Antivirus Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

BitDefender Internet Security 2014 (Kampanya) 6 Aylık

BitDefender Internet Security, ödüllü İnternet güvenlik yazılımıdır. Virüslere, hackerlara, spam, ve kimlik hırsızlığına karşı PC’nizi savunur. Bilgisayarınızda yavaşlama olmadan tam koruma sağlar. İnternet bağlantısı olan küçük çocuklu aileler için Ebeveyn Denetimleri içerir. Güvenlik Duvarı, davetsiz misafirlere karşı size daha fazla güvenlik sağlar.

Buradan ulaşacağınız facebook sayfasını beğenin. Açılacak alanda bazı sorulara cevap vermeniz istenecek. Soruların alt kısımlarındaki açılır kutulardan cevapları seçerek sorulara cevap verebilirsiniz. Son olarak kampanayı arkadaşlarınızla paylaşmanız istenecek. Bu işlemi de yaptıktan sonra programın 6 aylık lisans anahtarı mail adresinize gönderilecektir. 

21 Yorumlar

 • Telefondan girince sıkıntı oldu öyleyse. Bilgisayardan denedim, girdi. Yalnız, soruları yanıtladıktan sonra paylaşma isteği gelmedi. Hangi karakter olduğumu gösteren bir sayfa geldi sadece..

 • Arkadaşlar programın türkçesini buldum eğer admin musaade ederse adresini vereyim

 • Yıllardır esed kullanıyordum bu program esede göre daha kapsamlı koruma yapıyor tek sıkıntısı güçlü PC olması ram kapasitesi yüksek olmaz ise çalışmada PC kasma durumu var yani program yeni nesil bilgisayarlarda gayet başarılı olduğu anlaşılıyor. Dediğim gibi yıllardır esed kullandım bunun yanında tüy sıklet kaldı .Tavsiye ederim deneyin farkı göreceksiniz.

 • Hiç bir sorun yok .Dediğim gibi site yönetimi müsaade etmesi lazım . Adresini verirsem doğru yaptığım kanaatinde değilim onay verilmez ise yardımcı olamam.

 • Bu sitenin belli kuralları var onlara saygı göstermek gerekir. Sonuçta hizmet veriliyor kendi zevki arzularımız için kuralları hiçe saymak doğru değil. Sorun yok denildiğinde ancak yardımcı olurum.

 • Sy.rr.yorumu cevap
  Merak ettim acaba dediklerin doğrumu diye her iki yazılımıda bilgisayarda test ettim arsındaki fark nedir diye!!

  Size üzülerek söyleyeyim her ikisi’ de 2013 sürümü yani sizin nikinizde gülerek beyan ettiğiniz 2014 sürümü değil.

  Hata verdiğiniz programın sürümüne bakıldığında benim verdiğim programla kıyaslandığında üst sürüm gibi gözükse’ de ana kontrol menü penceresinde hala programın test aşamasında olduğu görülüyor.

  Programa satılamaz ibaresi konulmuş. Benim verdiğim programa gelirsek 2013 sürümüne güncellenmiş olduğunu ana penceresinde görebilirsin.

  Her iki programa bakıldığında biri test aşamasında diğeri bu aşamayı tamamlamış sürüm.

  Ben yazdıklarınızla alakalı bir şey söylemeyeceğim kararı site müdavimlerine bırakıyorum.

  Aşağıda sizin verdiğiniz programın ve benim tavsiye ettiğim programın resmi var.

  Bu resim sizin tavsiye ettiğiniz 2014.

  Bu resim benim önerdiğim 2013.

 • Sy.rr.yorumu cevap
  Merak ettim acaba dediklerin doğrumu diye her iki yazılımıda bilgisayarda test ettim arsındaki fark nedir diye!! Size üzülerek söyleyeyim her ikisi’ de 2013 sürümü yani sizin nikinizde gülerek beyan ettiğiniz 2014 sürümü değil. Hata verdiğiniz programın sürümüne bakıldığında benim verdiğim programla kıyaslandığında üst sürüm gibi gözükse’ de ana kontrol menü penceresinde hala programın test aşamasında olduğu görülüyor. Programa satılamaz ibaresi konulmuş. Benim verdiğim programa gelirsek 2013 sürümüne güncellenmiş olduğunu ana penceresinde görebilirsin. Her iki programa bakıldığında biri test aşamasında diğeri bu aşamayı tamamlamış sürüm.

 • Kardeşim,

  Bu kadar gergin olmana gerek yok; beni çok yanlış anlamışsın: Sadece iyi niyetle daha güncel ve resmi linkleri verdim ben, seninle rekabet ettiğim falan yok. Verdiğin linkler bir dosya paylaşım sitesinden. Senin verdiğin link için söylemiyorum, ama dosya paylaşım sitelerine upload edilmiş dosyalar virüslü, bozuk, program dosyalarını değiştirmiş bir hacker tarafından da upload edilmiş olabilir. O yüzden en doğru ve güvenilir olanı resmi linklerdir, ondan ötesi yok. Ayrıca verdiğin linkte sadece 64 rakamı var: İndirmedim ama sadece 64 bit sürümse çoğu kişi çalıştıramaz, çünki 32 bit çok daha yaygın.

  Yorum yaptığın tarih/saatle verdiğin linkteki upload tarihine/saatine bakılırsa kendin upload etmişsin gibi görünüyor. (sadece tahmin ediyorum) Belki de Mediafire ile satış ortaklığı yapıyorsun ve o yüzden bu gerginliyin. Bilmiyorum ama, bu kadar gergin olmana gerek yok.

  Sürümüne gelecek olursak: Benim verdiğim sürüm en güncel sürüm. “Her iki programa bakıldığında biri test aşamasında diğeri bu aşamayı tamamlamış sürüm.” – bu söylediğinin aksine benim verdiğim linkteki sürüm 2013 final versiyondan sonra çıkmış sürüm, yani en güncel sürüm, kendi upload ettiğin resimlerde de görünüyor zaten. “üst sürüm gibi gözükse’ de ” ne demek? Üst sürüm işte. Yine söylüyorum: en doğru ve güvenilir olanı resmi linklerdir, ondan ötesi yok. Program test aşamasında olduğunu nerede yazıyor? “Satılamaz” ibaresi deneme sürümlerine konuluyor zaten. Beta (test) aşamasında olsa bile otomatik güncellemelerle final sürüme çıkar eninde sonunda. Yani söylediğin gibi olsa bile 2014 sürümünün beta versiyonu ben verdiğim, 2013 sürümünün değil.

  Ayrıca ben gülerek bir şey beyan falan etmedim. Bu sitede daha önce 2 nokta 1 parantez kullanmamışsın ki, onun gülme değil, gülümseme olduğunu bilmiyorsun.

  “:)” = 🙂
  “:D” = 😀

  Yine söylüyorum; Tamamen iyi niyetle vermiştim o linkleri. İstemeden seni kırdıysam hakkını helal et.

  Allah’a (c.c) emanet ol…

Yorum Yap