Hard Disk Kampanyalar & Giveaways

Auslogics Disk Defrag Professional [PC için] Kampanya 1 Yıllık

Yazar admin

Auslogics Disk Defrag Professional, en sevilen, en etkili disk birleştirici programlar arasındadır. Bu güçlü yazılım yeni optimizasyon algoritmaları ve özellikleri, sabit diskinizin dâha hızlı ve verimli çalışmasını sağlar. Bilgisayarınızın açılış hızını ve Hard diskinizdeki tüm parçalanmış dosyaları birleştirerek sistem hızını artırır. 

Auslogis’in favori disk birleştiricisinin bu profesyonel sürümü, gelişmiş optimizasyon algoritmaları ve yenilikçi önyükleme bölümü birleştirme teknolojinisine sahiptir. Böylece sisteminize daha fazla performans kazandırabilirsiniz.

Auslogics Disk Defrag Professional Disk Defrag Nedir?

Hard diskinizde dosyalarda bölünmeler veya herhangi bir sebepten dolayı boşluklar oluşur. Auslogics Disk Defrag bunları birleştirmeye ve böylelikle PC performansını arttırmaya yarayan bir programdır. Yazılımın gelişmiş özellikleri, sürücülerinizi sadece birleştirmek ve optimize etmekle kalmaz, bölünmeye engel olur ve sisteminizi yeni alınmış gibi tutar. Sistem dosyalarını birleştirir; 4 farklı disk optimizasyon seçeneği sunar; Boş alan yönetimi ve akıllı dosya konumlandırma sayesinde bölünmeyi engeller; SSD ve VSS etkin sürücülerde yıpranmayı ve sistem geri alma noktalarının kaybolmasını engellemek için özel algoritmalar kullanır; Detaylı raporlar ve performans grafikleri ile PC’nizin performansının nasıl etkilendiğini görebilirsiniz. Auslogics Disk Defrag programını aşağıdaki sayfada gereken yere mail adresinizi yazarak indirebilirsiniz. Auslogics Disk Defrag nasıl kullanılır? Programın kullanımı oldukça basittir. Resimde görüldüğü gibi birleştirmek istediğiniz disk seçilir ve başlatılır.

Auslogics Disk Defrag professional,auslogics disk defrag full,auslogics disk defrag indir

Auslogics Disk Defrag Türkçe indir

PROGRAM İNDİR

Q2CCB-R4VX7-H9SWW-9D539-UK3S2

Auslogics Disk Defrag Professional Özellikleri

Sistem dosyalarını (MFT, disk belleği dosyası, hiberfil, vb.) birleştirebilir.
4 disk optimizasyon algoritmalarından seçenekler sunar.
SSD ve VSS etkin sürücüler için özel algoritmalar kullanır.
Ayrıntılı raporlar ve performans grafikleri gösterir.

Sistem Gereksinim

(4.33MB ) Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 2008 / Vista / 2003 / XP (32-bit & 64-bit)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum

  • epeydir bu programı bekliyordum..
    disk birleştirme prog arasında nasıl fark yaratılır bu program gösterdi bizlere… herkese tavsiye ediyorum kampanyayı kaçırsanız da free verisyonunu kullanın.. üstelik free versiyonu türkçe ve nedense hızlı birleştiri daha hızlı.ikisini birden pc me yüklemiştim daha önce ben derin birleştirme için….