ESET INTERNET SECURITY 2019 (Hediye) Lisans Anahtarı
Antivirus Hediye ve Çekilişler

ESET INTERNET SECURITY 2019 (Hediye) Lisans Anahtarı

eset-internet-security
Yazar admin

ESET INTERNET SECURITY 2019, kullanabileceğiniz en iyi özellikleri bünyesinde barındıran seçkin bir güvenlik yazılımı. ESET’in marka bilinirliği herkesçe malumdur. Dünya’nın en iyi antivirus programlarından biri olan ESET, gerek hız, gerek algılama ve diğer özellikleriyle birlikte sizlere kapsamlı bir koruma yelpazesi sunar.

Eset kampanyasına konu altındaki yeşil tablo içindeki alandan ulaşabilirsiniz.

Antivirus | Firewall | Antispam | Antispyware | Ebeveyn Kontrolü

ESET-Profesyonel-Banner-Tasar─▒m─▒-2

ESET INTERNET SECURITY 2019 Kapsamlı İnternet güvenliği

Efsanevi antivirüs teknolojisi

→ Çevrimiçi ve çevrimdışı her çeşit tehdite karşı Çok katmanlı güvenlik özelliğini kullanır. Böylelikle kötü amaçlı uygulamaların diğer PC’lere ve cihazlara geçişini engeller.

Keyifle ve güvenle bağlanın

→ Web kameranıza ve evdeki diğer router cihazlarınıza erişimi durdurun. Parolalarınızı ve akıllı cihazlarınızı tarayarak güvenlik açığı olup olmadığını test edin.

Gizliliğinizi koruyun

→ Sisteminize izinsiz girişleri ve özel verilerinizin kötü amaçlar için kullanımını önler. Çevrimiçi yapacağınız ödemeler de gizliliğinizi korur.


eset-ınternet-securıty


  • 102 + prestijli VB100 ödülü
  • 110M + global kullanıcı güvenliği
  • Düny’da 13 AR-GE merkezi
  • 30 yıllık NOD32 teknolojisi

ESET INTERNET SECURITY ile İnternetiniz daha güvenli hale geliyor

13 global AR-GE merkezi: ESET, Araştırma ağı, siber güvenlik sektöründeki liderliğini sürdürmektedir.

Tam 30 yıldır sürekli güncel: ESET, güvenlik uzmanları tarafından kurulmuş olup, 110 milyondan fazla kullanıcının güvenliğini sağlamaktadır.

Mükemmel koruma dengesi: Hızı, kullanım kolaylığı ve mükemmel koruması tam bir denge üzerine kuruludur. En iyi çevrimiçi deneyim için sorunsuz koruma sağlar.

Bulut tabanlı tarama: ESET LiveGrid®, dünyadaki tüm kullanıcılarından zararlı yazılım verilerini analiz ederek yeni tehditlere karşı savunma geliştirir.

EIS. Ürün ÖzellikleriKendinizin ve ailenizin gizliliğini koruyun

→ Kötü niyetli kimselerin şifrelerinizi çalmasını imkânsızlaştırın. Diğer çevrimiçi ve bankacılık gibi işlemlerinizi en güvenli şekilde Eset İnternet Security 2019 ile gerçekleştirin. Bunula birlikte birçok yeni özelliğin tadını çıkarın.

GELİŞTİRİLMİŞ Akıllı Ev İzleyici:

→ Router’a bağlı cihazlar da kimlerin aktif olduğunu göstermek için, (IoT, akıllı telefon vb.) erişilebilir bir listesini oluşturur. Evinizdeki router cihazları, güncel olamayan uygulamalar veya zayıf şifreler gibi güvenlik açıklarını test etmeye ve iyileştirmeye imkân sağlar. Akıllı cihazları güvenlik açıklarına karşı tarayarak size çeşitli öneriler sunar.

Güvenlik Duvarı:

→ Bilgisayarınıza sizden habersiz yapılan girişleri durdurur ve şahsi dökümanlarınızın kötü yerlerde kullanılmasını engeller.

Ebeveyn Koruması:

→ Çocukların yaş sınırlarına göre çeşitli ayarlamalar ve filitrelemeler yapmanızı sağlar. Bu ayarları korumak ve değiştirilmesini önlemek için şifreleme yapmanızı sağlar.

Kimlik Avı Koruması:

→ Özel ve hassas bilgilerinizi; şifrelerin, kullanıcı adlarının veya banka bilgilerinin spam web siteleri tarafından çalınmasına karşı korur.

Ödeme Sistemleri ve Bankacılık Koruması:

→ İnternet bankacılığı gibi kulladığınız ödemelerde sizleri koruma altına alır. Ödeme işlemlerinizde yüksek güvenlik sağlar ve klavye, tarayıcı arasında şifreleme yapar.

Fidye Yazılımı Kalkanı:

→ Kişisel bilgilerinizi meşru olamayan yollarla çalıp, sonrasında sizden ‘fidye’ vermenizi isteyen kötücülleri durdurur.

Botnet Koruması:

→ Güvenlik katmanı ile Botnet, yani bilinen bot saldırılarına karşı sisteminizin ağ ve spam saldırılarına karşı korur.

Webcam Koruması:

→ Web kameranızı hangi uygulamaların kullanmak istediğini saptar ve bu uygulamaları devamlı olarak izler. Web kameranıza sızmak isteyenleri, engeleyip engellemeyeceğinize dair sizi bilgilendirir.

Tam güvenli Web keyfini yaşayın

→ ESET İnternet Security çok katmanlı koruması ile global olarak 110 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

YENİ UEFI Tarayıcı: 

→ UEFI sistem arayüzüne sahip yapılarda, Sisteminizi başlatmadan önce ağınızda pusuda bekleyen en büyük tehditlere karşı güçlü koruma sağlar.

Antivirus ve Antispyware: 

→ Virüsler, casus yazılımlar, rootkitler ve solucanlar dahil olmak üzere her nev tehdite karşı proaktif koruma sağlayın.

Fidye Yazılımı Kalkanı: 

→ Kişisel bilgilerinizi çalıp, sizden bir ‘fidye’ ödemenizi isteyen kötü niyetli yazılımları engeller.

Exploit Engelleyici: 

→ Antivirüs yazılımlarına yakalanmamak için sinsice tasarlanmış uygulamaları engelleyerek fidye yazılımlarını ve kilitleme ekranlarını devre dışı bırakır. İnternet tarayıcı, Java tabanlı yazılımlar ve PDF okuyucuları üzerinden yapılan saldırıları dahi bertaraf eder.

Kimlik Avı Koruması: 

→ Gizliliğinizi, değerli verilerinizi, parolaları veya kart ve banka bilgileri gibi korurken, sahte web siteleri tarafından oluşturulan kullanıcı adlarına karşı da korur.

Bulut Tabanlı Tarama: 

→ ESET Live Grid® dosya veritabanı sayesinde güvenli olan dosyaları beyaz listeye ekleyerek gereksiz taramaları azaltır. Böylelikle taramayı hızlandırır ve bilinmeyen tehditleri öncesinde engeller.

Bilgisayarınız maksimum performans ile kullanıma hazır

→ Yavaşlama, donma olmadan webte gezinin, oyun oynayın veya herhangi bir işlem gerçekleştirin. Bazı görsel ve grafiklerin açılmasını engelleyen pop-up’lar olmadan oyun keyfini çıkarın. Pil tasarruf moduyla saatler boyu gezinmenin ve eğlencenin keyfini çıkarın.

Oyun Modu: 

→ Sisteminizde tam ekran modunda çalıştırılan oyunlar, programlar için ESET INTERNET SECURITY 2019 otomatik olarak sessiz modda çalışmaya başlar. Oyun, fotoğraf, video veya sunumlar için sistem güncellemeleri ve bildirimler sonrasına ertelenir.

Düşük Kaynak Kullanımı: 

→ Eset İnternet Security 2019, çok düşük kaynak kullandığından sistem performansınıza bir zarar vermez ve bilakis donanımlarınızın ömrünü uzatır. Tüm sistem yapılarıyla uyumludur. Internet bant genişliğini son derece küçük güncelleme paketleriyle korur.

Taşınabilir Bilgisayar Desteği: 

→ Oyun veya filmlere odaklanabilmeniz için çalışmayan oyun pencerelerini, güncellemeleri, sistemi yavaşlatan ve yüksek oranda CPU kullanan uygulamaları erteleyerek sistem kaynaklarını korur.

Dizüstü bilgisayarlarınızı korunyun

→ PC’nizin çalınması veya kaybolması durumunda nerde olduğunu ESET üzerinden izleyerek bulabilirsiniz.

Konum İzleme: 

→ Bilgisayarınız çevrimiçi etkin duruma geldiğinde, Wi-Fi şebekelerine dayalı bir harita üzerinden konumu işaretler. Buradan gelen verilere dayalı olarak ESET Anti-Theft aracılığıyla cihazınızı bulmanızı sağlar. Otomatik izlemeyi etkinleştirmek için my.eset.com adresindeki ESET® Anti-Theft web arayüzünden “kayıp” olarak işaretleyebilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Etkinliği İzleme: 

→ Cihazınızı çalanları kendi dizüstü bilgisayarınızın dahili kamerası aracılığıyla anbean izler ve bu görüntüleme işlemini belirli aralıklarla gerçekleştirir. Dahası bu fotoğraf ve görüntüleri my.eset.com adresindeki web arayüzüne işler.

Anti-Theft Optimizasyonu: 

→ Cihazınızın en iyi bir şekilde korunması için ayarları yapılandırmanızı sağlar. Dilerseniz, temel sistem ayarlarında bir değişikliğe giderek güvenliğinizi maksimum düzeye ulaştırabilirsiniz. İşletim sistemi hesap şifrelerini yönetmeyi ve Windows otomatik oturum açmayı etkin kılar.

Kullanımı oldukça basit

→ ESET INTERNET SECURITY 2019′ in indirmesi, kurulumu ve yükseltmesi oldukça kolaydır. Sade ve basit kullanıcı arayüzü, tüm rutin görevleri rahatlıkla uygulamanıza imkân sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Tek Tıkla Çözüm: 

→ Koruma durumu ile en çok kullanılan araçlar ana pencere üzerinden kolaylıkla erişilebilir durumdadır. ESET bir güvenlik uyarısı verdiğinde, tek bir tıkla olayı çözümleyebilirsiniz.

En Gelişmiş Ayarlar: 

→ Gereksinimlerinize göre ince güvenlik ayarları yapabiliyorsunuz. Taranmış dosya ve arşivlerin en fazla tarama boyutunu, taranma derinliğini ve zamanını hesaplayabilrsiniz.

Başarılı ve sorunsuz Güncellemeler: 

→ Devamlı ve sorunsuz maksimum sistem güvenliği için, en son teknolojileri güncelleme yoluyla anında kullanmanızı sağlar.

YENİ Lisans Yöneticisi: 

→ Ücretsiz bir my.eset.com hesabı oluşturarak bağlanan cihazların durumu ve lisanslarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Lisanslarınızı ve ESET kurulumlarınızı portal üzerinden direk yönetebilir ve ilişkilendirebilirsiniz.


eset-internet-güvenliği-2019


Editör Notu: Eset İnternet Security bir süredir kullanmaktayım. Gerçekten tavsiye ettiğim, kullanımı kolay, arka planda sessizce çalışan ve kötücüllere geçit vermeyen bir antivürüs yazılımı. Programı kurun ve gerisini unutun diyebilirim. ESET sizin için sistem güvenliğini sağlar. Bundan önce Emsisoft Anti-Malware programını kullandım. Doğrusu Emsisoft’ta çok etkili ve kullanışlı ancak EIS.’in yerini tutamaz.

Sistem ve işlemci gereksinimi

Microsoft® Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve Microsoft Windows Home Server 2011

Intel® veya AMD x86-x64

Ürün için İnternet bağlantısı lazımdır.

Ürün Web Sayfası: https://www.eset.com/tr/home/internet-security/

Eset İnternet Security fiyat: 238.82 TL

Ürün hakkında Detaylı bilgi;

Lisans alabilmek için Macaristan Proxy / IP ile giriş yapmalısınız.

ESET Internet Security Lisansı için; tıklayın

Code: c9e96p76

ESET Mobile Security Lisansı için; tıklayın

Code: puuc94ar

 

logo-eset

Eset İnternet Güvenliği indir

PROGRAM İNDİR

Biten Eski Çekilişler

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

358 Yorumlar