Wonderfox HD Video Converter Factory Pro (KAMPANYA)
CD DVD Aracları Kampanyalar Media Player

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro (KAMPANYA)

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro, tüm videolarınız üzerinde tam kontrol sunan, istediğiniz her düzenlemeyi videolarınızda yapabilmenizi sağlayan bir video düzenleme yazılımıdır. Ona sadece bir video düzenleme yazılımı demek haksızlık olur. Çözünürlüğü ne olursa olsun; ister 4K, isterse FHD video veya filmleri, istediğiniz formata dönüştürebilir, kırpabilir, istenmeyen bölümleri çıkarabilir, farklı efektler ekleyebilir ve daha aklınıza gelmeyecek birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sadece video düzenlemekle kalmayıp sevdiğiniz videoları da online olarak bilgisayarınıza indirebileceğinizi unutmayın.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ile ilgili görsel sonucu

HD videolarınızı 300’den fazla formata veya cihaza uygun biçimlere dönüştürebilirsiniz. Geleneksel ve yaygın olan video dönüştürücülerden farklı olan WonderFox HD Video Converter Factory Pro, her kullanıcının yüzlerce farklı cihazlara uyumlu video yükleyebilmesini sağlar. Orijinal video kalitesinin korunmasını ve aynı zamanda, % 80 video sıkıştırma oranı ile videoların boyutunu azaltarak size yer tasarrufu da sunacaktır.

İlgili resim

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro’yu Neden Seçmelisiniz?

Günümüzde, bu alanda en iyi HD video dönüştürücü olduğunu iddia eden çok sayıda HD video dönüştürücüsü var. Ancak, HD dönüştürmenin dışında diğer yüksek çözünürlüklere destek veren ve bu dönüştürme işlemini videonun kalitesini bozmadan çok hızlı bir şekilde yapabilecek kaliteli kaç program aklınıza geliyor? Günümüzde HD, FHD ve 4K gibi yüksek çözünürlüğe sahip videolara WonderFox HD Video Converter Factory Pro‘nun tam destek sunduğunu bilmelisiniz.
Yazılım HD video dönüştürmeyi destekleyen ilk programlar arasındadır.
Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, kullanıcılara her zaman en güncel özelliklerini ve hizmeti sunan bir video dönüştürme ve düzenleme programıdır.

HD Video Converter Factory Pro ile ilgili görsel sonucu

4K (UHD), 1080P (FHD), 720P (HD), 480P (SD) Dönüştürme Denetimi

Genel HD Video Desteği

HD dönüştürmede en yeni formatlar H265 (HEVC), VP9 ve diğer h-video formatlarını destekler. Multi-track (çok yollu) HD video M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS, HD video kamera videoları ve 300’den fazla video ve ses codec’ini dönüştürebilir.

SD Video’dan HD Video’ya Geçiş Yapın

HD Video Converter Factory Pro, gelişmiş Yüksek Çözünürlüklü (HD) video dönüştürme teknolojisi ile donatılmıştır. Hatta standart (HD) videoları HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD MTS, HD TRP, 4K gibi yüksek çözünürlüklü videolara dönüştürebilmenizi sağlar.

5 Kat Daha Üstün Sıkıştırma Oranı

Taşınabilir Cihazlarda Her Zaman ve Her yerde Video İzleyin

Gelişmiş video sıkıştırma özelliği sayesinde minimum kalite kaybıyla videoların boyutunu küçültebilir, HD videoları SD videolara dönüştürebilirsiniz. Ve dönüştürülen videolar neredeyse orijinallerden ayırt edilemez. Böylelikle cihazlarınızdaki depolama alanlarını artırabilirsiniz. En geniş cihazlara ve HD TV’ler için en uygun parametrelere uygun olacak şekilde videolarınızı önceden ayarlayabilirsiniz.

Dâhili Audio Converter ile Profesyonel Kalitede Sesler Duyun

Video Dönüştürdükten Sonra Kulaklarınız Pası da silinsin

Muhteşem Dolby 5.1 Surround Ses desteği. Sizi oldukça etkileyici bir müzik deneyimi yaşatacaktır.

DTS ile de kulaklık veya hoparlörlerde surround sesini geliştirmek için ses kalitesini artırın.

WAV, FLAC, ALAC gibi ses formatlarında kayıpsız ses çıkışı sunulmaktadır.

Online Video İndirin

Yüksek çözünürlüklü bir video dönüştürücü iken, birden bire bir video indirme programına da dönüşebilen bir programdır. YouTube’dan MP3, MP4, AVI formatlarında sevdiğiniz videoları kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile HD video dosyalarını (4K video, yeni VR video, 360 derecelik video, HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD TS, HD ASF, HD MOV, HD WMV) kolayca PC’nize indirebilir, bu vidolarınızı istediğiniz formata dönüştürerek daha sonra istediğiniz yere aktarabilirsiniz. İsterseniz indirdiğiniz videoları taşınabilir cihazlarınızdan herhangi birine yükleyin. Toplu indirme modu, çoklu görevleri yönetmenize yardımcı olacaktır.

50 Kat Daha Hızlı Video Dönüştürme ile Zamandan Tasarruf

HD Video Converter Factory Pro, bilgisayarınızın donanımından yararlanacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş teknoloji ile video dönüştürme işleminde CPU kullanımını artırır, çok İşlemcili ve Hyper Threading özelliğini destekler. Ayrı ayrı kodlayıcı teknolojisi ve toplu dönüştürme modu ile 50 kat daha hızlı video dönüştürme yapabilir.
Intel Core, NVIDIA CUDA ve AMD’yi destekler.

İstenmeyen Bölümleri Kaldır

Videolardaki gereksiz bilgileri silin, siyah çıkmış bölümleri kırpın veya istenmeyen bölümleri kaldırın.

Video Klipler Oluştur

Videolardaki klasik veya istenmeyen bölümleri toparlamak için kesin. Farklı bölümlerden kesimler yaparak kendi video kliplerinizi oluşturabilirsiniz.

Videoları Birleştir

Çektiğiniz videoları birleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz video bölümlerini birleştirerek kendi özel ev yapımı filminizi oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli Video Efektler

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ile Video parlaklığını değiştirin, videoların farklı yerlerine mozaik ekleyin, videoları bulanıklaştırın, eski filmlermiş gibi efekt oluşturun ve diğer farklı efektler ile videolarınızı daha eğlenceli bir hale dönüştürün.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10/Windows 8.1/Windows 8/Windows 7/Windows Vista / Windows XP / Windows 2000

Kampanya sitesi: http://www.videoconverterfactory.com/

HD Video Converter Factory Pro indir

[button color=”white” size=”big” link=”http://www.videoconverterfactory.com/download/hd-video-converter-pro.exe” ]HEMEN İNDİR[/button]

Yorum Yap