Ücretsiz Program İndir Veri Kurtarma Yedekleme Programları

AOMEI Data Backuper (Ücretsiz)

Aomei Data Backuper Ev kullanıcıları ve iş kullanıcıları için ücretsiz, güvenilir ve kolay kullanımlı bir yedekleme ve kurtarma yazılımı. Güvenli yedekleme için PC, Server, sistem bölümü yedeklemesini tek tıklama ile gerçekleştirmenizi sağlar, veri kaybını önlemek için bilgisayarınızı AOMEI Data Backuper ile koruyun.

Yedekleme özellikleri…

System Yedekleme: Sistemin çalışmasını kesintiye uğratmadan sistem dosyaları ve yüklü diğer uygulamalar da dahil olmak üzere  sistem sürücüsünün tüm verilerini bir tık ile yedekleyin .

Disk Yedekleme: MBR disk, GPT disk, harici sabit disk, USB disk ve Windows tarafından tanınan diğer depolama aygıtları dahil olmak üzere sabit disk sürücülerini yedekleyin.

Bölüm ve Birim Yedekleme: Sadece bir bölüm veya birim değil, tüm diski yedeklemek isterseniz bu özelliği seçebilirsiniz. Bununla beraber, bir görüntü dosyası için bir veya birden fazla bölüm / birimleri (dinamik birimler dahil) yedekleyebilirsiniz.

Geri yükleme özellikleri…

Bilgisayarınızda yanlışlıkla silinen dosyalar ile virüs bulaşması gibi bazı sorunlar ortaya çıktığında, sisteminizin daha önce oluşturulmuş yedeklelerini kullanarak sistemi önceki normal durumuna geri yükleyip zarar görmüş verilerinizi kurtarabilirsiniz..

Sistem Kurtarma: Kolayca ve hızlı bir biçimde sistem bölümlerini geri yükleme ve kurtarma işlemi tamamlamak için önyükleme (bootable) desteği sağlar.

Disk ve Bölüm Kurtarma:  Tüm sabit disk sürücüleri, disk bölümlerini veya özgün dinamik birimi kurtarabilir.

Seçicilen Dosyaları Geri Yükleme: Tam yedeklemeyi geri yüklemeden sadece seçilen dosyaları tek tek  veya istenen bir yedek görüntü dosyasını  geri yükleyebilir.

Klonlama özellikleri…

Yedekleme ve geri yükleme fonksiyonlarına ek olarak, Aomei Data Backuper klonlama işlemleri destekler. Sabit disk yükseltme, eski disk’i değiştirme veya yeni bir sabit diske tüm verileri olduğu gibi taşımaya ihtiyacınız varsa, bu özellik işinize yarayacaktır.

Disk Klonlama: ​​Doğrudan bir görüntü dosyası oluşturmadan başka bir sabit disk’e  kopyalama yapabilirsiniz. Program bu klonlama işlemi sırasında bölümleri yeniden boyutlandırmanıza izin verir.

Bölme ve Hacim Klonlama: ​​Doğrudan bölüm veya dinamik birimi tam olarak başka bir bölüm ve birime aktarabilirsiniz.

Diğer özellikler…

Artımlı ve diferansiyel yedekleme: Yazılım ile artımlı veya farklı yedeklemeler oluşturabilir ve depolama alanından tasarruf edebilirsiniz.

Şifreleme ve Sıkıştırma: Yetkisiz erişimi önlemek için her yedekleme için bir şifre ayarlayabilirsiniz. Yedekleme işleminin daha az disk alanı kullanması için görüntü dosyasını sıkıştırmanızı destekler.

Görüntü dosyası denetleyicisi ve keşif: Yedeklemenin başarıyla geri alındığını kontrol için veri bütünlüğünü kontrol edin. Windows Gezgini’nde yedeklemelerin  içeriğine göz atabilirsiniz.

Açıklamalı  ve Bölmeli Yedeklemeler: Yedeklemelere açıklık getirmek ve içeriğini ne olduğunu anlamak için yorum ekleyin. Yedeklemeleri depolama ortamlarına sığacak şekilde uygun boyutlara ayırıp yedekleme yapabilirsiniz..

Önyükleme Yapabilen Kurtarma Aracı oluşturun: Sistem diskini geri yüklemek için  önyükleme (bootable) aracını CD veya USB  üzerinde oluşturabilirsiniz

Işletim Sistemi: Windows 7, 8, Server 2008 R2, ve Server 2012 (32bit ve 64bit).

Depolama Aygıtları: IDE, SATA, SCSI, SSD, USB harici diskler, RAID ve benzeri Windows tarafından tanınan tüm depolama aygıtları, destekler. Ayrıca, MBR ve GPT tarzını ve tam 2TB fazla kapasiteleri destekler.

Lisans: Tam sürüm ev kullanıcıları ve ticari kullanıcılar için ücretsiz
Boyut: 14 MB

AOMEI Data Backuper Çalışma Videolarını izlemek için Tıklayın.

AOMEI Kampanya ve indirimli satışlarından haberdar olun.

Buradan ulaşılan sayfadaki boşluğa mail adresinizi girip okeyleyin,program indirme linki mail adresinize gelecektir.

1 yorum

Yorum Yap