Hard Disk Ücretsiz Program İndir

Advanced Disk Space Monitor 4.05 (Kullanılan Disk Alanını İzle)

Yazar admin

Advanced Disk Space Monitor, diskinizdeki kullanılan bölümleri görüntülemek ve tarayarak analiz etmek için kullanabileceğiniz bir araç. Gelişmiş Disk Alanı Monitörü, bilgisayarınızdaki disklerin sağlığı ve koruması için işinize yarayacak yardımcı bir program olmakla birlikte, arka planda tüm disk etkinliğini izleyerek sizleri e-posta ile bilgilendirir.

Advanced Disk Space Monitor GUI veya başka bir hizmet ile kullanılabilir

Programı kurmada iki farklı seçenek bulunuyor. Arka planda sessizce çalışan bir servis olarak veyahutta başlı başına çalışan bir tek uygulama olarak. İlk yöntem herhangi bir yapılandırma gerektirmez sadece önemli uyarılar verir. Acemi PC kullanıcıları bile GUI moduna güvenebilirler. Arayüz anlaşılır olamakla birlikte izleme durumları otomatiktir, fakat uyarıları ve süreç davranışını ayrı olarak düzenleyebilirsiniz. Uygulamanın çalışması için, Windows 7′ de .NET Framework’ün varsayılan yinelemeleri ve özellikleri yüklü olması gerekir.

Tetikleyicileri ve uyarı modlarını düzenleyin

E-posta bildirimleri için SMTP sunucusu bağlantı ayrıntılarını ve kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Advanced Disk Space Monitor, bir klasörde veya tüm alt klasörlerinde dosya boyutunu rahatlıkla analiz etmenize imkân sağlayan bir dosya boyutu çizelge aracı ile birlikte geliyor. Sıralanabilir bir liste ile birlikte boyutu büyük olan klasörlerin özelleştirilebilir bir listesi de bulunuyor.

Genel sekmesinde e-posta raporları her defasında uyarı durumlarında gönderilebilir. Ses çalmak, uyarıyı görüntülemek, bir görevi çalıştırmak ve yerel uyarılar için özel bir zamanda verilebilir. Boş alan eşiği özellikleri tüm diskler için ayarlanabilir.

Advanced Disk Space Monitor Özellikleri

  • E-posta bildirimleri (GMail ile SSL / TLS)
  • Windows uyarı mesajlarını deaktif etme
  • Sesli bildirim ayarları
  • Görevler
  • Altta Balon mesaj bildirimleri
  • Hizmet olarak çalıştırılabilir (sunucular için uygun)

Dosya boyutu çizelgesi, büyük boyutlu klasörleri derinlemesine tararken, sistem bildirimleri ve e-postalar gönderebiliyor.

Disk Space Monitor, disk türü, etiket, boş alan, kullanılan alan, kapasite, eşik numarası ve türü gibi izleyebilir. Ayrıca gerçek zamanlı güncelleme bilgileri ve genel sekmesinde listelenen sabit ve çıkarılabilir sürücülerinizi de izleyebilir.

Platformu: Windows’un tümü

Dosya Alanı: 3.6 MB

Versiyonu: 4.05

Yayınlanma zamanı: 29 Haziran 2016

Fiyatı: $ 19.95

Geliştiren: Abaiko Software

Advanced Disk Space Monitor,Disk Space Monitor

Advanced Disk Space Monitor indir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak