İncelemeler

Apowersoft Free Screen Capture

Yazar admin

Kullanıcıların ekran görüntüsü alma, düzenleme, paylaşma ihtiyaçlarını karşılamanın en kolay yolu, Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alıcı’yı kullanmak. Temel özellikleri ve yaratıcı ayarlarıyla ekran görüntüsü almada en iyi işlem. Temel olarak yazılım esnek ekran görüntüsü alma modları ile imajların fotoğrafını çekiyor ve görev programlayıcı gibi kullanıcı yokken görüntü alma gelişmiş düzenleme ve paylaşma seçenekleri de barındırır.

Özelikler:
* Ekranda Gördüğünüz Herşeyin Görüntüsünü Alın
*Birden Fazla Ekran Görüntüsü Alma Modunu Destekler
*Ekran Görüntülerini Kolayca Paylaşın
*Bütünleşik Güçlü İmaj Düzenleyici
*Ekran Görüntülerini Kaydetmek için Ücretsiz Bulut Alanı

Ekranda Gördüğünüz Herşeyin Fotoğrafını Çekin

Bu muhteşem ekran görüntüsü alma aracı ile ekranda gördüğünüz pencerelerin, objelerin, menülerin, medya dosyalarının, web sayfalarının, web kamerasının ve daha birçok şeyin görüntüsünü kaydedebilirsiniz. Bu yazılımla alınan görüntüler “gördüğünüzün aynısı” garantisi altındadır. Ayrıca, Windows, Mac, Surface ve birçok başka cihazla uyumludur.

Güçlü ve Esnek Ekran Görüntüsü Modları

Bu ekran görüntüsü alma yazılımı ile imajların fotoğrafını hepsi bir arada, tam ekran, seçili bölge, uygulama penceresi, programlı görüntü alma ve birçok başka modla alabilirsiniz. İstediğiniz modu seçebilir ve ekran görüntülerini klipborda kaydedebilirsiniz.

Akıllı Pencere Denetimi

Ekran görüntüsü almayı etkinleştirdiğinizde, program ekranınızdaki aktif uygulamayı anında denetleyecektir. Mouse ile pencereye gelin ve görüntü ala tıklayın. Uygulama pencereleriniz imajları mouse tıklarınıza göre kaydedilir.

Birçok Düzenleme Fonksiyonu

Ekran görüntüsünü düzenlemek ya da altyazı eklemek isteyen kullanıcılar, ücretsiz ekran görüntücü alıcının içindeki ekran görüntüsü alır almaz sağda beliren bütünleşik çizim aracı ile yazı, ok, şekil yerleştirebilir ya da imajda belli bir yeri işaretleyebilirler. Ayrıca, eğer ekran görüntüsünün belli bir yerine vurgu yapılması isteniyorsa burayı elle çizilen çizimle ya da dikdörtgenle seçebilirler. Hatta yakınlaştır/uzaklaştır özelliğini kullanarak ekran görüntüsünü kolayca düzenleyebilirler.

Ekran Görüntülerini Kolayca Paylaşın

Ekran görüntüsü alıp düzenledikten sonra, bütünleşik yayınlama araçlarını kullanarak görüntüleri birçok şekilde kolayca paylaşabilirsiniz. Twitter gibi sosyal medya ağlarında, web mesajlaşma araçlarında ya da e-mail yolu ile ekran görüntüsü paylaşmak sadece birkaç tık uzağınızda.

Ekran Görüntülerini Saklamak için Ücretsiz Bulut Alanı

Bu ekran görüntüsü alıcı program tüm kullanıcılarına ücretsiz bulut alanı sunuyor. Ekran görüntüsünü alır almaz önünüze buluta kolayca yükleme seçeneği geliyor, böylece disk alanından tasarruf sağlıyorsunuz. Gizliliğiniz için bulut sunucumuzdaki bütün imajlar çok iyi bir şekilde korunmaktadır.

Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alıcının Kullanılabileği Durumlar

Bu yazılım sayesinde, ekran görüntüsü alarak ne söylemek istediğinizi tam olarak anlatabilirsiniz. Birçok kullanıcı deneyimi ve araştırmanın ardından iş ve günlük ihtiyaçlarınız için en çok hangi alanlarda kullanılabileceğini seçtik.

