Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways

Blaze Video Magic (Kampanya)

Blaze Video Magic, hepsi bir arada (all-in-one) özelliklere sahip bir video dönüştürme yazılımıdır. iPhone / iPad / iPod / PSP / HTC / Nokia / Archos vb. gibi taşınabilir cihazlarınızı destekler. Sevdiğiniz videoları MP4, 3GP, AVI, MOV, WMA, ASF vb gibi formatlara dönüştürebilir. Tüm video ya da DVD’leri dönüştürmenizi veya kopyalamanızı sağlar. Blaze Video Magic, video veya DVD düzenleme özellikleri ile sevdiğiniz tüm video ve filmleri kırpma, birleştirme, filigran ekleme, altyazı, özel efektler, vb. gibi düzenlemenize imkan tanır.

Genel

Aynı zamanda ek yararlı özellikleri ile birçok video indirme sitesinden online video indirebilirsiniz. iPhone için ücretsiz özel zil sesleri yapabilirsiniz.  

Video Magic video hayranları için hepsi bir arada video çözümü sağlar. Video Magic Ultimate ile kolayca yüksek hızda popüler video formatlarını  herhangi diğer bir video formatına dönüştürmeniz mümkün. Program herhangi bir medya platformu üzerinde tüm video içeriklerini oynatmanızı sağlar, aynı zamanda indirme, klip, kırpma, döndürme, birleştirme, filigran ve altyazı ekleme ve hatta slayt gösterileri oluşturma yeteneği yanında DVD video düzenleme fonksiyonuna sahiptir.YouTube videolarından benzersiz iPhone için zil sesi yapabilirsiniz.

Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Kampanya 25 Haziran‘a kadar devam edecektir… (Aktif Değil)

Kampanyayı düzenleyen site: Buzz99

Kampanyadan bizi haberdar eden üyemiz Snow‘a çok teşekkür ederiz… 

Program Detayları  Windows 8/7/XP/Vista

Fiyatı: 29.95 USD

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

6 Yorumlar

  • bilgisayarınızda bulunan ürün anahtarı birden çok bilgisayar üzerinde tespit edilmiştir, yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz, doğru ürün anahtarı için satıcınıza başvurun.

    the product key found on your computer has been detected on multiple computers, you may be a victim of software counterfeiting, please contact your vendor for right product key.

    bu şekilde bir uyarı çıkıyor. lisansı veren kendisi zaten 🙂 komik doğrusu..

    • Bilgisayarınızın,sistem saatini 23.11.2013 e alıp o şekiilde deneyin.Eğer kabul eder ise kurulumdan sonra sistem saatinizi tekrar normal ayarına getirin…