Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

Avant Browser 2012 (Ücretsiz)

Avant Browser internet explorerdan çok daha fazla özelliğe sahip, mozilla, opera programlarına rahatlıkla kafa tutan ve bunların en büyük rakibi olan kaliteli bir web tarayıcıdır.

Avant Browser Üstün Bazı Özellikeleri;

Avant Browser, ultra-hızlı bir web tarayıcısıdır. Kullanıcı dostu arayüzü ile tarama deneyimi sağlar. Netlik ve verimliliği yeni bir seviyeye getirir ve sık sık yapılan yükseltmeleri ile onun sürekli güvenilirliği iyileştirilmiştir.

Reklam Yok, Zararlılar yok!
Avant Browser freewaredir. %100 Ücretsiz! Reklam yok, Virüs yok, Spyware yok, malwares yok!
IE9 ile uyumlu
Avant Browser 2011 IE9 ile tam uyumludur ve şimdiye kadar Windows platformunda yapılmış en hızlı tarayıcı motorunu kullanır.

Çok Süreçlilik

Multi-İşlem tasarımı, testlerde ücretsiz internet tarama deneyimi ve yüksek güvenilirlik sunuyor. Bir sekme başarısız olduğunda, tarayıcı dondurmaz yada diğer sayfalarda aşağı çekme olmaz.

Avant Browser, Windows platformunda en düşük bellek kullanımı sağlayan bir web tarayıcıdır. Bellek kullanımı bir tarayıcı performansını ölçmek için en önemli faktörlerden biridir. Avant Browser tüm olası bellek sızıntılarını önlemek ve size en iyisini vermek için gayret gösterir.

Video Sniffer

Avant Browser web sayfalarında videoları tarar ve tespit eder. Sadece tek bir tıklama ile indirebilir olamalarına izin verebilirsiniz.

Download Accelerator

Avant Browser, built-in multi-threaded downloader ile, web sayfası ya da e-posta kutusu dosyaları ve dosya indirmelerini yönetmek çok daha kolay, çok daha hızlıdır.

Profil Böl

Bölünmüş görünüm, aynı anda birden fazla farklı web sitelerini görüntülemek için kolay bir yol sağlar Avant Browser çoklu görev işlevselliği ekler. Bölünmüş görünüm Avant Browser özelleştirilebilir arayüz düzenine başka bir boyut katıyor. Web haber okurken online videolar izlemek Avant Browser bölünmüş görünüm arayüzünün nasıl kullanıldığına bir örnektir.

En fazla tarayıcı penceresi daima sizin

Müstakil tarayıcı penceresini, diğer tüm Windows uygulamaları üst ayarlanabilir bir tarayıcı penceresi ayırmak için sekme düğmesi sekme çubuğunun dışına sürükleyin.  Bu Word gibi, AutoCAD gibi, diğer uygulamalar üzerinde çalışırken, arkadaşları ile YouTube veya sohbet izlemenize olanak sağlar.

Aero Glass UI

Avant Browser, tamamen, Windows 7 Aero Glass efektleri destekler. Aero olarak adlandırılan yeni bir cilt teması ile geliyor.

Private Browsing

Özel Modu ayarlamak için tasarlanmış Avant Browser, bilgisayarınızda web verileri tutmaz.  Böylece sizinle aynı bilgisayarı kullana kişilerden gezdiğiniz siteleri ve web sayfalarını gizleyebilirsiniz.
 
Anti-Freezing
 
Web sitelerinde Ajax Teknolojisinin kullanımının artması tarayıcılar için sık sık donma veya çökmelere neden olur. Avant Browser, bu sorunu çözmek için yeni bir teknoloji geliştirdi, daha akıcı bir şekilde sörf yapar.

Hızlı ve Düşük CPU kullanımı

Yeni dinamik çoklu işleme teknolojisi etkin tarama hızını artırmak için bellek ve CPU kullanımını önemli ölçüde azaltır. Pc nize taze ve yeni bir deneyim getirin.

Bellek Sızıntısı Yok

Ajax teknikleri daha popüler hale geldikçe, bellek sızıntısı sorunu yaygın şekilde tarayıcıların çoğunda bulunmakta. Avant Browser yeni teknoloji, bir sekme kapatıldıktan sonra bütün işgal altındaki bellek yayınlayacak.

 Avant tarayıcısı, bugün en kullanışlı özelliklerinden biri de, kullanıcıların sadece bir yer imi açma gibi, tek bir tıklama ile bir web sitesine giriş yapabilirsiniz olan Otomatik Doldur özelliği. Avant Browser 2012 kullanıcıları hiçbir siteye Avant Browser başlangıçta otomatik giriş seçeneği sağlayan bu özelliği bir adım daha atmıştır.  Tüm web sayfaları altında kaydedilen [Otomatik Doldur-> Başlangıç] klasörüne Avant Browser başlatma otomatik olarak kaydedilir.

Çevrimiçi Yer imleri

Her yerden Avant Online imleri Servis Yer İmleri erişim sağlar. Ofis, ev ya da bir Internet cafelerde pencereleri yeniden yüklemeniz gerekmez ve veri kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ..Şifreli stand-alone yer imleri dosya biçimi, paylaşılan bir bilgisayar üzerinde gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Fare Hareketleri

Büyük bir ekranınız var ve tıklamaktan yoroldunuz mu? Fare Hareket özelliği sayesinde, ekranda komut “çizim” Avant Browser ile kontrol edebilirsiniz.

AD/Popup Blocker

AD / Popup Blocker verimli Popup sayfaları ve filtre Reklam İçerik engelller ve web sayfalarını temizleyebilir. Sağ Tıklama Menüsü ile ulaşılan  “AD Kara listeye ekle” komutu ile süzgece ekleyerek, herhangi bir rahatsız edici içeriği engelleyebilirsiniz.

 Gerçek Tam Ekran Modu ve Alternatif Tam Masaüstü Modu

 Tam Ekran Modu etkinleştirdiğinizde, araç çubukları görünmez ve size dağınık olmayan bir sayfa gösterir. Onlar sadece otomatikgizle!  Üst ya da alt bölüm üzerinde farenizi hareket ettirerek sırasıyla araç çubuğu ve sekme çubuğunu bulabilirsiniz. Avant Browser aynı zamanda, Tam Masaüstü Modu Tam ekran modu ile aynı özellikleri sağlar, fakat windows görev çubuğu görünür kalır.

Flash Animasyon Filtresi
 
Web sayfalarındaki tüm flash animasyonlar% 85 ‘den fazla reklamdır. Bu flash dosyaları oldukça büyük olan ve normal olarak ziyaret ettiğiniz sayfanın boyutunu% 90 kadar kaplayabilir. Avant Browser ile bu flash dosyaları indirme, sadece tek bir kolay tıklama ile bloke ederek bant genişliği kaydedebilirsiniz.  Avant Browser aynı zamanda, resimler, videolar, sesler ve ActiveX bileşenlerini siteleri engellemek için birçok seçenek sağlar. Bu seçenekleri ile kullanıcıların bant genişliği kontrolü sağlar ve sayfa yüklemeyi hızlandırabilir.

RSS Okuyucusu

Avant Browser, Outlook başlık modu veya tam harcanan modu RSS görünümüne kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca RSS için bir güncelleme olduğunda haberdar olmayı seçebilirsiniz.

 Çoklu Belge Arabirimi

Büyük bir monitör üzerinde birden çok web sitelerine göz atmak  nasıldır acaba?  Avantın eşsiz MDI Arayüz, bu bir rüyanızı gerçeğe çevirir!
 
Buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yap