Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

AIDA64 Extreme Edition 1.85 (Kampanya)

AIDA64 Extreme, bilgisayarınızın mevcut durumu hakkında her türlü bilgiye sahip olmanızı sağlayan güçlü bir bilgi, kıyaslama ve tanı aracıdır. Bilgisayarınızın kasasını açmaya gerek kalmadan, PC’nizin içindeki donanıma ait her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz. Anakart modeli, CPU tipi ve hızı, chipset bilgisi, bellek tipi ve hızı, BIOS tarihi ve sürümü, vb. gibi yararlı pek çok bilgiyi anında öğrenebileceksiniz. Sensör bölümünde mevcut sistem sıcaklıkları (donanımınız destekliyorsa anakart, CPU, GPU, bellek ve ekran kartı sürücüleri), fan hızlarını, voltaj ve aklınıza gelemeyecek her türlü sistem bilgisine erişebilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği mevcuttur.

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki “Log in” tuşunu tıklayın. Açılan bölümden siteye üye girişi yapmanız gerekmektedir. Siteye üye değilseniz sayfanın alt kısmındaki boş alanları doldurarak üye olabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra “Get Serial Code” butonunu tıklayın. Açılan alanda kod numarası gözükecektir. Kodu kopyalayarak buradan ulaşacağınız sayfadaki ilk boş alana yapıştırın ve diğer boş yerlere de adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazıp onaylayın. Programın lisans anahtarı mail hesabınıza gönderilecektir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • Sunumunuz için teşekkür ederim.

    Sisteminizdeki tüm bileşenleri ve anlık durumları ile ilgili bilgi alabileceğiniz konusunda uzmanlaşmış ve isim yapmış bir program.Benchmark [karşılaştırmalı test ]’de yapabileceğiniz program’ın raporları text,html,mht olarak kayıt etme özelliği’de bulunmakda.

    Selamlar