Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

AquaSoft SlideShow Premium 8 (Kampanya)

Yazar admin

AquaSoft SlideShow Premium 8, animasyonlu slayt gösterileri oluşturmanızı ve bu slaytları MP4, AVI, MOV, MKV, MPEG gibi çeşitli video formatlarında kaydetmenizi sağlar. Uygulamalar menüsü ve kısayol düğmeler paneli ile modern görünümlü bir arayüz sunmaktadır.  Kolayca resimleri yükleyebilir ve aralarında geçiş efektleri uygulayabilirsiniz. Deneyimsiz ve deneyimli kullanıcılar tüm işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirler. Büyük miktarlarda fotoğraflar ekleyin ve animasyon efektlerini kolayca uygulayın.

GenelAquaSoft SlideShow

Her gün kameranızla oluşturduğunuz anılar ile tatil, Aile, doğum günü, düğün ve daha fazlasının Fotoğraf hikayesini istediğiniz gibi oluşturun. Seyahatleriniz her zaman hatırlansın. AquaSoft SlideShow ile nereye seyahat ettiniz? nerelerdeydiniz göstermek için entegre haritalar ve animasyonlu yolları kullanın. AquaSoft SlideShow  yazılımında ihtiyacınız olan tüm ihracat seçenekleri vardır. DVD,AVCHD disk , Blu-ray disk’e yakma veya bir harici depolama sürücüsü HD-video, medya oynatıcı, video konsol veya başka bir aygıta kopyalayın. Notebook veya PC’ye  doğrudan yükleyin.

Çok sayıda yerel dizinleri tarayarak ya da sürükle ve bırak işlevini kullanarak fotoğrafları ekleyebilirsiniz.  Ayrıca, slayta ses dosyaları da ekleyebilirsiniz. 130 geçiş efektleri, 50 görüntü efektleri ve 100 metin efektleri’den dilediğinizi seçin!

*Arkadaşlarınız ve aileniz için birkaç dakika içinde çarpıcı bir slaytshow oluşturun
*Entegre harita Yardımcısı ve animasyon yolları
*Mükemmel kalitesi ile 3D soldurma çıkışları
*Blu-Ray HD video oluşturmak ve nakletme

Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.

Resimler

AquaSoft SlideShow Premium 8

AquaSoft SlideShow Premium

Program Detayları

www.aquasoft.net/slideshow

Sistem gereksinimleri:

Desteklenen İşletim Sistemi: [Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP] İşlemci: 1 Ghz
RAM: 1 GB
Sabit Disk: 137 MB
Ekran Kartı: DirectX 9c ve 128 MB

Fiyatı: $39.90

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak