Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları

Ashampoo Gadge It (Kampanya) 4 Gün

Ashampoo Gadge It, bireysel masaüstü uygulamaları (araç) oluşturmanızı ve hatta Windows XP için tarayıcı menüleri oluşturmanızı sağlar. Araç ile favori klasörlerinize, videolarınıza ve sürekli ziyaret ettiğiniz internet sitelerine daha hızlı ve daha kolay erişebilir ya da masaüstünüzden doğrudan e-posta gönderebilirsiniz. Araçlarınızdaki butonlar çeşitli işlevlere bağlı olabilir. Ashampoo Gadge It ile araçlarınızı tasarlayabilirsiniz. Bu arada farklı butonlar arasında seçim yapabilir, kendi resimlerinizi ekleyebilir veya isteğe bağlı arka plan müziği ekleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızın sınırı yok. Ashampoo Gadge It hızlı sonuçlar için farklı tema tasarımları sunuyor. Kişisel araçlarınızın ve yarayıcı menülerinin oluşturulması ile şimdi başlayın ve masaüstünüze daha fazla işlevsellik katın. Türkçe dil desteğine sahiptir.  

Genel Ashampoo Gadge It ile  size özel masaüstü uygulamaları hazırlayabilirsiniz. E-posta, linkler, kullandığınız klasörler, favori videolarınız masaüstüne taşınabiliyor. Ayrıca bünyesindeki editörle butonları tasarlayabilir, arka plan müziği ekleyebilir, arka plan resmi seçebilir ve dilerseniz hazır temalarıda kullanabilirsiniz.

Ashampoo Gadge It ile kısa bir sürede kendi araçlarınızı ve tarayıcı menülerinizi oluşturacaksınız. Bunu bireysel olarak tasarlayabilir ve ayrıca farklı işlevler ekleyebilirsiniz. Araç oluşturmak için programlama yeteneklerine ihtiyacınız yok, çünkü kullanımı kolay program arayüzü yardımı ile oluşturma işleminde adım adım yönlendirileceksiniz.

Kampanya Hakkında Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.

Program Detayları Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 

Fiyatı: 9,99 £

Resimler 

Yorum Yap