İnternet Kampanyalar & Giveaways

Ashampoo Internet Accelerator 3 (Kampanya) 30 Gün

Ashampoo Internet Accelerator, tek tıklamayla bilgisayarınızı analiz eder ve en uygun ayarlara uygun hale getirir. Her şeyi bilmenize gerek yok. Sadece otomatik optimizasyonu seçin ve bitirin. Ayrıca yeni versiyon bağlantı performansınızı doğrudan test edebilmeniz için internet bağlantı hız test aracı içerir.  

 

Genel Otomatik optimizasyona ek olarak gelişmiş kullanıcılar tüm bireysel ayarları erişebilir ve el ile düzenleme yapabilirler. Türkçe dil desteğine sahiptir. Ashampoo Internet Accelerator mevcut internet bağlantı hızınızı iyileştirmek amacıyla yazılmıştır.

Ashampoo Internet Accelerator, bilgisayarınızı inceler ve internetle ilgili gerekli tüm ayarları tek tıklamayla optimize eder. Hiçbir şey bilmeniz gerekmez, otomatik optimize ediciyi çalıştırmanız yeterlidir. Yeni sürümde internet hızınızı test etmenize izin veren bir hız testi aracı da bulunmaktadır. Otomatik optimizasyonun yanında gelişmiş kullanıcı ayarlara tek tek ulaşabilir ve elle ayarlama yapabilirsiniz. 

Sezgisel, yeni arayüz; Internet Explorer ve Firefox’u hızlandırın ve yapılandırın; İnternet temizleyicisi-sörf izlerinizi temizleyin; Hosts dosyası denetleyicisi-casus yazılımlar sizi yönlendirmesin; Önemli internet ayarlarını interaktif otomatik-kontrol edebilme.

Kampanya Hakkında Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz.

Program Detayları Sürüm v3.3 
İndirme boyutu 6.4 MB
Windows XP, Vista ve 7 (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: 19,99 $ 

Resimler

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar