Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Sıkıştırma Programları

Archiver 2014 (Kampanya) 4 Gün

Exeone Archiver, dosyalarınızı sıkıştırmak ve açmak için güçlü özellikleri olan bir yazılımdır. Program ile dosyalarınızın yönetimi elinizde olacaktır. Archiver, piyasadaki en kapsamlı sıkıştırma programlarından bir tanesidir. Bünyesinde 3 sıkıştırma ve 39 dekompresyon formatını destekler. Bu kendi kategorisinde onu bir numaralı yazılım yapar. Arşivleme sürecinin her aşamasında dosyalarınız üzerinde gelişmiş kontrol sağlar.

 

Genel

Archiver temel ve ileri arşivleme seçeneklerini ve Sistem Navigator programı ile kanıtlanmış dosya yönetimi operasyonlarını birlikte sunan güçlü bir yardımcı yazılımdır. Ayrıca 39 sıkıştırma formatlarını destekler. Bu özellikleri günlük kullanım için ideal bir yazılım olmasını sağlar.

Archiver, kullanıcı dosyaları ve klasörleri paketlemek için size çeşitli dosya formatları ve her bir sıkıştırma algoritması için ayarlayabileceğiniz birçok gelişmiş seçenekler arasında seçim esnekliği verir. Program, arşivlerinizi taramak, test etmek, bir şifre ile onları kilitlemek, küçük parçalar halinde onları bölmek ve göz atmanıza olanak sağlamak gibi, sadece arşivleme için değil, aynı zamanda arşiv yönetimi için en uygun program olmasını sağlamaktadır.

Archiver sadece dosya sıkıştırma programı değildir. Aynı zamanda bünyesinde bir dizi dosya yönetimi araçları paketi bulundurur ve bunları tek parça halinde kullanmanızı sağlar.Örneğin internet üzerinde dosya yüklemek için bir FTP istemcisi sunulmaktadır. Yükleyeceğiniz dosyaları seçerken, Flickr,  Facebook veya YouTube’a bir video yada fotoğraf yüklemek için karar verebilirsiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde Archiver ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Desteklediği bazı formatlar; zip, 7z, 7zip, cab, bh, gz, gzip, tar, lha, bz2, jar, tbz, tgz, wim, xz, zipx, rar, arj, ace, arc, cpio, cramfs, deb, dmg, fat, hfs, iso, lzh, lzma, mbr, msi, nsis, ntfs, rpm, squashfs, udf, vhd, xar, z, zoo

Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşıp aşağıdaki işlemleri yaparak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz.
1- Download It Now butonuna basın.
2-Açılan sayfada bulunan boş alanları doldurup “Start Downloading Now” butonuna basın.
3-Açılan sayfada programın indirme bağlantısı, lisansınız veya lisans alacağınız sayfanın linki görünecektir…

Program Detayları

  • İşletim Sistemi: Windows  XP, Server 2003, Server 2008, Vista, 7, 8
  • En Düşük donanım: Pentium 500 MHz, 64 MB RAM, 50 MB sabit disk alanı
  • Önerilen Donanım: Pentium 2 GHz veya üstü, 128 MB RAM veya daha fazla
  • Fiyatı: $24.95 

Resimler

 

 

 

 

 

1 yorum

Yorum Yap