Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları Video Oynatıcı

Ashampoo Video Styler 2013 (Kampanya)

Ashampoo Video Styler, videolarınızı canlandırmak için ideal bir programdır. Kullanıcı dostu arayüzü, birçok fonksiyonu ve filtreleri ile videolarınızı etkileyici filmlere kolaylıkla döndüreceksiniz. Filtrelerden birini uygulayın veya videolarınıza fon müziği ekleyin ve Ashampoo Video Styler ile unutulmaz hatıralara dönüştürün. Filmleri farklı formatlarda aktarılabilir. Sadece birkaç tıklamayla arkadaşlarınıza veya YouTube ile bütün dünyaya videonuzu kolayca sunabilir ya da MyVideo veya Facebook formatlarında video oluşturabilirsiniz. Güçlü ve kullanıcı odaklı Ashampoo video Styler ile videolarınızı özel yapın ve göz kamaştırıcı sonuçlarla insanları etkileyin.

 

Buradan ulaşacağınız sayfadaki boş alana mail adresinizi yazıp onaylayın. Açılacak boş alana şifrenizi yazıp üye girişi yapmak zorundasınız. Üye değilseniz buradan üyelik işlemlerinizi yapıp üye olabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra lisansınız gözükecektir ayrıca mail olarakta size lisans gönderilir.  Programı buradan indirebilirsiniz.

İsterseniz 1.0 sürümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  • Türkçe dil desteği var mı ki? Belirtilmediğine göre yok galiba. O yüzden boşuna indirmeyeyim. Ama kampanya için teşekkürler yasalprogram.com Çok güzel kampanyalarınız var.

Yorum Yap