CD Yazma Programı Format Dönüştürücü Ücretsiz Program İndir

Any Video Converter (Ücretsiz)

Any Video Converter, ücretsiz video dönüştürücüsüdür. AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, 3GP, DVD, WebM, MP3, gibi formatları, iPad 2, iPod, iPhone, Android, PSP, Samsung Galaxy S II, Amazon Kindle Fire gibi cihazlara uygun şekilde dönüştürmek için en çok tavsiye edilen programdır. YouTube videolarını da destekliyor ve Türkçe dil desteği bulunuyor.

Any Video Converter ücretsiz bir video dönüştürme yazılımı

Any Video Converter (Video Format Dönüştürücü) hepsi içinde bir video dönüştürme aracıdır. Nerdeyse bütün video dosya formatlarını destekleyen ve dönüştürebilen programın dönüştürdüğü dosya formatları DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI. Bütün bu dosya formatlarını iPod, PSP veya diğer mp4 oynatıcı taşınabilir cihazlarınızın desteklediği MPEG-4 formatına dönüştürebiliceksiniz. Any Video Converter video dosyalarını kırpmanıza, ekran oranını değiştirmenize, ses kalitesini düşürmenize izin veriyor.

Tamamen ücretsiz – satın alınacak bir şey yok!

Any Video Converter Freeware tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Tamamen ücretsizdir, virüs yok, araç çubuğu yok, herhangi bir ek yazılım yok, kullanım süre kısıtlaması yok, kayıt gerektirmez.

Geniş aralıkta video formatlarını destekler

Any Video Converter Freeware iPod, iPad, iPhone, Android cihazlar gibi taşınabilir cihazlar için, HD videoları ve sesler farklı formatlar arasında dönüştürmenizi sağlar. Aynı zamanda mükemmel bir ses kaydedici ve ekran görüntüsü yakalayıcısıdır.

YouTube videolarını indirin

Any Video Converter Freeware aynı zamanda YouTube videolarını çevrimdışı olarak indirir: YouTube videolarını kolaylıkla ve birkaç tanesi bir arada olarak indirin ve dönüştürün. Videoları MP4 ve FLV gibi akıcı hale getirin ve kendi sunucularınıza ya da web sitenize yükleyin! YouTube haricinde, Google Video ve Japon Nico Video gibi onlarca video sitesi de desteklenmektedir.

Videoları kolayca düzenleyin

Any Video Converter Freeware’ın düzenleme fonksiyonu size birden çok dosyayı tek dosya halinde birleştirme, bölümleri kesme, çerçeve boyutunu kırpma ve siyah çizgileri yok etme, altyazı ekleme gibi özellikler sunar. Bunun yanında videoları özel efektler ekleyerek, parlaklığı ve renhi ayarlayarak, döndürerek ve çevirerek özelleştirebilirsiniz.

Videoları CD ve DVD disklere yazın

Any Video Converter Freeware videoları DVD, CD disklere yazmayı destekler. DVD videoyu TV sisteminizin özelliklerine uygun olarak, NTSC Filmi ya da PAL Filmi olarak seçebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile inanılmaz bir eğlence yaşayacaksınız.

Daha kolay kullanım ve yönetim

Any Video Converter Freeware size zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Videoları toplu editleme ve dönüştürmeyi destekler. İşlem önceliğini seçebilir, çerçeve boyutunu ve kare oranını özelleştirebilirsiniz. 20 farklı dilde kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum

  • ücretsiz versiyonu ben denemiştim.DVD yazdırma yok.sadece 3 dk’lık dönüştürme yapıyor.düzenleme işlemleri de kısıtlı.tam olarak kullanmak için ücretli versiyonu satın almanız isteniyor.