Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları

Ashampoo 3D CAD Architecture 5 (5 Hediye Lisans)

Yazar admin

3d_cad_architecture_5

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-yavuzbodur 2-Mustafa Doğan 3-mustafa777 4-dom 5-Murat

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.ashampoo.com  a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

Screenshot_56www.ashampoo.com sponsorluğunda sizlere her biri $79.99 değerinde olan 5 adet Ashampoo 3D CAD Architecture 5 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 22 Eylül 2014 Saat: 15.00

Tadilat, yenileme veya basitçe yeniden dekore etme; Ashampoo 3D CAD Architecture 5 ile sizde artık bir mimar olacaksınız. Son Sürüm Ashampoo 3D CAD Architecture 5, 15 Eylül 2014 tarihinde piyasaya çıkacaktır. İlk sizler sahip olmak ister misiniz?

  • Tek kişilik oda, daire veya bahçeler de dahil olmak üzere apartmanlar tasarlayın
  • Mobilyalar ve diğer başka nesneler ekleyin ya da yayıgın tüm formatlarda varolan 3D modeller ekleyin
  • Binalarınıza gerçekçi izlenimler için gerçekçi aydınlatmalar uygulayın.
Genel

Yeni: Şeritler ile kullanıcı arayüzü

Sürüm 5 iki farklı UI stilleri arasında seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca kolay çalışmanızı sağlayan yeni şerit arayüzü içerir. Yükleme sırasında başlangıç UI stilde çalışacaktır. İstediğiniz zaman arayüzler arasında geçiş yapabilirsiniz. Böylece size en uygun stilde çalışabilirsiniz.

Şerit arayüzü, yeni başlayanlar için özellikle yararlı olan üç önemli avantaj sunmaktadır. İstenen özellikleri bulma ve uygulama artık çok daha kolay!

– Şeritler içindeki özellikler ve düğmeler tematik yapılandırılmıştır. Örneğin tek bir şerit üzerindeki tüm bina ile ilgili özellikler ve araç çubuklarını bulabilirsiniz.

– Sezgisel simgelerin yanı sıra, şeritlerde tanımlayıcı birer etiket de bulunur.

– Yeni bir hızlı erişim araç çubuğu,  en son kullanılan tüm özellikleri bir arada tutar.

Yeni: 64 ve 32-bit sürümleri 

32-bit sürümlerimiz tüm sistemlerde çalışabildiği halde neden 64-bit e ihtiyaç olduğunu merak edebilirsiniz. Haklısınız. Fakat işletim sistemleri yapısı gereği, 64-bit bir sistemde, 32-bit program çalıştırmak için ciddi bir hafıza eksikliğine sebep olacaktır. Tüm 32-bit uygulamalar sadece 3 GB ve üstü sistemler için çalıştırılması uygun görülmektedir.  Sürüm 5, RAM inizin gelecekte önemli bir yatırım olduğunu biliyor ve bundan tam yararlanmanızı sağlıyor. Program yüklendiği sırada otomatik olarak sizin için kurulum sırasında doğru sürümünü seçecektir.

Yeni: 2D görünümleri yada desenleri 3D/2D dokularla doldurun. 

Şimdiye dek, tüm CAD sürümleri yalnızca iç pencereler çizerek standartlar tarafından sağlanan dolgu desenlerle dolduruluyordu. Sürüm 5 ile kendiniz seçebilir yada kendi kalıplarınızı çizebilirsiniz. Bu amaçla, 2D görüntülenir elemanları için dolgu özellikleri uzantıları hemen her element için geçerlidir ve şunlardan oluşur:

– Entegre kataloglara ek olarak, önceden tanımlanmış 2D desen kullanımı. Biz 30’dan fazla yeni gölgeleme desenleri, arazileri de tanımlayan dokular yada tasarımı yardımcı 2D elemanları desenleri dahil ettik. Örneğin 2D çatı kiremit veya parke döşeme.

– Mevcut 2D yada 3D dokuların kullanılması 2D görüşlerine ek gerçekçilik eklemenizi sağlayacaktır. Doğal olarak, 3D dokular 2D lere tamamen ölçeklenebilir ve dönebilir.

– Özel çizilmiş 2D desenlerle doldurun. Şimdi, 2D grafik eklentisi, örnekler tarafından sağlanan çizim araçlarını kullanarak kendi desenlerizi oluşturabilirsiniz, elips ve eğrileri kullanıp katalog olarak kaydedin.

 

Kampanya Hakkında

Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanyamız sona erdiğinde yapacağımız çekilişle yorum yazan 5 kişi lisans kazanacaktır. Lisanslar kazanan kişilerin mail hesabına gönderilecektir.

Program Detayları

Platform: Win XP, Win VistaTM, Win 7, Win 8

Fiyatı: 79.99 $

ResimlerKullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

60 Yorumlar