Editör Seçimi Ücretsiz Program İndir Yedekleme Programları

BDlot DVD ISO Master 3 [Editörün Seçimi]

BDlot DVD ISO Master 3.0 sanal DVD sürücü emülatörü özelliği ile tüm filmleri yedekleyebilirsiniz.

Yasal Program Editörleri olarak BDlot DVD ISO Master programının aşağıda belirtiğimiz özelliklerini bizzat deneyip memnun kalarak “Editörün Seçimi” bölümümüze layık gördüğümüzü tüm üyelerimize ve bizi takip eden tüm takipçilerimize memnuniyetle duyururuz.

BDlot DVD ISO Master ücretsiz ve çok yetenekli bir DVD yedekleme yazılımdır. CSS CPRM, CPPM, APS, UOPs, arccos Rip-Guard gibi DVD korumalarını kaldırabilme yeteneği sahiptir. Aynı zamanda üçüncü tarafça oluşturulan DVD şifresini kaldırarak başka bir yazılım desteği olmadan şifreli DVD’leri ISO olarak kaydedebilirsiniz. Yazılım süper verimli bir şekilde gömülü üstün yakma teknolojisine sahiptir. İstediğiniz dosyaları ISO CD/DVD/Blu-ray disk’e yazdırabilirsiniz. Benzersiz deşifre teknolojisi ile her türlü korumalı DVD’yi PC’nize yedekleyebilirsiniz.

BDlot DVD ISO Master kolayca bilgisayarın sabit sürücüsüne (Hard disk) ISO dosyası olarak şifreli herhangi bir DVD’yi yedekleme yapmanıza imkan verir. Benzersiz şifre kırma teknoloji ile DVD bölge kodları gibi CSS CPRM, CPPM, APS, UOPs, arccos, Rip-Guard ve Disney X koruma gibi bilinen diğer tüm kısıtlamaları kaldırır.

  • DVD’den DVD’ye veya CD’den CD’ye hiçbir göründü ve ses kaybı olmadan mükemmel bir şekilde veri aktarmanızı sağlar.
  • ISO verilerinizi usb gibi taşınabilir cihazlarınıza ekleyebilir, istediğiniz yere özgürce götürüp yükleyebilirsiniz. 
  • Tüm ISO verilerinizi istediğiniz zaman CD/DVD’lere kolayca ve en kaliteli bir şekilde yazdırabilirsiniz.
  • Tüm Windows işletim sistemlerini destekler ve sorunsuz çalışır.
  • Diskler üzerindeki çizikler ve parmak izi gibi olası zorlukların üstesinden gelebilir. Bu özelliğine hayran kalacaksınız!..

1 yorum

  • Tavsiyeniz üzerine kurdum,Yedeğini almam gereken korumalı bir dvd denedim başarılı, işe yarar bir yazılım.
    Ben de tavsiye ederim.

Yorum Yap