Güvenlik Programları Hediye ve Çekilişler

AllAnonymity IP Hider (Hafta Sonu Hediyemiz)

AllAnonymity IP Hider programı IP adresinizi gizleyerek internette istediğiniz gibi dolaşmanızı sağlar.

Hediye çekilişimiz sona ermiştir. Katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ederiz. Hediyeleriniz en kısa sürede mail adreslerinize gönderilecektir.

INTERNETTE DAHA GÜVENLİ VE GİZLİCE DOLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Piyasa değeri 29.95$ olan bu müthiş program 5 izleyicimize özel hafta sonu hediyemiz.

Bu kaliteli programa sahip olmak için yapmanız gereken bu programa kısa bir yorum yazıp mailinizi eklemek hepsi bu, yorum yazan ilk 5 kişi  lisansları kazanacak ve ardından kısa bir süre sonra lisanslarına kavuşacak. IP Hider programını 6 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

AllAnonymity IP Hider

Not: Yorum yazacak arkadaşlar “İzleyiciler” bölümümüze ekli olmalıdırlar. Sizlerde bu kaliteli programı ve ileride yapacağımız çekilişleri kaçırmamak için hemen izleyicilerimize eklenin!

Lisans Kazanan İzleyicilerimiz;

1-marmarakamil@gmail.com

2-birmarfry@gmail.com

3-fethyilmaz@hotmail.com

4-buraks007@gmail.com

5-cimbom156@gmail.com

Lisanslar AllAnonymity software tarafından sitemize özel hazırlanmaktadır. Sitemize gösterdikleri ilgiden dolayı Marketing Assistant Mss. Elisabeta Ghidiu – AllAnonymity software ye teşekkür ederiz.

AllAnonymity IP Hider Genel Özellikleri:

1- Ip adresinizi Mukemmel bir sekilde Degistirir.
2- Mac Adresinizi Gizleyebilirsiniz.
3- Browserlarinizini İnernette dolasirken gizleyebilirsiniz.
4- Cookielerinizi kitleyebilirsiniz.
5- İcinde hazır bulunan onlarca proxy den istediğinizi secip kullanabilirsiniz
6- İsterseniz kendiniz proxy ekleyebiliriniz.
7- Mesela siz sitelerde dolaşırken açık port bırakırsınız o portlardan herhangi bir saldırı gelmemesi için yetki tanımlayabilirsiniz.
Buradan Allanonymity.com sitesine ulaşabilir, programın detaylı kullanımını hazırlanan videodan izleyebilirsiniz.
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

  • Talep çok oldu bu sebeple erken bitti. Firma lisansı az verdi daha çok olsa daha çok dağıtırdık. Neyse zamanla daha bir çok kampanya olacak. Takipçimiz olduğunuz için biz teşekkür ederiz. Saygılar..

  • Çok erken bitirmişsin Okan hocam kampanyayı:). Beni yasal program bağımlısı yaptığın için teşekkürler. Ellerine sağlık.

  • Bu siteye teşekkür ediyorum iyi bir iş yapıyorsunuz. Bizleri yasal programlar hakkında bilgilendiriyorsunuz. Çalışmalarınızda başarılar.

  • AllAnonymity IP Hider'in kullanilic seklini goesteren videolari izledim. Kullanicinin ' da kendisininde proxy ekleyebilmesini begendim. Kullanilan proxy' nin hangi ulkede oldugunun harita ile belirtilenmesi cok guezel. Fakat en cok hosuma giden proxylerin speed test oelcuemue. Harika bir site yapmışsınız. Sağ olun!

  • AllAnonymity IP Hider anlayabildiğim kadarı ile güzel bir programa benziyor. Ayrıca, bu siteyi kurup yasal ve lisanslı programları bizlere ulaştıranlara çok teşekkürler. Saygılar