Araçlar (Diğer)

Emsisoft Lisansları…

Yazar admin

Değerli Üyelerimiz emsisoft çekilişlerinde kazananlara  lisanslar tek tek yollandığı için zaman alıyor en kısa zamanda herkes lisanslarını almış olacak  anlayış göstereceğinizi umuyoruz.. teşekkür ederiz…. Tüm Emsisoft lisansları 1 Yıllıktır.

Tüm lisanslar mail adreslerinize gönderilmiştir. Lisansınız mailinizde yok ise mailinizin  spam yada gereksiz klasörlerini de kontrol ediniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere destek@yasalprogram.com yada üstte bulunan iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

İstek yapan arkadaşlara lisanslar gönderilmiş ve tükenmiştir. Teşekkürler..

Online Armor Premium Firewall indir

Emsisoft Anti-Malware indir

http://www.emsisoft.com’a çok teşekkür ederiz.


Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

 • Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Anyway I’ll be subscribing to your feed and I hope you post again soon.

 • adminim tsk ediyorum ama bir kereye mahsus olamazmı.kıyıda köşede birşeyler kalmıştır belki..iyi bakarmısın

  • maalesef bu kampanya için çok geç kaldınız. Elimizde hiç lisans kaldı. Şansınızı şu an yapılmakta olan kampanyalarda yada daha sonraki sürelerde yapılacak çekilişlerde deneyebilirsiniz.

   Teşekkürler

 • sitenizi yeşi keşfettim.biliyorum geç bile kaldım ama ümidimi kaybetmek istemiyorum…lütfennn emsisoft anti malw. lisans varrrmıı..ne olur !!

 • sayın adminim emsisotf anti wal yükledim ama lisans sorunum var.lütfen yardımcı olurmusunuz.geç kaldım galibaa ama buradan ümidim var..lütfen beklliyorum

 • çok teşekkür ederim bir yıllık lisans için. başarılı çalışmalarınızı gönülden kutluyorum.

 • Admin’im beni kırmayarak online armor lisansı gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  sizin ve forum görevli arkadaşların,
  istediğiniz herşeyin gönlünüzce olması yüzünüzden gülücüklerin hiç eksik olmaması dileği ile.saygılar

 • Sayın kurtumi,

  Çok saolun açıklama için meğer değişik aktifleştirme metodu varmış programın.Program gerçekten çok değerli ondan bu kadar çaba harcıyorum.

 • Açıklama için teşekkür ederiz. Sırf arkadaşa yardım olsun diye programı indiriyorum. Kurup açıklama yapacaktım imdadımıza yetiştiniz. Ayrıca lisansınızı gülegüle kullanın

 • Sitesinden bir hesap oluşturacaksınız, oluşturduğunuz hesapta lisansınızın kaydını yapacaksınız.

  program kurulumunda sitesinde yaptığınız kaydın kullanıcı adı ve şifre ile programı kuracaksınız , yani lisans girişi olarak değil üyelik kaydı ile lisansınız otomatik atanıyor.

  Bu Arada Online Armor Premium Firewall lisansımı aldım teşekkürler.

 • Sayın Admin,

  Programda,register veya kayıt adı latında bir seçenek sözkonusu değil.Sadece yapılandırma/lisans adı altında bir giriş sözkonusu ve ordada mail ve şifre girişi mevcut sadece siteye üyelik işlemi için.Şuan programı 30 gün olarak kullanıyorum ve gönderilen lisans kodunu girecek sadece tek seçenek mevcut oda ”lisans kodu dönüştür” seçeneği ve ben kodu oraya girdiğimde kabul etmiyor bana yardımcı olun lütfen nasıl aktifleştireceğim.

  Admin: Birazdan programları tekrar kurup gerekli açıklamaları yapacağız..

 • benim lisansım gelmedi hala nasıl olucak …

  Admin: mikailcelik@hotmail.co.jp mail adresinize Anti-Malware lisansınız gönderilmiştir.Diğer Emsisoft konusunda yorumunuz bulunmamaktadır. mikailcelik@hotmail.co.uk şeklindeki mail adresinize ise şimdi tekrar gönderdik. Ayrıca lütfen siteye üye olduğunuz 1(bir) mail adresinizi ve 1 (bir) üyeliğinizi kullanınız.

 • ben artık vaz geçtim beklemekten,çünkü anladım ki hiç gelmeyecek.

  Admin: Bu isim ile Emsisoft ürünlerinde yorumunuz bulunmamaktadır. Yorum yazmayan üyelere lisans gönderimi yapılmamaktadır.

 • lisans gönderilmedi bekliyoruz.bize düşecekmi?

  Admin: Emsisoft başlıklı 2 konuda da yorumunuz bulunmuyor. Yorum yazmayan üyelerimize lisans gönderimi yapılmadı

 • Arkadaşlar,
  Antimalware lisansında sorun yaşayanlar varmı? Yönetimle iletişime geçtim ama yanıt alamadım.Gönderilen kupon kodunu lisansa çevir diye girdiğimde ya kullanılıyor yada yanlış kod diyor.

  Admin: Size gönderilen kupon kodu değildir. Direk lisanstır. Programı yukarıda verdiğimiz adreslerden indirip, register bölümünden size verdiğimiz lisans kodunu girerseniz programı 1 yıl lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

 • Hocam bir de Emsisoft Antimalware lisansı alabilirim mümkünse, şu anda 30 gün trial olarak OA Premium ile kullanmaktayım 😀

  Admin: Gönderildi..

 • Online Armor lisansı gönderebiliseniz çok memnun olurum

  Online Armor’a yorum yazmamışım hayıflanıp duruyorum

  ayrıca,Emsisoft Anti-Malware lisansı için çok teşekkür ederim.

  Admin: Gönderidi..

 • Sizi daha yeni farkettim.Eğer Lisans kaldı ise sevinirim.Teşekkürler..

  Admin: Anti-Malware gönderildi..

 • özür dilerim ama benim AntiMalware lisansım hala gelmedi?
  neden bilemiyorum?

  Admin: Bu isim ile Emsisoft ürünlerinde yorumunuz bulunmamaktadır. Yorum yazmayan üyelere lisans gönderimi yapılmamaktadır.