 • Eğitim ve Sunum

  Eğitim ve yönerge internette çok yaygın. Öğretmen ve teknik uzmanlar yaptıkları işleri sadece yazı yerine internetten daha açıklamalı ve net olarak anlatabiliyorlar. Söylendiği gibi kimi zaman “bir resim bin kelimeye bedeldir”, imajlarınızı notlarınızı ekleyerek göndermek iletişiminizi kesinlikle arttıracaktır. Bütünleşik çizim aracı bu en iyi ekran görüntüsü alma yazılımında ekran görüntünüze yazı, ok, çizgi, üçgen, dikdörtgen çizmenizi ve öğelerinizi daha etkin sunmanızı sağlar.

 • Oyun Kayıtları ve Sunumları

  Çok iyi bir oyuncu ya da oyun editörü iseniz oyun yorumları yazarken ya da arkadaşlarınızla eğlenirken ekran görüntüsü almak ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir görevi tamamladığınızda ya da basamağı geçtiğinizde bu aracı kullanarak bu harika anı kaydedebilirsiniz. Hatta ekran görüntünüzü yazı, ok, şekil ile okuyucular için rehber oluşturabilirsiniz. Bu durumda, bütünleşik düzenleme aracı size yardımcı olacaktır.

 • Mesajlaşma Yazılımları

  Biriyle Skype ya da diğer mesajlaşma yazılımlarından biriyle sohbet ederken ekranınızı onlarla paylaşmak istediğinizde ihtiyacınız olan bu ekran görüntüsü alma yazılımı. Mesela arkadaşınızla randevulaştığınız ve nerede buluşacağınızı anlatmak istediğinizde doğru yönü anlatmak yerine Google haritasından ekran görüntüsü alabilir, ok ve çizgilerle görüntüyü iyileştirebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu ekran görüntüsü yazılımı bütün bunları yapmanızı sağlıyor.

 • Sosyal Ağlar Aracılığıyla İmaj Gönderin

  Blog, Google+, Facebook, Twitter, Flicker gibi sosyal ağlarda her geçen gün kişiler kelime, fotoğraf ve video paylaşıyor. İnternette gezinirken ya da sosyal çevrenizdeki yorumlara bakarken hoşunuza giden birşey bulabilirsiniz. Bu durumda ücretsiz ekran görüntüsü alıcı ekran görüntüsünü almanızı, imajı düzenlemenizi ve sosyal hesaplarınızda paylaşmanızı saniyeler içinde sağlar.

 • Toplantı Notları

  Çalışan kişiler ortalama her ay çevrimiçi video konferanslarına katılırlar. Bazen bilgi, internet imajı, ya da bir dökümanın sayfalarını sunumunuza eklemek istediğinizde bunları imaj olarak kaydedip sunumunuza dahil etmek için bir araç arayabilirsiniz. Bu araç kısayol tuşları, önemli bulduğunuz yerleri vurgulama, imajın üzerine yazı ekleme özellikleriyle vakit kaybetmeden imajı düzenlemenizi sağlar.

 • Gözetim

  İnternet, özellikle tek başına internette gezinen çocuklar için birçok bilgiyi ve tehditi barındıran iki ucu keskin bıçaktır. Aileler, yokluklarında çocuklarının internet aktivitelerini görüntülemek isteyebilirler. Bu güçlü yazılım tanımladığınız zamanlarda ekran görüntüsünü alıp kaydeder.

 • Hisse Senedi Bilgilerini Kaydedin

  Borsa oyuncuları ve yatırımcılar en doğru alımı/satımı yapabilmek için anlık bilgiye ihtiyaç duyarlar. Bilgiyi kaydetmek için, bu ücretsiz ekran görüntüsü alıcı program bütün ekrandaki hisse senedi bilgilerini kaydedebilir ve çizgi çizip gerekli çağrıları yapabilirsiniz. Hatta, uzaktayken istediğiniz anda ekran görüntüsünün alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak