Araçlar (Diğer) CD Yazma Programı Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

Aimersoft DVD Creator [Win & Mac] (Kampanya)

Aimersoft DVD Creator, herhangi bir DVD oynatıcında veya TV’lerde oynatmak için tüm popüler video ve fotoğraflarınızı DVD’lere yazdırmanızı sağlayan çok yönlü bir DVD yazdırma programıdır. Aimersoft DVD Ceator, kolayca MP4, MOV, AVI, WMV, FLV, MKV, M2TS, vb. gibi tüm popüler video formatlarını DVD’lere yazdırmanızı ve evinizdeki DVD oynatıcıda veya TV’de izlemenize imkân tanır. Profesyonel bir DVD menü şablonları ile özel fotoğraf DVD slâyt gösterileri oluşturmanızı sağlar. Sadece ne istediğinizi belirleyin ve video veya resimlerinizden oluşturduğunuz başyapıtlarınızı DVD’lere sorunsuz ve kolayca aktarın. Sonrada onların büyük ekranlarda keyifle izleyin. 

Genel  Sadece ne istediğinizi belirleyin ve video veya resimlerinizden oluşturduğunuz başyapıtlarınızı DVD’lere sorunsuz ve kolayca aktarın. Sonrada onların büyük ekranlarda keyifle izleyin.  

MP4, MOV, WMV ve AVI gibi tüm video formatlarını DVD’lere yazdırın.

En sevdiğiniz fotoğraflarınızı göz alıcı DVD slâytlara çevirin.

Dâhili editörü ile anında video ve fotoğraflarınıza rötuşlar yapın.

İyi görünümlü DVD menü şablonları oluşturun.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize duyurun. Açılacak alandaki boş yerlere Adınızı ve Mail adresinizi yazıp işleminizi onaylayın. Programın lisans anahtarı ve indirme bağlantısı mail adresinize gönderilecektir. Buradan da MAC işletim sistemleri için olan kampanyaya ulaşarak aynı işlemleri yapıp programa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

NOT: Farklı İnternet tarayıcıları kampanya sayfasında sorun yaşamanıza sebep olabilir. Bu sebeple kampanya sayfasını sorunsuz görüntüleyebilmeniz için Internet Explorer tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Program Detayları

İletişim: support@aimersoft.com
Dosya Boyutu: 33.6MB
Sistem Gereksinimleri: Windows NT4/2000/2003/XP/Vista/7 ve Windows 8

Fiyatı: 45,95 $

[/tab]
Resimler

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar