Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Amigabit PowerBooster Pro Sistem Optimizasyon Yazılımı (İndirimli)

Yazar admin

Amigabit PowerBooster Pro, başarım durumunu arttırmak ve optimize etmek için lazım olan tüm araçları bünyesinde barındıran bir optimizsayon ve bakım uygulamasıdır. Diğer tüm tanınmış sistem temizleme araçları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınız yavaşladı mı? Eğer bilgisayarınızı aldığınız ilk günkü kadar hızlı çalıştırmak istiyorsanız size harika bir tavsiyemiz var. Amigabit PowerBooster Pro, bilgisayar kullanıcılarına sistem performansını optimize etmek için ihtiyaç duydukları tüm araçları sunarak bilgisayarlarının eski hızına ve gücüne kavuşmasını sağlayan harika bir programdır. Bu güçlü bilgisayar düzenleme yazılımı, içerisinde barındırdığı birçok araç ile sistemi tarayarak analiz eder ve bilgisayarınızdaki tüm bulduğu sorunları optimize ederek bilgisayarınızı hızlandırır.  Sabit diskinize yığılan, gereksiz, geçersiz veya bozuk dosyaları ve verileri kaldırabilir. Sistem hatalarını düzeltmek ve önlemek için kayıt defterini temizler. Windows’un daha hızlı başlaması sağlar ​​ve daha birçok özelliği ile sistem sorunları çözer. Yavaş bilgisayarınızı artık kolayca hızlandırın.

İNDİRİMLİ AL

Programı çalıştırıp tarattığınızda bilgisayarı yoran ve sorunlara neden olan dosyaları bularak onarır ve aynı zamanda bilgisayarınızda yer işgal eden gereksiz kayıt girdilerini temizleyerek yüksek performans sunar. Yazılım, Windows açılış ve kapanış hızını farkedilir derecede arttırır. Ağır ve hantal bilgisayarlara artık veda vakti geldi diyorsanız, Türkçe dil destekli olan Amigabit PowerBooster kullanın.

Amigabit PowerBooster Pro ve Güçlü Temizlik

  • Bilgisayarı optimize ederek, eski hızına kavuşturur.
  • Gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi internet dolandırıcılarına karşı koruyun.
  • Tek tıklama ve otomatik optimize.
  • Düzelmeyen hata, çökme ve kasmaları giderin.
  • Bilgisayar açılış süresini minumuma indirir.
  • Yüksek performans için internet bağlantı hızını arttırır.
  • Tümü bir arada (All-in-one) Windows 8’de destekleyen bilgisayar optimize programı.

Bilgisayarınız yavaşladı mı? Bilgisayarınızı hızlandırmanın vakti geldi o zaman…

Amigabit PowerBooster Pro

Hızlı veya Tam Sistem Taraması Yapın

Amigabit PowerBooster akıllı PC tarama seçenekleri sunar:

Ana dosyalar için hızlı bir tarama yapın

Bilgisayarınızın yeni gibi çalışmasını sağlamak, sorunları kontrol etmek ve düzeltmek için kolay ve hızlı bir yoldur.

Tüm sürücüler için tam bir tarama gerçekleştirin

Hızlı ve doğru bir şekilde sistem sorunlarını ararken bilgisayarı her yönüyle derin tarar ve sorunları çözümler.

Dakikalar içinde Widnows’u ve İnterneti Hızlandırma

Amigabit PowerBooster bilgisayarınızı hızlandırmak için tümü bir arada (all-in-one) çözüm sağlar:

Kolaylığı ve çözümleri ile yeni bir bilgisayarda çalışıyormuş duygusunun keyfini çıkarın.

Bilgisayarda istenmeyen başlangıç ​​programları, vb. gereksiz dosyaları temizler. Çift dosyaları bulma ve kaldırma özelliğine sahiptir. Gereksiz arkaplan işlemlerini kapatarak başlangıçta sistemin daha hızlı açılmasını sağlar.

Bilgisayarın performansını en üst düzeyde tutar

Parçalanmış sabit diskleri birleştirir ve temizler. Windows kayıt defterini onarır. İstenmeyen yazılımları veya programları kaldırır ve temizler. Kolayca sağ tıklama bağlam menüsünü yönetmenizi sağlar. Çok daha fazlası ile genel sistem performansını artırın.

Çoklu Sistem Hatalarını Onarır

Amigabit PowerBooster, bilgisayarın istikrarlı ve en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak için sistem sorunlarını bulur ve giderir. Bu işlem aynı sürekli bir doktorun kişinin hasta olmaması için çalışmasına benzer. Etkili sabit disk parçalanması birleştirme, sorunlu Windows kayıt defteri onarımı ve çabucak performans artışı için gereksiz ve çift dosyaları silerek sistemi rahatlatır.

Akıllı İnternet Gizlilik Koruması

İnternette kişisel gizliliğinizi koruyun.

Tamamen internette gizliliğinizi koruma için dosyaları, çevrimiçi gizliliğinizi korumak için yinelenen belgeleri, geçici dosyaları, internet tarayıcı önbellek ve geçmiş gibi tarayıcı eklentilerini kaldırır. Gereksiz dosyaları temizler.

Çevrimiçi Hırsızlığı Engel

Bu bilgisayar koruma aracı kredi kartı numaraları, banka bilgileri veya çevrimiçi diğer kişisel bilgilerin nihai korumasını sağlar.

