Download Ücretsiz Program İndir Video Oynatıcı

5KPlayer [Mac] (Ücretsiz)

5KPlayer, Mac sistemler için ücretsiz (MKV) HD video oynatıcı, müzik çalar, AirPlay özellikli medya aktarıcısı ve online video indiricisidir. Hepsi bir arada özellikleri bulunan gerçek bir medya oynatıcısıdır. 5KPlayer, dâhili AirPlay alıcısı ile Mac sistemli bilgisayarlar, iPhone, iPad ve iPod sistemlerden ücretsiz olarak müzikler ve videoları oynatabilir. Aynı zamanda iMac veya MacBook, Apple TV, vb. kablosuz AirPlay ile hoparlörlerden yansıtma yaparak MP4, H.264, M4V, MP3 ve AAC formatındaki sesleri çalabilir.

Genel

Ücretsiz bir HD video oynatıcı olduğu gibi aynı zamanda 300’den fazla online video sitesinden online video indirebilmenizi sağlar. Abonelik olmadan, sitelerden 4K, 5K, Ultra HD veya 1080p HD videoları online olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Facebook, Yahoo, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Vube, Vine, UStream, MTV, niconico, Bliptv, LiveLeak, CBS ve diğer birçok video paylaşım sitelerinden sevdiğiniz videoları bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. 5KPlayer aynı zamanda MP3 veya AAC müzik formatında çevrimiçi videoları dönüştürebilmenizi sağlar.

Ücretsiz HD video oynatıcısı ile tüm müzik ve filmleri oynatabilirsiniz. Öte yandan, MP3 müziklerinizi, çok kanallı surround sesleri, AAC, AC3, WMA, FLAC ve ALAC ses dosyaları kayıpsız bir şekilde çalabilen bir müzik çalardır. Bu ücretsiz medya oynatıcısı ile her şeyi oynatabilirsiniz. TrueTheater teknolojisini kullanarak ses ve video kalitesini artırır.

Kampanya Hakkında 

Buradan ücretsiz indirebilirsiniz. 

Program Detayları  

MAC sistemler içindir…

Fiyatı: Ücretsiz / Free!

Resimler 

Yorum Yap