Kampanyalar & Giveaways Video Oynatıcı

Ashampoo Video Styler 2013 (Kampanya) 24 Saat

Ashampoo video Styler ile videolarınızı birçok işlev ve filtreleri kullanarak kolayca etkileyici filmler haline getirin.

Ashampoo Video Styler, videolarınızı canlandırmak için ideal bir programdır. Kullanıcı dostu arayüzü, birçok fonksiyonu ve filtreleri ile videolarınızı etkileyici filmlere kolaylıkla döndüreceksiniz. Filtrelerden birini uygulayın veya videolarınıza fon müziği ekleyin ve Ashampoo Video Styler ile unutulmaz hatıralara dönüştürün. Filmleri farklı formatlarda aktarılabilir. Sadece birkaç tıklamayla arkadaşlarınıza veya YouTube ile bütün dünyaya videonuzu kolayca sunabilir ya da MyVideo veya Facebook formatlarında video oluşturabilirsiniz. Güçlü ve kullanıcı odaklı Ashampoo video Styler ile videolarınızı özel yapın ve göz kamaştırıcı sonuçlarla insanları etkileyin.

Buradan ulaşacağınız sayfadaki boş alanları doldurup işleminizi onaylayın. Programın indirme bağlantısı biraz geçte olsa mail adresinize gönderilecektir.

Yorum Yap

6 Yorumlar

  • Ne zaman downloadmix.com dan bir yazılım için kayıt olsam (farklı e-mail olsa dahi) Ashampoo Photo Commander 9 dan başka bi yazılımın linki gelmedi deli olucam. nası iş anlamadım.

  • Ertesi gün programın indirme bağlantısı gönderiliyor.. Bende bu şeklide olmaktadır.. Bir kere kayıt olduktan sonra kampanyadaki programların indirme bağlantıları her gün mail olarak gönderiyorlar… Size de göndermeleri lazım…