Hızlı Tarama

Ana alanları ve bilgisayarınızın öğeleri hızlı, etkili tarama için çalıştırın. Sorunları bulur ve tek bir tıklama ile saptanan sorunları temizler ve tamir eder.

Derin Tarama

Amigabit PowerBooster Pro, yine hızlı ve doğru bir şekilde sorunları bulur. Olası sorunlar için bilgisayarınızın her köşesinde derin tarama yapar. Basit, temiz bir şekilde sonuçlarını görüntüler. Seçili alanlara veya ürün üzerinde belirtilen gün ve zamanda program taramaları kurabilirsiniz. Hatta uyku sırasında bilgisayarınızı hızlandırabilir.

Gizlilik Koruyucu

Yazılım kalıntıları, belge kopyaları, internette sörf gibi bilgisayarınızı her kullanışınızda, başkalarının görebileceği bilgisayarınızda bazı kayıtlar bırakacaktır. Amigabit PowerBooster tamamen çerezleri, geçici dosyaları, internet tarayıcı önbellek ve geçmişi, artı kredi kartı numaraları, banka bilgileri veya çevrimiçi diğer kişisel bilgiler ile nihai çevrimiçi gizliliğinizi korumanızı sağlar.

Bellek Yöneticisi

RAM (random access memory) geçici olarak bilgisayarınızın verileri ve dosyaları saklamak için kullanmasını sağlar.  Bellek Yöneticisi ile bilgisayarınızın performansını artırmak için hızlı bir şekilde sadece 1 tıklama ile RAM’ı optimize edebilir.

Başlangıç ​​Yöneticisi

Başlangıç ​​öğelerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca işletim sisteminin yüklemesi işlemi sırasında başlatılır uygulamaları ayarlayabilirsiniz. PC’nizin başlangıcı ​​daha hızlı olur.

Kaldırma Yöneticisi

Güvenli bir şekilde istenmeyen programları kaldırmak mı istiyorsunuz? Uninstall Yöneticisi, bilgisayarınızda yüklü tüm programları görmenizi ve istemediklerinizi kaldırmanızı sağlar.

Süreç Yöneticisi

Tüm çalışan süreçleri görmek, etkinleştirmek ve tek bir yerden tüm işlemlerini izlemek için bilgisayarınızda bir denetim verir. Tek bir tıklama ile gereksiz veya istenmeyen çalışan süreçleri durdurur.

Disk Birleştiricisi

Amigabit PowerBooster Pro, daha iyi sabit disk performansı için parçalanan diskinizi birleştirir. Daha kolay okunabilecek ve yazılabilecek biçime disklerinizdeki dosyaları birleştirir. Bu büyük ölçüde uygulamaların yanıt süresini, sistemin başlama hızını ve genel bilgisayar performansını iyileştirir. 

Disk temizleyici

Zamanla ve bilgisayarınızı her kullandığınızda daha fazla sistem karmaşasını ve gereksiz dosyaları sabit disklere kaydedilir. Büyük ölçüde disk alanı israf edilir ve bilgisayarınızı yavaşlatır. Disk Cleaner hızlı bir şekilde tarayarak, Windows gereksiz dosyalardan sabit disk alanını boşaltır ve yavaş bilgisayarınızı hızlandırmak için bilgisayar aktivitelerinizin tüm izlerini silmenizi sağlar.

Diski kontrol et

İyice bilgisayarınızın sabit disklerini tarar, bozuk bölüm, kayıp küme ve dizin hataları gibi disk sorunları denetler. Disk Kontrol ile bazı bilgisayar sorunları çözmek ve PC performansını artırmak için ilgili tüm disk hatalarını düzeltebilirsiniz.

Kayıt Defrag

Disk parçalanması bilgisayarın yavaşlamasına, çökmesine, donmasına, yavaş başlatma ve kapanmasına, hatta sistem hatasına bile neden olabilir. Registry Defrag programı ile kayıt defteri parçalanmaları, yapısal kusurları azaltarak Windows Kayıt Defterini optimize edebilirsiniz. 

Silinen Dosyaları Kurtarın

İşte size saniyeler içinde verilerinizi geri almak için en etkili silinmiş dosya kurtarma uygulamasını sunarız. Silinen verileriniz için artık dert etmeyin.

Sürüm Bilgileri

Sürüm : 4.0.2

Boyut : 8.46MB

Piyasaya çıkış tarihi : 6 Şubat 2013

Fiyatı: $29.97

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Minimum Gereksinimler: Internet bağlantısı (lisans etkinleştirmesi için), 256 MB RAM, boş sabit disk alanı 120 MB

Dil: Çince, İngilizce, Macarca, Portekizce-BR, İspanyolca, Türkçe


Biten Çekilşler:

Amigabit PowerBooster Pro (10 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-ayhan 2-tek s 3-Gökhan 4-nishi 5-rotasyon 6-Cool 7-Asriel Rusdyawan 8-cagatay1965 9-Rob 10-Cheryl Vanessa

Kazananları tebrik ederiz.Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.amigabit.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.amigabit.com sponsorluğunda sizlere her biri $19.95 değerinde 10 adet Amigabit PowerBooster lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 11 Mart 2013 Saat: 15.00

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

93 Yorumlar