Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Cloud System Booster Pro (Hediye 50 Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Türk Genci 2-stefano 3-Error 4-ffd 5-ismail 6-Mrs nashd 7-Luckyfran 8-Soner 9-svnbh 10-deathsouls 11-yunusbeen 12-Bero 13-Çağdaş 14-ZEYNEP 15-murat30 16-dimek 17-abdullah 18-efeata 19-nemoda 20-msoydan 21-Jerzy Zawada 22-halil_ 23-maho43 24-downlow 25-larry 26-KaushikM 27-slazyk 28-taskin 29-altan 30-Shishegar 31-0975614090 32-suyanto 33-Yaroslavna 34-4you007 35-Emrullah 36-tiago 37-cave 38-lokmanduman 39-karaca 40-dr.dynamite 41-KaushikM12 42-ayturk 43-abi6 44-Dark 45-ali dalkıran 46-alansubandi 47-Wild 48-kurtumi 49-bahcivanb 50-karadadas

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir. Gereksiz, Spam vb. klasörlerinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

http://www.anvisoft.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.anvisoft.com Sponsorluğunda sizlere $19.98 değerinde 50 adet Cloud System Booster Pro‘nun 3 aylık lisansını hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 30 Temmuz 2012 Saat: 15:00

Cloud System Booster Pro, bulut teknolojisine dayalı yenilikçi bir sistem bakım ve optimizasyon aracıdır. Yazılım, dört güçlü fonksiyonu ile güçlü bir (all-in-one) hepsi bir arada özellikli bilgisayar onarım ve sistem bakımı sağlar. Temizleme (Cleaner) Özelliği: Hızlı bir şekilde bilgisayarınızı yavaşlatan gereksiz dosyaları, sistem kalıntılarını inceler ve temizler. Optimizer Özelliği: Bilgisayarınızın performansını artırmak ve sisteminizi hızlandırmak için gerekli sistem ayarlarını yerine getirir. Onarım (Repair) Özelliği: Bilgisayarınızdaki hataları ve sorunları bularak onarır. Sistem Optimize ve Temizleme Özelliği: Temiz ve yüksek performansta bilgisayarınızın çalışması için sisteminizi optimize eder ve yüklü uygulamaları inceler. Profesyonel ve deneyimsiz kullanıcılar için tasarlanmış iki farklı sistem yapılandırma ayarları ile bilgisayarınız üzerinde istediğiniz düzenlemeleri güvenle yapabilirsiniz.

Cloud System Booster, Windows XP/Vista/7/8 ile uyumlu bulut teknolojisine dayanan küçük ve yüksek verimli bir sistem bakım aracıdır. Cloud System Booster, gereksiz dosyaları temizler, gereksiz hizmetleri devre dışı bırakır ve kayıt hatalarını tamir eder. Yazılım PC’nizin performansını en üst düzeye çıkarmak için Registry Cleaner, Disk Cleaner, Sistem Bakımı ve PC Onarım olmak üzere dört ana işlev modülünden oluşur… 

Mini Sevimli Modu

Yenilikçi tasarımı ile Mini Sevimli Modu yeni bir PC optimizasyon yazılımı hissi verecektir. Bu küçük, hafif ve sevimli yazılımın kullanımı kolaydır.

Temel Özellikler ve Yararları

Diski temizleyen ve yer açan Güçlü Temizleme

Bilgisayarınızı tam tarama yaparak diskteki önemsiz verileri, kayıt defteri ve daha gereksiz Windows dosyalarını temizler. Bulut Sistem Booster motoru hızlı ve güçlü taramaya sahiptir ve geleneksel sistem temizleyici ve optimizasyon araçlarından daha derin ve ince tarama yapar.

Gerekli olmayan hizmetleri devre dışı bırakma ve PC Optimizesi

Sistem hizmetlerini etkin ve devre dışı yaparak özelleştirebilir. Cloud System Booster internetteki sörf hızınızı ve yüklemeleri pürüzsüz yapmak için ağ bağlantısını optimize edebilir.

Tek tıklamayla sorunları çözün

Bilgisayarı temizleme, bilgisayar hatalarını tamir etme ve Sistem optimizasyonu Anvisoft tarafından sağlanan tek tıklama ile çözümü kavuşması hiçte zor değildir. Tarama ve temizleme modülleri olduğu gibi kendi isteğiniz doğrultusunda tanımlanmış ayarlar ile optimize ve tamir yapabilirsiniz. Eğer deneyimsizseniz tam bilgisayar temizlemesini çalıştırmak için Boost düğmesine tıklayabilirsiniz. Her ayarı kendi yaparak sorunsuz temizliğe başlar.  

Profesyonel PC temizliği için Uzman Modu

Eğer bir teknoloji bilginiyseniz, Cloud System Booster de ihtiyaçlarınızı tatmin edecek özellikler mevcuttur.  UZMAN butonuna tıklayarak uzman moduna gidin ve taramak istediğiniz modülü seçin. Aynı zamanda size sisteminizde taramak istediğiniz öğeleri seçmenizi veya seçimleri kaldırmanıza olanak tanıyacaktır.

Bukalemun modu

Cloud System Booster arka planda PC boştayken otomatik olarak bilgisayarınızın hızını artıracak sistem ayarlarını yerine getirir. Ayrıca işinizi bozmadan otomatik olarak planlanan zamanda bilgisayar bakımı yapabilirsiniz. Skin değiştirme ve daha farklı özellikleriyle sistem bakımı ve optimizasyonunda vazgeçemediğiniz bir programa dönüşecektir.  

Çevrimiçi Cloud Veritabanı

Cloud System Booster otomatik veya planlanan zamanda son online bulut veritabanı indirip yüklemenize olanak tanır. Bilgisayarınızdaki sık güncellenen çevrimiçi veritabanı ile sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar.

Güçlü Temizleyici

Sabit diskinizi iyice tarayarak gereksiz kalıntıları temizler.

Çok Fonksiyonlu Sistem Optimize

Bilgisayarınızı hızlandırmak için hafıza, sistem ve ağ ayarlarını optimize eder.

Tamir

Windows sistemini ve Windows kayıt defteri ile ilişkili sorunları düzeltir ve sistem hatalarını tamir eder.

Uygulama Optimizasyonu

Bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için yüklü programları optimize eder.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

78 Yorumlar