Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme Tasarım Programları

Boris Continuum Textures Unit [Win & Mac] (Kampanya)

Boris Continuum Textures Unit, çelik levhalar, tuğla, bulutlar, granit ve ahşap tahtalar gibi gerçekçi sanal grafik dokular üretmenizi sağlar. Dokuları herhangi bir ölçekte düzgün hale getirmek için prosedürler oluşturulur. Her filtre renk kontrolleri, genişlik, yükseklik ve malzemenin diğer yönleri de dahil olmak üzere animasyon parametreleri sunar. Filtrelerin çoğu, malzeme yüzeye 3D bilgi eklemek ve aydınlatma kontrolleri de dahil etmenizi sağlar. Gerçekçi yüzeyler gibi malzemeleri uygulamak veya animasyonlu organik arka plan olarak kullanabilirsiniz.   

 

Desteklenen Ana Uygulamalar

• Sony Vegas Pro v12, v11 veya v10 
• Adobe After Effects CC, CS6, CS5.5, CS5, CS4 ve sonrası
• Adobe Premiere Pro CC,  CS6, CS5.5, CS5 ve Win için CS4

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki “Add to cart” yazısına tıklayın. Açılacak sayfadaki “Check out” butonuna basın. Çıkacak alandan siteye üye girişi yapmanız istenecek. Siz sağ tarafta bulunan misafir girişi bölümünü tıklayın. Açılacak sayfadaki boş alanların doldurulması gerekli kısımlarını doldurup işleminizi onaylayın. Yine bir sayfa açılacak onuda onayladığınızda programın lisans anahtarı ve indirme bağlantısı mail adresinize gönderilecektir.  Mac sistemler için kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak