Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Ashampoo WinOptimizer 2013 (Kampanya)24 saat

Ashampoo WinOptimizer 2013, daha önceki versiyonları gibi modern teknoloji, verimlilik, güvenlik ve sezgisel işleme becerilerine sahip bir program.

  • Bakım: Hard disk aygıtınızın sağlık durumunu analiz ederek, problemleri ilk safasında tespit edebilmekte ve oluşabilecek harddisk bozukluklarından kaynaklanabilecek veri kaybını engellemektedir.
  • Optimizasyon: Güncel algoritmalar sayesinde tüm bakım işlemlerinin otomasyonunda mükemmel performans sağlar. Bu da daha ayrıntılı çözümler elde edilmesini ve en sık kullanılan modül ve fonksiyonların hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.
  • Arayüz: Gelişmiş arayüzü sayesinde tüm önemli fonksiyon ve özelliklere hızlı erişim sağlayan rakipsiz homojen bir işleme kapasitesine sahiptir.  Devamlılık sağlayan sezgisel işleme becerisi sağlanma konusunda anlatımlar ve görüntüler program beraberinde gelmektedir.
  • Güvenlik: Windows çöp kutusu için direkt link ve detaylı bilgi sağlayarak tamamen silinmiş veri durumlarında gelişmiş performans ve işleme becerisine sahiptir.
  • Genell: Her modül için 100 den fazla geliştirme.

Buradan 24 saat içinde indirebilirsiniz.

 

Kampanyayı kaçırırsanız ücretsiz sürümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap