İncelemeler

100 GB OneDrive Bulut Depolama Alanı!..

Yazar admin

Redmond merkezli bir şirket (Bing Rewards), Microsoft’un OneDrive bulut depolama servisini kullanmak isteyenler için kısa bir süreliğine ücretsiz olarak 100 GB depolama alanı sunuyor.  Bu şirket OneDrive kullanıcılar için bölgesel olarak böyle bir kampanya daha önce düzenlemişti ama şimdi ülke kısıtlaması olmadan 100 GB saklama alanını herkesin kullanımına sunuyor. Bu promosyon teklifinden herkes yararlanabilir. Yalnız belirtmek isteriz ki 100 GB ücretsiz depolama alanı sadece 2 yıl süreyle kullanılabilir.

Bu kampanya teklifinden yararlanmak için, OneDrive Bing ödül promosyon web sitesinden OneDrive hesabınıza giriş yapmalısınız. Firma tarafından istenilen bazı izinleri onaylamanız gerekmektedir. Bu izinlere onay verdikten sonra hesabınıza 100 GB bonus depolama alanı eklenecektir. Böylece 2 yıl boyunca ücretsiz olarak OneDrive depolama alanınızdaki 100 GB’ı kullanabilirsiniz.

Hesabınızda size ücretsiz sunulan 15 GB ile hediye kazandığınız 100 GB depolama alanı sayesinde toplamda 115 GB bir bulut depolama alanına sahip olacaksınız.

Buradan siteye ulaşabilirsiniz…

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum