Beğenilenler Editör Tavsiye Kampanyalar Sistem Temizleme

Wise Care 365 Pro Optimize Aracı (Kampanyası) 1 Yıllık

Wise Care 365 Pro, bilgisayardaki gereksiz dosyaları kaldırarak gizliliğinizi korur. Wise Care, işletim sistemlerini daha güvenli bir hale getirerek PC’yi Optimize eder ve hızlandırarak son derece yüksek bir performans sağlar. Wise Care 365 dünya çapında 15.000.000 fazla indirme oranıyla bir rekora doğru koşmaktadır.

Wise Care 365 Pro Kapsamlı PC Temizleme Aracı

Wise Care 365 Pro istediğiniz ve özlediğiniz Windows performansını en üst düzeyde sizlere sunar. Windows gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırır ve gereksiz dosyaları, download ve tarama geçmişini siler bozuk kısa yolları düzeltir. İnternet izleri, önbelleği, çerezleri, kayıtlı parolaları, Windows bileşenlerini temizler ve sabit disk alanındaki kullanılmayan gereksiz dosya girdilerini saniyeler içinde temizler. Ayrıca özelleştirilebilir gelişmiş temizleme seçenekleri mevcuttur.

Son Sürat Optimizasyon Aracı

Dünyanın en iyi ve en gelişmiş teknolojilerini kullanmaktadır. Yazılım PC performansını optimize ederek diskleri birleştirir ve Windows kayıt defterini, başlangıç iyileştirme hizmetlerini yönetir.

Wise Care 365 Pro

Zamanla, bilgisayarınızın sabit disk sürücüsü parçalanarak bölünmelere neden olur. Wise Care 365 Pro, hızlı ve kararlı bir şekilde bunları onarır.

Bilgisayarınızı başlattığınızda birçok program arka planda sessizce çalışır ve PC’nin geç açılmasına ve ağırlaşmasına neden olur. Değerli sistem kaynaklarını tüketen uygulamaları saptayıp devre dışı bırakarak, PC başlangıç hızını gözle görülür derecede artırır.

Wise Care 365 Meraklı Gözlerden Gizliliğinizi Korur

Disk Eraser, gizli verileri silerek üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesini engeller.
Privacy Eraser tüm gezinti geçmişi izlerini ve PC ‘de gerçekleştirilen işlem izlerini silerek gizliliğinizi korur.
Disk Shredder ile geri getirilemeyecek şekilde dosyalarınızı imha edebilirsiniz.

Güçlü Donanım İzleme Programı

Sistem Monitörü tüm donanım bilgilerini görüntüler. Process Monitör, gerçekleştirilen tüm işlemlerin raporunu kullanıcılara listeler. Çalışmasını istemediğiniz işlemleri buradan devre dışı bırakabilirsiniz.

Wise Care 365 Pro Ödülleri:

CHIP Online editörü tarafından beş yıldızlı olarak anıldı

SoftPeida editöründen 5 yıldızlı yorum

MakeUseOf editöründen olumlu yanıtlar

Son Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015

Forum: http://goo.gl/6jk62C

Dil: Türkçe dâhil çoklu dil desteği mevcuttur

Sürüm: V3.95

Boyut: 6.08 MB

Yükseltme: Pro sürümüne yükseltildiği takdirde gerekirse “60 Gün içinde Para İadesi” sunar

Platform: Windows XP, Vista, Win7 / 8/10 (32-bit ve 64-bit hem de)

Ürünün Web Bağlantısı: http://goo.gl/6s7rpo

Promosyondan yararlanmak için kampanya sayfasına gidin

KAMPANYA

6 Yorumlar

  • Kampanya bildirimi için teşekkürler.İki yıldır kampanyaları takip ederek bu yazılımı kullanıyorum. CCleaner ve Wise Care 365 benim için olmazsa olmaz…

  • Kesinlikle bir PC de sistem temizleme, Antivirus, WinRAR, Adobe Reader ve Office gibi programlar mutlaka olması lazımdır.

  • Hem boyutu az,hem hafif ,hem de süper temizlik yapıyor.Kesinlikle PC’nizi kasmıyor.Ayrıca kayıt defteri ve disk birleştirme de yapıyor.Daha ne olsun ? hiç düşünmeden indirin.

  • Evet henüz aktif etmemişler farkettim ama her an aktif edebilirler takipte kalın. Geri sayım sayacını gördüğünüzde aktif olacak.

Yorum Yap