Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways

Emsisoft Mamutu 3 (Kampanya)

Emsisoft Mamutu, kötü niyetli yazılımları engelleyen güçlü bir güvenlik aracıdır. Kötü niyetli yazılımların davranış kayıtlarının bulunduğu bir veritabanına sahiptir. Sistem üzerindeki her hareketin kötü niyetli yazılımlar tarafından yapılıp yapılmadığını tespit edebilir. Gerçek zamanlı korumaya sahip olduğundan bilgisayarınızı her an koruma altında tutarak tam sistem güvenliği sağlar. Antivirüs yazılımınızın yanınına kurarak komple bir koruma sağlayın. KAMPANYA SONA ERDİ…

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki “Log in” tuşunu tıklayın. Açılan bölümden siteye üye girişi yapmanız gerekmektedir. Siteye üye değilseniz sayfanın alt kısmındaki boş alanları doldurarak üye olabilirsiniz.  Üye girişi yaptıktan sonra “Get Serial Code” butonunu tıklayın. Açılan alanda programın lisans anahtarı gözükecektir. 

14 Yorumlar

 • Bu tip programlara bende sinir olurum ama bunlarında bir çalışma prensibi var.Tamamen sizin kullanımınıza göre çalışıyor.Bu programın ilk yaptığı şey PC nizin açılışında çalışan programları size ihbar etmek.Nelerin çalıştığını bilin diye.Daha sonrasında bütün aktiviteyi size ihbar ediyor, bu şekilde pc de neler olduğundan haberdar oluyorsunuz.Bu ihbar etme aşamasında size soruyor “güvenilir mi” diye, sizin vereceğiniz cevaplar doğrultusunda program bi güven listesi oluşturuyor.Güvenilir dediğiniz uygulamalarda size bir daha sormuyor.1 hafta sabırla bu tip programları çok verimli kullanabilirsiniz.

 • @downlow
  Muhterem kardeşim zaten birçok program silent olarak kendini kuruyor.Benim anlatmak istediğim her türlü uygulamada orataya çıkıp sorması.Ben programın ne olduğunu bilsem zaten ona göre hareket ederim.Windows’da zaten kurulan programların listesi tutuluyor.Hiç kimse benim bilgisayarım’da zararlı program kesin olarak yok diyemez.Antivirüs programları bilinen zararlılara önlem alır.Bilinmeyen zaten adı üzerinde bilinmeyendir.Konu her ne ise öylece kalsın.Ben şahsi fikrimi Yazdım.Tabiki karar kulllanıcılarındır.

  Selamlar

 • @Selim , o programın amacıda o şekilde her “iletişimi” size haber etmek için programlanmış olmasıdır.Siz sanıyomusunuz ki pc nizde kurulu programlar öylece uslu uslu çalışıyor 🙂 hepsi internetinizi kullanmaya çalışıyor işte mamutu onları izleyip size haber ediyor.pc nizde gerçekte neler olup bittiğini bu tür programlarla öğrenebilirsiniz…

 • Sunumunuz için teşekkür ederim.

  Program yapılacak her eylem için soru sormakta.Nerede ise her gördüğüne keylogger diyecek.Fazla soru soran programlara karşı bende bir antipati oluştu.Kullanıcılar engellenecek programın ne olduğunu bilse zaten kurmaz.Onu yapayım’mı , bunu yapayım’mı diye habire soracağına yap be program.Bence lüzumsuz sinir bozucu bir program.Kendisini’de ara yüzünü’de işlevselliğini’de beğenmedim.

  Selamlar

 • bende lisansımı aldım ; teşekkürler yasal program ; zemana anti logger orjinal kullanıcısıydım ; habire 2 de birde yanlış keyloger uyarısı vermesinden insan paranoyak olursa şaşırmayınız ;
  anladığım kadarıyla bu program keyloger tespit birimi içeriyor ; loglama vs faliyetleri bildirebiliyor ;
  yanlız guard ayarlarından alerts den paranoyak korumayı seçiniz ; kesin bakırköy garantilidir.paranoid mode olayı.
  behavior bölümünde tüm seçenekler işaretli olsun (guard-behavior) guardda alertsden community based alert seçeneğini iptal ediniz ki kontrol olayı size bırakılsın ; böylece programın habire yanlış kural oluşturupda zararlı yazılıma otomatik allow (onay) verme olayını iptal etmiş olursunuz ; kısacası program her durumu size soracaktır.mesela zlogger.exe loglama yapmaya çalışıyor ; blocklansınmı yoksa izin versin mi diye.
  böyle orjinal programı asla kaçırmayınız. ancak testlerini yapmadım ; (dikkat ; hackerlara uyarı sakın sistemime girmeye çalışmayınız ; kendi sistemime 12000 tanımsız (dünyada tanınmayan ) zararlı dosyayı ; kendi kendime yollayacağım ; amacım programı test etmektir. sistemime girmeye çalışıpda savunmamdan geçerseniz siz hackerlada güme gidersiniz ; üstelik tüm global internet ağı zarar görür ; internete bağlı olan tüm insanlar 12000 dünya dışı tanımsız zararlı kodla uğraşmak durumunda kalır.bu yüzden test sırasında tüm forum sitelerinden çıkacağım desemde kodlar sadece kötü amaçlı hackerları-kişileri-kurumları etkileyecektir. attention please ; do not my system hacking (for hackers warning) im send to my pc 12000 virus code .
  sabah sabah muziplik yapayim dedim . (şaka yapıyorum canım.12000 dünya dışı virus kodunu kim bulmuşki kendime yollayayim ; ben 1 tane bile virus yazamam yahu ; çünkü ALLAH tan korkarım.zaten bildiğim tek bilgisayar dili basic-dos ,işletim sistemleri vs hemen dosta virüs kodu yazayim . note padi açın ; format c: dosyayı bat uzantılı kaydedin. (şaka şaka)

 • bişey daha sorcam bu programı kurdukdan sonra login istiyor ve yukarda üyelik açma yeri var ordan üyelik bedavamı yoksa ücretlimi

 • bu seyi indirdim bida üyelik istedi peki o ücretlimi ve 30 day trial diye bişe cıktı kodda

Yorum Yap