Araçlar (Diğer) Download Format Dönüştürücüler / Converter Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

Blaze Video Magic (Kampanya)

Blaze Video Magic, hepsi bir arada (all-in-one) özelliklere sahip bir video dönüştürme yazılımıdır. iPhone / iPad / iPod / PSP / HTC / Nokia / Archos vb. gibi taşınabilir cihazlarınızı destekler. Sevdiğiniz videoları MP4, 3GP, AVI, MOV, WMA, ASF vb gibi formatlara dönüştürebilir. Tüm video ya da DVD’leri dönüştürmenizi veya kopyalamanızı sağlar. Blaze Video Magic, video veya DVD düzenleme özellikleri ile sevdiğiniz tüm video ve filmleri kırpma, birleştirme, filigran ekleme, altyazı, özel efektler, vb. gibi düzenlemenize imkan tanır. Aynı zamanda ek yararlı özellikleri ile birçok video indirme sitesinden online video indirebilirsiniz. iPhone için ücretsiz özel zil sesleri yapabilirsiniz.  

 

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki boş alanlara adınızı ve mail adresinizi yazıp işleminizi onaylayın. Programın lisans anahtarı ve indirme bağlantısı mail adresinize gönderilecektir.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

6 Yorumlar

  • mail adresimizi yazıyoruz serial gelmiyor.bir iki mail adresi yazdım değişen olmadı

  • Spam kutunuzu kontrol edin.. Ne yazık ki bazı mail adreslerine lisans göndermiyorlar…

  • Banada Aynısı Olmuş İdi.Kendilerine Mail Attım.Akabin’de Serial’i Gönderdiler.Sizde Bir Deneyin.

  • Bilgisayarınızın,sistem saatini 23.11.2013 e alıp o şekiilde deneyin.Eğer kabul eder ise kurulumdan sonra sistem saatinizi tekrar normal ayarına getirin…

  • bilgisayarınızda bulunan ürün anahtarı birden çok bilgisayar üzerinde tespit edilmiştir, yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz, doğru ürün anahtarı için satıcınıza başvurun.

    the product key found on your computer has been detected on multiple computers, you may be a victim of software counterfeiting, please contact your vendor for right product key.

    bu şekilde bir uyarı çıkıyor. lisansı veren kendisi zaten 🙂 komik doğrusu..

Yorum Yap