Antivirus Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Advanced SystemCare Ultimate 12 (Hediye Lisans Anahtarı)

Advanced SystemCare Ultimate 10 (10 Hediye Lisans Anahtarı)

Kullanıcılarımıza http://www.iobit.com sponsorluğunda her biri 29,99$ kıymetinde olan 10 adet 1 yıllık Advanced SystemCare Ultimate 10 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz, sadece 1 yorum yapmakla çekilişimize katılabilecek. Hazıladığımız kampanyayı aşağıdaki sosyal medya butonlarıyla da paylaşarak çekilişimize fazladan bir katılma şansı yakalayabilecektir. Kampanya bitiş tarihi: 07 / 04 / 2017 saat: 00:00

Önemli: Yanlız sosyal paylaşımları link olarak profesyonelindir@gmail.com adresine e-posta yoluyla bildirin. Diğer çekilişlerden farklı olarak en fazla 3 olmak kaydı şartıyla sosyal medya paylaşımı yapabilirsiniz. Yani kampanyayı 3 sosyal medya aracında örneğin; Facebook, Twitter, Google + gibi paylaşırsanız, çekilişe tek isimle üç defa katılma şansı yakalayacaksınız. 

  1. Bir yorum yazarak çekilişe katılabilirsiniz.
  2. En fazla 3 ve en az 1 olmak şartıyla sosyal paylaşım yapın. Böylelikle kazanma şansını arttırın.
  3. profesyonelindir@gmail.com adresine paylaştığınız linkleri atın.

Kazananlar aşağıdaki gibidir. İndirme bağlantısı ile lisans bilgileri e-posta adreslerine gönderildi. Gereksiz (Spam) klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

Çekilişi Kazananlar:

1-) Çağın
2-) Yalcinhoca
3-) YURY KUZMIN
4-) mehmet
5-) Demon
6-) ahmet
7-) Halimselim
😎 hüseyin balli
9-) kürşat
10-) AYDIN

Not: Buradan programı indirdiğinizde karşınıza gelecek olan ücretsiz sürümüdür. Çekiliş sonucunda kazanırsanız etkinleştirme kodu ile aktif hale getirirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 3 Average: 2.3]

Yorum bırak

56 Yorumlar