Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways

east-tec SafeBit 2 (Kampanya) 24 saat

Bir güvenlik duvarı ya da bir antivirüs programı dış tehditlere karşı koruma sağlar ama  iç tehditlere karşı önemli dosyalarınızı kim korur? Dizüstü bilgisayarınız çalınırsa yada virüs veya bir trojan sistem içine sızarsa  gizli dosyalarınızı dışarıya gönderir ve bilgisayarınızı bozar. Bu durumda SafeBit son savunma hattıdır, ihtiyacınız olan sabit veya taşınabilir korumayı sağlar. SafeBit, size özel dosyalarınızı korumak için gereken özellikleri sunar. Bu dünyada her insanın gizlemek istediği sırları vardır, bir bilgisayar ile çalışıyorsanız kesinlikle sizinde gizli tutmak istediğiniz bazı dosyalar olacaktır. Özel mesajlar, e-postalar, kişisel resim, veya ticari iş sırlarınız.  Hiçbir şey SafeBit’in kullandığı güçlü AES şifrelemesini aşamaz. 

Genel  Eğer çok kullanıcılı bir ortamda çalışıyorsanız, bilgisayarınızın birisi tarafından denetleniyor ise SafeBit size en  kolay yoldan gizlilik  sağlar. Virüs, truva atı, hacker ya da farklı kişilerin önemli dosyalarınıza erişimi olmayacaktır.  

Kampanya Hakkında  

Buradan kampanya sayfasına ulaşıp isim ve mail adresinizi girip Get Free Key butonuna tıklatın, mail adresinize gelecek olan link’e tıkladığınızda açılacak olan sayfada lisans numaranız görünecektir.

Yazılımı buradan indirebilirsiniz.

Program Detayları  Fiyatı: $34.95

Ürün Resimleri

Yorum Yap