CD Yazma Programları Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme Sistem Temizleme Veri Kurtarma

5 Adet Tam Sürüm Ashampoo Programı (Kampanya)

Ashampoo Registry Cleaner kayıt defteri girdilerindeki gereksiz ya da hasarlı olanları kolayca ve güvenli bir şekilde siler. Sisteminizin daha verimli ve hızlı çalışmasını sağlar.

Ashampoo Snap 4 ile yüksek kalitede ekran görüntüleri alabilir, video ve demolar oluşturabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntülerini ve videoları düzenleyebilir ve mükemmel sonuçlar ile başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander 8 ile bilgisayarınızdaki resim, video ve ses dosyalarınızı arşivleme ve düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca programla slayt show’lar hazırlayabilir, fotoğraf boyutlarını ve renklerini düzenleyebilir ve CD, DVD, Blu-ray kaydı yapabilirsiniz.

Ashampoo Undeleter, kapsamlı bir kurtarma işlevi sunar ve sadece bilgisayarınızdaki sabit disklerle kısıtlı değildir. USB sürücülerden, USB flaş belleklerden ve diğer depolama medyalarından silinen dosyalar da bulunabilir ve kurtarılabilir.

Ashampoo Burning Studio 2012  ile CD, DVD ve Blu-ray diskleri verilerinizi yakabilirsiniz.

Buradan ulaşacağınız facebook sayfasını beğenin. Açılan alanda kupon kodunun altındaki “Redeem NOW” tuşunu tıklayın. Açılacak sayfadaki “Get downloads now” butonunu tıklayın ve açılan sayfadan istediğiniz programı ücretsiz indirin. 

2 Yorumlar

Yorum Yap