Kampanyalar & Giveaways Ses / Müzik Düzenleme

Ashampoo Music Studio 5 (Kampanya) 3 Gün

Music Studio 5, müzik oluşturma, düzenleme, tasarlama ve üretmek için hepsi bir arada yazılım çözümdür. Ashampoo Music Studio ile şarkılarınızı dijital ortama aktarın, arşivleşin ve organize edin. Kişisel kapaklar tasarlayın ve müzik CDleri oluşturun. Müzik videolarınızı şarkılara dönüştürün ve PC’nizde, akıllı telefonunuzda ve MP3 çalarınızda keyfini çıkarın. Hızlı, kolay, sezgiselTürkçe dil desteğine sahiptir. 

 

 

 

 

 

Genel

 Music Studio 5 müzik oluşturma, düzenleme, tasarlama ve üretmek için hepsi bir arada çözümdür.

Ashampoo Music Studio müzik koleksiyonunuza tatlı bir nefes bırakıyor. Şarkılarınızı dijital ortama aktarın, arşivleşin ve organize edin.  Kişisel kapaklar tasarlayın ve müzik CDleri oluşturun. Müzik videolarınızı şarkılara dönüştürün ve PC’nizde, akıllı telefonunuzda ve MP3 çalarınızda keyfini çıkarın. Hızlı, kolay, sezgisel.

Ses CD’leriniz PC’nizde, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde

Her yerde kolay dinleme imkanı! Ashampoo Music Studio 5 CD’lerinizi üstün kalitede hızlı ve kolay bir şekilde aktarır. Sahip olduğunuz favori diskleriniz neredeyse anında PC’nizde veya mobil cihazınızda

Video-2-Music: Videoları şarkı veya zil sesi haline getirin

Zil sesi olarak en sevdiğiniz filmden alıntı mı yapmak istiyorsunuz? Video-2-Music özelliğine giriş yapın! Ashampoo Music Studio 5 favori filmlerinizi şarkılara ve zil seslerine neredeyse anında dönüştürür. Ses dosyası olarak açılış/kapanış jeneriklerini ya da favori sahnenizi aktarın ve kesin, mix yapın veya istediğiniz biçimde kaydedin.

Kişisel parti mixiniz

Her zaman kendi DJ’niz mi olmak istediniz? Favori şarkılarınızdan kendi parti mixlerinizi oluşturun ve sonraki partiye hazırlanın. Tek bir buton tıklamasıyla sayısız parça ekleyin ve kendi remixinizi oluşturun.

Kendi kendine oluşmuş Ses CD’leri

Özel olarak tasarlanan kapaklarla birlikte süslü görsellerle müziklerinizi CD’ye yazdırın. Ayrıca harika bir hediye fikri!

Kaydedin ve kesin

Bundan daha kolay olamaz! Ashampoo Music Studio 5 tüm Windows kayıt cihazlarını destekleyerek kayıtlar gerçekleştirir ve sesgizel kullanım ve mükemmel özelliklerle sesleri düzenler. Mikrofonunuzu takın, bir düğmeye tıklayın ve anında PC’nizde konuşmacı veya şarkıcı olun.

Dünüştürün ve düzenleyin

Yanlış biçim mi? Şarkılarınızı dönüştürmek ve kalitelerini ayarlamak için Ashampoo Music Studio 5 kullanın. Her şarkıyı ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz de. İhtiyaçlarınıza göre şarkılarını özelleştirmek için pasajlar ekleyin veya kaldırın, çapraz geçişler kullanın, mix yapın, sessizleştirin veya normalleştirin.

Etiketleri düzenleyin, kapakları güncelleyin

Entegre etiket düzenleyici + kapak arama ile şarkıcı, albüm ve başlık gibi gerekli bilgileri güncelleyin. Ayrıca Ashampoo Music Studio 5 ile ID-etiketlere dayalı şarkılarınızı organize edin. “Track1-Bilinmeyen” şeklindeki şarkılarınızı tek bir buton tıklamasıyla “01. The Beatles – Yesterday – Help!” şekline dönüştürün.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşılan kampanya sayfasından yazılımı indirip kurun,kurulum sonunda açılacak olan lisans istek sayfasındaki bölüme mail adresinizi girip işlemi onaylayın.

Program Detayları

İşletim Sistemi:
Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Bilgisayar:
Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar, grafik bağdaştırıcısı min.çözünürlük 1024 x 768 ile 256 MB bellek ve 16-bit Yüksek renk, CD/DVD/BD-Yazıcı.

CPU:
2.4 GHz (veya üstü) CPU.

RAM ve disk alanı:
1024 MB RAM

Yazılım:
Microsoft .NET 4.0 Framework

Fiyatı:  29,99 $

Resimler 

 

Yorum Yap