Hard Disk Ücretsiz Program İndir

Acronis Drive Monitor (Ücretsiz)

Acronis Drive Monitor, sabit disk hatalarını algılamanıza yardımcı olmak için özel olarak inşa edilmiş bir yazılımdır. Program disk hatası sorunlarını ve hatalarını bildirebilir ve yedekleme uyarılarında bulunabilir. Sabit diskin sağlık durumu hakkında sizlere bilgi sunar. E-posta bildirimleri, SMART parametreleri ve kritik uyarıları kullanıcılarına duyurur. Sabit diskin sağlık durumunu izlemeye yardımcı olan sezgisel ve kolay kullanımlı bir uygulamadır.

Acronis Drive Monitor sabit sürücüleri daha yakından izlemenizi sağlayan ve oluşan sorunları raporlayıp size bildiren gerektiğinde ikaz eden bir program açıklamak gerekirse sorunları düzeltmiyor sadece kötü sonuçlar meydana gelmeden sizi uyarıyor.

Buradan ulaşacağınız sayfadan programı ücretsiz indirebilmek için sayfanın sağ tarafında bulunan boş alanlara Adınızı, Soyadınızı, Ülkenizi seçerek ve Mail adresinizi yazarak işleminizi onaylayın. Program ücretsiz indirilecektir. Görünmüyorsa sayfanın altına doğru ilerleyin, ücretsiz indirme butonunu göreceksiniz.

Yorum Yap