temizler. Ayrıca özelleştirilebilir gelişmiş temizleme seçenekleri mevcuttur.

                                             Son Sürat Optimizasyon Aracı

Wise Care 365 Pro

Dünyanın en iyi ve en gelişmiş teknolojilerini kullanmaktadır. Yazılım PC performansını optimize ederek diskleri birleştirir ve Windows kayıt defterini, başlangıç iyileştirme hizmetlerini yönetir.

Zamanla, bilgisayarınızın sabit disk sürücüsü parçalanarak bölünmelere neden olur. Wise Care 365 Pro, hızlı ve kararlı bir şekilde bunları onarır.

Bilgisayarınızı başlattığınızda birçok program arka planda sessizce çalışır ve PC’nin geç açılmasına ve ağırlaşmasına neden olur. Değerli sistem kaynaklarını tüketen uygulamaları saptayıp devre dışı bırakarak, PC başlangıç hızını gözle görülür derecede artırır.

Wise Care 365 Meraklı Gözlerden Gizliliğinizi Korur

Disk Eraser, gizli verileri silerek üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesini engeller.
Privacy Eraser tüm gezinti geçmişi izlerini ve PC ‘de gerçekleştirilen işlem izlerini silerek gizliliğinizi korur.
Disk Shredder ile geri getirilemeyecek şekilde dosyalarınızı imha edebilirsiniz.

Güçlü Donanım İzleme Programı

Sistem Monitörü tüm donanım bilgilerini görüntüler. Process Monitör, gerçekleştirilen tüm işlemlerin raporunu kullanıcılara listeler. Çalışmasını istemediğiniz işlemleri buradan devre dışı bırakabilirsiniz.

YENİ Sisteminizi Gerçek Zamanlı Olarak Korur

Bazı uygulamalar sizin izniniz olmadan sisteminizde değişiklik yapmaya karar verince edince Wise Care 365’in gerçek zamalı koruması harekete geçerek Windows kayıt defterini gizlice değiştirmeye çalışan ne kadar işlem varsa, belirleyecek ve durduracaktır.

 1. Uygulamaların Internet Explorer ana sayfanızı değiştirmesini önleme desteği.
 2. İstenmeyen yeni uygulamanın Windows başlangıç ​​zamanının uzatılmasını engeller.
 3. Varsayılan tarayıcıdaki değişiklikleri kontrol altına alır.

Wise Care 365 Pro Ödülleri:

CHIP Online editörü tarafından beş yıldızlı olarak anıldı

SoftPeida editöründen 5 yıldızlı yorum

MakeUseOf editöründen olumlu yanıtlar

Son Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015

Forum: http://forum.wisecleaner.com/index.php?/forum/2-wise-care-365/

Dil: Türkçe dâhil çoklu dil desteği mevcuttur.

Sürüm: 4.57

Boyut: 7.98 MB

Yükseltme: Pro sürümüne yükseltildiği takdirde gerekirse “60 Gün içinde Para İadesi” sunar

Platform: Windows XP, Vista, Win7 / 8/10 (32-bit ve 64-bit hem de)

Ürünün Web Bağlantısı: http://www.wisecleaner.com/wise-care-365.html

wise care365 profesyonel

Profesyonel indir sayfamıza destek olmak için hemen alttaki sosyal paylaşım butonlarını kullanarak kampanyayı paylaşın. Böylelikle sitemiz büyür ve sizlere daha çok kampanya sunma fırsatını yakalarız.

20 Yorumlar

 • Teşekkürler Süper kampanya

  Sisteminizi Gerçek Zamanlı Olarak Koruma

  Wise Care 365 Pro Optimize Aracı (10 HEDİYE LİSANS) 1 Yıllık

  Çekilişe katılmak için yazı altına kısa olmayan bir yorum bırakmanız yeterlidir.

 • Wise Care 365 Pro is an ideal and best tool to remove unnecessary registry entries and delete unnecessary files as well as browsing history. It also cleans up Internet tracks, cache, cookies, saved passwords, and cleans up unused,
  unnecessary file entries.

 • Thanks for the giveaway. Known, time-tested and quite effective optimizer. However, the use of all SEOs need to be careful and need to make a checkpoint.

 • Tek kelimeden oluşan kısa yorumlar onaylansada kabul edilmeyecektir. O yüzden yorumları konu ile alakalı olarak ve içinizden geldiği gibi yazın.

 • Bu programı çıktığı ilk günden beri kullanıyorum. Tüm özelliklerinden faydalanmak için 1 yıllık ücretsiz hediye verilen lisansları takip ediyorum. Umarım lisanslardan biri bana çıkar

 • Wise Care 365 Pro Optimize Aracı iyi program daha önce deneme kullanmıştım.lisanslı olarak edinmek daha güzel olur.

 • Wise Care 365 PRO ile Pcnizi koruyun ve hizlandirin. Wise Care 365 Pro bilgisayarınızı en yüksek performansında tutar. Uygulama hepsi bir arada Windows bakım ve optimizasyon sağlamaktadır. Ayrıca kayıt defteri temizliği, disk temizliği ve diğer sistem araçlarına sahiptir.
  Wise Registry Cleaner ve Wise Disk Cleaner özellikleri ile Wise Care 365 disk ve kayıt defteri temizleme, tek tık ile PC kontrol ve sistem temizliği ve korunma sağlar. Kolay ve verimli olan program PCnizin performansını geliştirir.

 • Öncelikle kampanya için teşekkürler şimdiden kazanacak kişilere hayırlı olsun diyelim.Çok çok güzel faydalı bir yazılım Wise Care 365 Pro. Yıllarca birçok program kullandım bu kategoride ve mukayese ettim. Wise Care asla pc yi kasıp zorlamıyor ve işini çok hızlı yerine getiriyor ve muadili olan bir çok program ise işi aşırı uzatıp üstüne birde sağlam kasıyor ramden çok fazla alıyor. Disk birleştirme ve program kaldırma menüsü de çok başarılı. Ekstradan bence bir disk birleştirme ve uninstraller yazılımına da ihtiyaç yok Wise Care hepsini layıkı ile yapıyor. İki senedir Wise Care kullanıyorum ve daha bir kez dahi sorun çıkarmadı. PC de çökmeye açılmama gibi soruna sebep olmadı. Ama ismini burada yazamayacağım çok bilindik 2 firmanın yazılımları yanlış disk birleştirme yapılandırması yapıp ve Windows’tan yanlış dosyaları silip sistemde kararsızlığa ve çökmeye kadar giden sorunlara sebep olmuşlardı. Özetle Wise Care varken ben başka sistem optimize yazılımı kullanmıyorum ve kullanmam da.

 • Kampanya icin tesekkurler. Yasal olan profesyonel olan her program icin Profesyonel indir:)

 • Bu siteyi ilk defa gördüm .Güzel bir kampanya olmuş Teşekkürler

 • bilgisayarı kasmayan çok fazla bakım onarım işlevi olan çok güzel bir program .. kampanya için emeği geçenlere teşekkür ederim…

 • Vallah abi bu site sayesinde programların lisan kampanyaları ile haberdar oluyoruz.Teşekkür ederim size

Yorum Yap