Ücretsiz Program İndir Web Yazılım

Cppcheck 1.79 Kod Hatalarını Düzeltmeye Yarar (Ücretsiz)

Yazar admin

En baştan bir uygulama yapmak sadece kaba kodlama bilgisi gerektirmiyor, fakat uygun bir sonuç elde etmek için hafıza kayıplarını, hatalarını ve uyumsuz satırları ortadan kaldırmanız gerekebiliyor. Cppcheck C ve C++ dillerindeki kodları kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Cppcheck ile O C / C ++ kodlarında, herhangi bir tutarsızlık veya uyumsuzluk görünüyorsa bütün bunları düzeltebilirsiniz.

Cppcheck Sayesinde Kod Hatalarının Önüne Geçin

Dosyalar ayrılmış menü sayesinde kolaylıkla yüklenebilir ve tarama işlemine geçilebilir. Gösterilecek herhangi bir şey yoksa üst kısımdaki listede bilgi görünür. Belirli hatalar arıyorsanız, uygulama uyarılar, stil uyarıları, taşınabilirlik, performans uyarıları veya düz hatalar gibi uygulanacak filtreleri seçebilirsiniz.

Uygulamanın ana penceresi, gayet kullanışlı ve basit olup, tüm önemli özellikler, sezgisel simgelerle üst araç çubuğunda yer alır. Alanın geri kalan kısmında, içe aktarılan öğeleri görüntüleyen bir liste, önem derecesi ve neler yapılabileceği ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Kontrol işlemini Unix 32 ve 64 Bit kodlamanın yanı sıra Windows ANSI veya Unicode olarakta düzenleyebilirsiniz. Diğer araçlar, önemli bilgileri yazmak için hızlı bir alanın yanı sıra kodunuzda neler olup bittiğine dair genel bir görüntü ve istatistik görünümünü sağlar.

Cppcheck,Cppcheck 1.79

Belirli bir dosyaya çift tıklayarak hat kodlarını atlayabilir ve yapılandırabilirsiniz. Not defteri ile otomatik olarak açılır, ancak tercihler menüsünden hangi uygulamanın kullanılacağını seçebilirsiniz.

Her şeyi göz önünde bulundurarak, Cppcheck’in, tasarımdaki kusurları işaret ederek size önemli miktarda zaman kazandıracağını söyleyebiliriz.

Geliştirici: Daniel Marjamäki

Büyüklüğü: 7.7 MB

Sistemler: Windows hepsi

Cppcheck 1.79 Özellikleri

  • Sınırların dışında kontrol
  • Özel arama parametreleri
  • İyi organize edilmiş arayüz
  • Her sınıfa ait kodu kontrol edin.
  • Birlikte çalışmak için birden fazla araç
  • İstisna güvenliği kontrolü
  • Eski işlevler kullanılıyorsa uyarı
  • STL’nin geçersiz kullanımını kontrol edin.
  • Başlatılmamış değişkenleri ve kullanılmayan işlevleri kontrol edin.

Cppcheck indir 32 Bit

Cppcheck indir 64 Bit

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak